Головна
Ціни
Смас ліфтинг Ulthera АЛЬТЕРА
Kika Logo

Смас ліфтинг Ulthera АЛЬТЕРА

Виглядати молодше без хірургічного втручання можливо

Повернутись

Про послуги

Альтера Київ

Альтера Київ

Підтяжка обличчя і тіла, ультразвуковий СМАС ліфтинг Ulthera System (USA) Arrow

25.07, 00:00

АЛЬТЕРА СМАСЛІФТИНГ

Альтера смасліфтінг - це сама ефективна anti-age терапія. У нашому салоні представлена машина Ulthera smass lifting - оригінальний апарат (USA). Доктора використовують тільки оригінальні насадки. Пропонується найкраща ціна в Києві для клієнтів Kika-Style. Хочете отримати спеціальну пропозицію? Запишіться на консультацію.

Будьте уважні, коли записуєтеся на послугу смасліфтінг обличчя і тіла. На ринку присутні перепрошиті і повторно використовувані маніпули, а також неоригінальні апарати. Для клієнтів нашого салону діє знижка. Дізнайтеся про деталі у нашого адміністратора салону на вул. Лютеранська, 21

+380962775555

+380982775555

Ulthera - зміцнення тургору шкіри за рахунок структурних перетворень, що стимулюють оновлення, зміцнює каркас обличчя і тіла. Задайте питання доктору Олені Майбороді, запишіться на консультацію в салон краси на вул. Лютеранська, 21:

Доктора естетичної медицини стверджують, що найкращі результати омолодження для тих, хто хоче уникнути хірургічної підтяжки шкіри спостерігають у постійних клієнтів в протоколі поєднання апаратних послуг і ниткового ліфтингу. Процедури Смасліфтінг Альтера (Ulthera) і нитковий ліфтинг, виконані в правильній черговості, дають найсильніший ефект омолодження жінок після 35 років.

Хочете виглядати краще, не відкладайте зустріч з доктором. Омолодження доступно в нашому салоні. Чому б не скористатися цією можливістю зараз?