KIKA-STYLE

Киснева мезотерапія обличчя Київ

МЕЗОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ OXY JET LEO DE LUXE

У кисневої мезотерапії немає протипоказань та негативних наслідків.

 

 Мезотерпія обличчя, зони декольте за допомогою потоку кисню – одна з найпопулярніших послуг.  Окрім догляду за обличчям кисневий потік очищує та стимулює шкіру голови.

 "Мезотерапія волосся" - одна з процедур, що передбачає догляд волосся за довжиною, а не на шкірі.  Оксиджет мезотерапія – це зміцнення волосся за рахунок процедур у зоні росту волосся для стимуляції росту, проти лупи, проти псоріазу.

 

ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Одна з цілей проведення процедури – оздоровлення шкіри після коронавірусу, оперативного втручання, інших захворювань.

 При порушенні роботи кровоносної системи виникають розширені судини.  Дисбаланс в організмі, застосування препаратів сприяють появі подразнень, запалень шкіри.

 

ЯКІ ПРОБЛЕМИ КОРЕКТУЄ ПРОЦЕДУРА:

 

ВІДЕО

Кисневий коктейль заспокоїть та очистить шкіру від вірусів та бактерій. Чим менший тиск кисню, тим глибше використання препаратів з допомогою кисневої голки.  Збільшення тиску посилює вплив на поверхню шкіри.

Напилення золота однією з маніпул апарату Oxy Jet Leo de Luxe призначене для уникнення алергій під час доставки пептидів. Пептиди працюють як ботулотоксини, розслаблюючи м'язові волокна.  За допомогою позолоченої маніпули проробляють м'язи, вводять пептидний коктейль.

Клієнт бачить результат одразу після процедури, ефект триває 5 днів.

 

Якщо в організмі присутній недолік мікроелементів, необхідно провести курс доглядів.  Але навіть після першої процедури результат очевидний.

 Потім добирають додаткову ампулу в залежності від потреб шкіри.  Наприклад, очищення відбувається м'яко, розчиняючи забруднення пір.  Пілінг відбувається поверхнево, препарат не проникає у клітину, не травмує її, як AHA кислоти, здійснює м'яке очищення шкіри.

 Тонізація шкіри за рахунок окиснення шкіри.  Оксидування з ефектом кріо – це потік охолодженого кисню, який тонізує шкіру.

 На завершення процедури - догляд з масажними рухами та різного спектру світло на апараті Bio Light.  Це додаткова релаксація, регенерація, омолодження та оздоровлення шкіри.

 

Bio2Light – завершальний етап процедури кисневої мезотерапії.

Саме Bio2Light має 4 різновиди світла, у довжині хвилі спектру від 470 до 620 nm:

 - Синій

 - Зелений

 - Помаранчевий

 - Червоний

Промені збільшують циркуляцію крові, стимулюють метаболізм, активізують імунні процеси, зменшують запалення, врівноважують пігментацію, заспокоюють чутливу шкіру.

 

 

На апараті Оксиджет проводять різні протоколи залежно від потреб, вікових особливостей, типу та стану шкіри.

 

ціни на послугу

про послуги