KIKA-STYLE

Киснева інфузійна мезотерапія

Процедура использования кислородного потока в качестве альтернативного способа доставки полезных веществ в кожу.

Чи може ваша шкіра дихати свіжим повітрям?

Для цього створено процедуру Red Carpet на апараті OXYjet LEO de Luxe.  Вона наповнює шкіру чистим киснем медичного рівня та сироватками, що дає негайні видимі результати.  Тому процедуру люблять зірки та наречені.


 Розгладжуються зморшки, визначаються лінії щелепи та щоки з вишуканою текстурою на шкірі, яка залишає вас сяючими, як ніхто інший.  Процедура для обличчя починається з розпилення туману сироватки (використовується машина, яка нагадує повітряну щітку), яка впорскує 84-90% чистого кисню глибоко у ваші пори та обробляє шкіру на клітинному рівні.  Кисень потім розщеплює молекули, тому він витісняється і поглинається глибшими шарами вашої шкіри.


 Ця зволожуюча процедура обличчя завершується преміальною маскою, щоб посилити ефект.


 Необхідно сказати кілька слів про спеціальну лампу.  Це не марний космічний девайс, а апарат, який не тільки красиво завершує процедуру Оксиджет, але й має терапевтичний ефект.

Кисень має +4 спектри світла, що пролонгують результати процедури Оксиджет.

Також лампу можна використовувати окремо після мезотерапії, лазера, пілінгу для прискорення регенерації.

Ще одна корисна функція – алмазна мікродермабразія.

 Іноді її називають алмазним шліфуванням шкіри.  Використовується проти пігментації, дрібних зморшок, дрібних пошкоджень, збільшених пір.  Після процедури з'являється гладкіший рельєф при щільній пористій шкірі.

ціни на послугу

про послуги