Biologique Recherche

BODY PROTOCOLS

При покупці курсу процедур для тіла або обличчя доступна знижка 20%.

Відгуки про косметику і процедури доступні у соцмережах, так як косметика престижного французького бренду має велику кількість шанувальників у всьому світі. Особливістю бренду є обмежений доступ до покупки продуктів. Купити Biologique Recherche можна виключно за рекомендацією сертифікованого косметолога в салоні краси.

ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ТІЛА

Біолоджік Рішарш має прекрасну гаму продуктів, яка спрямована на вирішення різних проблем. Можна виділити головні напрямки, з якими працюють косметологи Kika-Style:

  • Корекція тіла, схуднення, целюліт
  • Ліфтинг шкіри, омолодження шкіри
  • Очищення, зволоження шкіри
  • Лікування розтяжок (стрій)

Процедури з Біолоджік Решерш можна доповнити масажем на апараті Endospheres Therapy

1. Зволоження і живлення шкіри включає регенеруючий гіпоалергенний зволожуючий догляд. У процедурі використовують фітопілінг P50 з масажем силіконовою рукавичкою, що регенерує крем Emulsion Originelle Regenereante Corps (гіпоалергенний).

Процедуру можна зробити на все тіло (ноги, сідниці, руки, живіт, спина) або частково на певні зони.

2. Глибоке очищення шкіри - це інтенсивний пілінг тіла з регенеруючим доглядом. Використовують фітопілінг P50, гоммаж Gommage P50 Corps з масажем силіконовою рукавичкою, що регенерує крем Emulsion Originelle Regenereante Corps.

3. Омолодження шкіри / Розтяжки

Підтяжка шкіри і профілактика розтяжок виконуються в одній процедурі. Використовують фітопілінг P50, ліфтинг комплекс (сироватка і бустер для обробки зон розтяжок) для стимуляції тургору, вирівнювання шкіри Lift Corps Liquide, Lift Corps Poudre, з масажем силіконовою рукавичкою. Процедуру можна почати з гоммажа в разі потреби.


4. Лімфодренаж, схуднення, лікування целюліту - догляд призначений для корекції фігури. У нього входять фітопілінг P50 з масажем силіконовою рукавичкою, обгортання з гелем Aux Huiles Essentielles Mc110, регенеруючий догляд. Також виконують гоммаж в разі потреби.


5. Антицелюлітний догляд включає фітопілінг P50 з масажем силіконовою рукавичкою, антицелюлітне масло Lipogen AC, кисневий крем Creme Amincissante Oxygenante MC 110, регенеруючий догляд.

Кожен комплекс можна замовити на всі зони або на певну зону окремо. Вартість залежить від кількості сплачених процедур. При покупці більше 10 процедур клієнту доступна спеціальна ціна на уcлуги