KIKA-STYLE

Електро міостимуляція EMS HI-EMT

Процедура EMS HI-EMT – це електроміостимуляція – прокачування м'язів, скульптурування тіла та спалювання жиру одночасно.

 

Ems - неінвазивний апаратний догляд, який проходить глибше за шар жирових клітин.  Призначений для зміцнення та створення рельєфу м'язів, без хірургічного втручання та без зупинки звичайного способу життя.

 Використовується на животі, сідницях, руках та ногах.

 Ems міостимуляція зменшує кількість підшкірного жиру в черевній порожнині та збільшує м'язову масу.

 Ems – єдина процедура, яка допомагає чоловікам та жінкам нарощувати м'язи та спалювати жир;  досягти більш струнких та атлетичних контурів тіла за рахунок зменшення абдомінального жиру та одночасного нарощування м'язової основи під ними.

 Скульптурування тіла не використовує принцип нагріву/охолодження, тому немає ризику опіків, рубців та набряків.

 EMS HI-EMT виконують курсом.  Також процедуру можна чергувати з іншими послугами для корекції фігури та покращення тонусу шкіри, наприклад:

  • Середній курс лікування, що рекомендується, - два рази на тиждень 30-хвилинні сеанси ЕМС.

 

 

Комплексно:

 

1-й візит

  • Лімфодренаж та покращення стану тіла, боротьба з целюлітом
  • Пресотерапія та бандажне обгортання тіла АRoshа.
  • Для продовження терапії – спеціальні коригуючі лосини, які клієнт носить удома

 

2-й візит

  • EMS HI-EMT
  • Бандажне обгортання ARosha

 

3-й візит

 Для ліфтингу тіла, зміцнення шкіри, судин, розгладження шкіри, лімфодренажу, корекції фігури, зменшення целюліту.

  •  Endospheres therapy – ендосфера масаж
  •  EMT використовує технологію, що базується на електромагнітній енергії високос інтенсивності.

 Ця неінвазивна енергія викликає понад максимальне скорочення м'язів, що дозволяє збільшити м'язову масу, м'язовий тонус та спалити зайвий жир.

 Скорочення м'язів відбувається безперервно та без розслаблення, що дозволяє м'язам працювати з максимальною віддачею.

 При вплив понад максимальних скорочень тканини змушені адаптуватися до цього стану, розвиваючи м'язову масу і спалюючи жир.

 Скорочення збільшують вивільнення адреналіну, і виникає каскадний ефект, що спричиняє інтенсивний ліполіз жирових клітин.

 Потік жирних кислот, що вивільняються, у свою чергу, викликає дисфункцію жирових клітин і викликає апоптоз.  Зруйновані адипоцити руйнуються і природно виводяться з організму за допомогою метаболічних процесів.

 EMS заснована на технології HI-EMT (високоінтенсивне електромагнітне тренування м'язів) або високоінтенсивної електромагнітної стимуляції.  У порівнянні з традиційною електростимуляцією нова технологія HI-EMT має більшу глибину дії та більш однорідну стимуляцію м'язів.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ

 

Електромагнітне поле перетинає шкіру та жир, щоб стимулювати м'язи, забезпечуючи ідеальні скорочення для тонізування м'язів та індукції апоптозу жиру або загибелі адипоцитів.

 При довільному скороченні ми можемо активувати близько 60% м'язових волокон, у той час як понад максимальне скорочення, викликане EMS, досягає 100% стимуляції, викликаючи швидке виснаження запасів глікогену, локальне посилення метаболізму та використання жирних кислот як паливо.

 Виникає м'язова гіперплазія (збільшення кількості м'язових волокон) та гіпертрофія (збільшення обсягу цих волокон).

 Миттєвий результат та покращення через два-чотири тижні.

 Підходить для всіх.  Процедура неінвазивна, без побічних ефектів та безболісна.  Клінічні дослідження повідомляють про середнє зниження жиру на 19%, пов'язане зі збільшенням м'язової маси на 16% під час лікування, що складається з 4-6 сеансів, з інтервалом у 2-3 дні.

 

Функція апарату:

  •  Видалення жиру, корекція фігури

 Зони використання:

  •  Живіт, сідниці, талія, стегна, руки
ціни на послугу

про послуги