Дивитись всі

Салон краси Kika-style - мережа салонів краси преміум класу - заснований в 1998 році.

 

У чому секрет довголіття бренду? Салон Кіка створив територію для роботи тільки високих професіоналів. Тих, хто має великий досвід надавати послуги вимогливим клієнтам, хто не помиляється і не ставить особисті досягнення вище авторитету клієнта. 

Фахівці слідують соціальному тренду - "бути кращим" і базовому бажанню - "подобатися". У кожного клієнта це дуже персональне відчуття.

 

Гостям пропонують трендові та класичні варіанти послуг, на які нанизують те, що за відчуттям потрібно клієнту в даний момент, за принципом мінімальної достатності. У різний час фахівці роблять певну пропозицію. Відносини з клієнтами тривають роками. Майстер з'єднується, дискутує з клієнтом, дає результат, який відповідає бажанням та потребам. 

 

Все це приносить задоволення від результату послуг салона краси.

На підтвердження високого рівня - досягнення Kika-Style. Бренд двічі включений в міжнародний рейтинг "Кращі салони світу". У кожного фахівця персональна, багата нагородами і званнями історія професійного зростання.

 

Завітайте до салону у зручний час.

 

КОМАНДА САЛОНУ КРАСИ KIKA-STYLE

Щоб візит в салон став приємною подією, під час запису повідомте:

Ця інформація допоможе надати вам персональний ВІП сервіс у визначений час.

 

Ви можете придбати подарунковий сертифікат (купити в салоні або з доставкою): +380960977733

 

ВИЗНАННЯ

Статус спеціалістів підтверджений академіями Sassoon, Toni&Guy, Alexander de Paris. Салон - діючий Член закритого французького клубу Haute Coiffure Francaise з 2002 року. Салон в числі 37 кращих салонів світу (Estetica Design Award 2007, 2009). Лауреат ордену Chevalerie awards 2010 (Paris). Scissors AWARD 2012. The International Visionary Award 2012 (London). Stella Internationa Beauty Awards 2017. International Beauty Stylist Awards 16/17 (Paris), переможець персональних серед майстрів чемпіонатів України, Європи та Світу.

 

ПОСЛУГИ

 

ГОЛОВНА

У перший візит гостю безкоштовно надається додаткова послуга

 

“Kika-style” - наймодніші салони столиці. Приходьте у зручний для вас час за попереднім записом або терміново (за умови присутності в салоні вільного стиліста).

Консультації безкоштовні, проводяться по телефону. Дипломовані фахівці гарантують сервіс в атмосфері розкоші та комфорту.

Заказать звонок!