- Це схоже на медицину?

Ви майже вгадали. Так упакована маніпула для смасліфтінга (підтяжки обличчя та інших зон) на апараті Ulthera System (USA). Суть процедури - це омолодження для тих, хто не збирається лягати під ніж пластичного хірурга.

5f1b6785f28ae.png

Ulthera System - єдина неінвазивна (не пошкоджує шкіру) процедура з сфокусованим ультразвуком. Процедура призначена для ліфтингу і омолодження шкіри обличчя, шиї, декольте, а також для корекції зморшок. Процедура проводиться один раз в 15-18 місяців, не має сезонних обмежень, ефективність і безпека науково доведена. Процедура схвалена FDA.

- Чому важливо упевнитися в походженні маніпули?

На ринку присутні «перепрошивки». Ви можете не помітити різницю зовні, але результат процедури буде відрізнятися. Вас повинна насторожити низька вартість процедури. Адреси салонів і клінік, де використовують оригінальне обладнання вказані на сайті представника Ulthera ультразвукової Smas ліфтинг.

http://ultheraclub.com.ua/#kliniki

- Що позначають цифри на маніпулі?

Цифри - це глибина впливу 3,0 мм.

Кожен з нас індивідуальний. Одні «дорослішають» по дрібнозморшкуватому типу і у них товщина шкіри і ПЖК буде набагато менше, ніж у тих, хто проходить цей шлях за деформаційному типу. Так як дана процедура виробляє вплив на шкіру і SMAS, глибина впливу для кожного буде індивідуальна. І, для того, щоб дана процедура була безпечною і мала максимальний результат, доктор повинен бачити глибину, на якій він працює.

Дана маніпула використовується для поверхневого впливу (дерма) у найпопулярнішій на замовлення зоні: у верхній, середній і нижній третинах особи, в області шиї і декольте.

- Як працює Ulthera?

Вона дозволяє підтягнути і зміцнити шкіру і SMAS систему без хірургічного втручання і тривалого відновлення. Початковий ліфтинговий ефект (близько 30%) помітний відразу після проведення процедури Ultherapy. Він обумовлений термічним впливом на білкові молекули шкіри (колаген та еластин), їх скороченням в точно визначених точках впливу. Подальший ефект носить накопичувальний характер, розвивається протягом 3-х місяців і зберігається до 18 місяців (в залежності від індивідуальних особливостей клієнта).

Ulthera - єдиний апарат SMAS ліфтингу, який має візуалізацію шарів дерми і тканин-м'язових з'єднань. Що значить візуалізація і чому це так важливо?

Обличчя має дуже складну анатомічну будову і складається з декількох шарів різнорідних тканин. Під шкірою обличчя лежить тонкий шар жиру, який дещо товщі в області підборіддя і щік. Під цим шаром на шиї розташована поверхнева м'яз шиї (платізма).

Нижче лежать чотири шари м'язів. Мімічні м'язи верхніх трьох шарів разом з платізмою, м'язами чола, фасції і апоневрозами (тонкими сполучнотканинними плівками), які покривають їх - складають поверхневі м'язово-апоневротіческой систему (SMAS). Саме ця єдина система, як єдине ціле, управляє лицьовим рухом шкіри обличчя.

5f1b6d8ea8643.jpg

- У чому переваги Ulthera методу?

  • немає необхідності в тривалій підготовці до процедури;
  • відсутній період реабілітації;
  • ця процедура гарне рішення для тих, хто не готовий до хірургічного втручання

Показання для проведення процедури:

  • підтяжка і зміцнення шкіри неінвазивної;
  • стимуляція процесу утворення колагену, що дає нам щільність і ліфтинг шкіри

Можливі ефекти після процедури:

  • легке почервоніння шкіри протягом декількох годин після процедури;
  • незначний набряк, що проходить протягом 72 годин.

Результат процедури залежить від обраного протоколу, необхідного для клієнта. Призначення протоколу відбувається під час консультації, яка є обов'язковою для збору анамнезу, заповнення картки клієнта і отримання відповідей на питання як з боку лікаря, так і з боку клієнта.

- Який тип колагену виробляється при RF-терапії?

Всі RF системи стимулюють вироблення колагену I і III типів. Але в більшій мірі стимулюється вироблення колагену І типу, оскільки його в нормі найбільше дермі.

Ціни на процедуру СМАС ліфтинг Альтера в Kika-Style, Київ