KIKA-STYLE

Натуральна косметика

Натуральна косметика або Smart Aging

Що таке натуральна космоцевтика

Натуральна косметика це не зірвали на природі рослини і помістили в пляшку. Натуральні інгредієнти проходять процес ферментації. Косметологи Kika-Style були на фабриках у Японії, Швейцарії, Франції та бачили, як створюються унікальні продукти. Відбираючи лінії для гостей салону, ми орієнтуємось на науковість та унікальність результатів. Нас надихають космецевтичні продукти із США, Європи, Японії та Південної Кореї. У KIka-Style можна вибрати косметологічний, мезотерапевтичний та апаратний догляд, косметологи салону у кожному окремому випадку у співавторстві з гостем салону створюють протокол з урахуванням побажань та можливостей клеїнту. Косметика спрямована на виправлення змін шкіри без хірургічного втручання. Підхід косметологічних протоколів – це робота з патогенетичними змінами процесу старіння та вирішення проблем шкіри.

Новий підхід - Smart aging

Smart aging - наука, що щодня поповнюється новими даними. Бактерії – невід'ємна частина нашого організму. Мікробіом шкіри – планета для живих організмів, що населяють нашу шкіру. Бактерії можуть робити різні дії. На сьогоднішній день здоровий та хворий мікробіом – головна область дослідження. Вчені вивчають його, щоб не допускати патологічних проявів на шкірі. Зміни на шкірі можуть змінювати мікробіом, також зміна самого мікробіома впливає на стан шкіри. Відновлення мікробіома – основне завдання просунутої косметології. Флора здорової та ураженої шкіри радикально відрізняється з погляду вчених. Пробіотики, вітаміни – це все спосіб харчування мікроорганізмів на шкірі для її оздоровлення, придушення стресів від навколишнього середовища та проблем самого організму. Пребіотичний комплекс – мікроелементи, харчування, вітаміни – речовини ферментовані з організмів, що живуть в екстремальних умовах і мають максимальну силу дії. Вони включаються в косметику, яка спрямована на збереження та відновлення мікробіоти з погляду здоров'я та вікових змін.

Чому це важливо?

Завдання косметологічного догляду - покращити захист та життєдіяльність клітин. Довге життя і молодість клітин стає завданням спільної роботи косметолога і клієнта. Біоферментація створює нові інгредієнти – це найцікавіші речовини у новій косметології.

Їх функції:

  • Продовжити молодість клітини шкіри
  • Захист клітинних організмів оздоровити метаболізм клітини
  • Поліпшити клітинне дихання

Косметолог – особистий тренер шкіри

  • Пробудження шкіри, профілактика, а не лікування – це завдання спільної роботи косметолога та клієнта
  • Безперервність догляду, безпека та натуральність компонентів - основа салонного та домашнього догляду
  • Створювальна дія на шкірі, а не просто маскування змін
ціни на послугу

про послуги