Kika-style:

Популярные среди клиентов Kika-style эффективные методы лечения выпадения волос, реконструкции и стимулирования быстрого роста волос

 

Потрібно визначити проблему та обрати шлях її подолання. Визначити треба, насамперед, випадає волосся від кореня (зверніть увагу, чи є на втраченому волоссі цибулини), чи воно ламається по довжині (це може бути наслідком нешанобливого догляду, зловживання гарячою температурою під час вкладання, навіть, перенавантаження одночасним використання забагато різноманітними продуктами та вплив жорсткого з порушенням технологій хімічного процесу на волосся).

Можливо саме 4 місяці тому Ви отримали неякісний сервіс, або фарбувались самостійно? Стрес, дієта, хвороба, перенавантаження, погано підібраний догляд, сезонність можуть спричиняти випадіння волосся.

Якщо проблема не носить внутрішнього походження (то справа лікарська) є різні методи, що направлені на зміцнення цибулини - це дає два позитивні ефекти: припинення випадіння і стимулювання відростання нової якості волосся. Другий напрямок - відновлення волосся по довжині. Найчастіше обидва напрямки поєднуть в одному протоколі лікування, що підбирають персонально. Якщо маєте бажання, добре отримати курс процедур в салоні, наприклад, процедуру активації росту волосся методом O'Rising. У всякому разі, Вас безкоштовно проконсультують і порадять придбати конкретний комплексний домашній догляд.

Записатися на консультацію

 +38 (096) 097 77 11 

+38 (096) 097 77 22

 Якщо у Вашому арсеналі більше ніж одна лінія догляду, залишіть лише саму якісну і ефективну, максимально спростіть догляд. Мийте голову 2 рази шампунем. Далі - маска, або кондиціонер (на волосся, але не ближче ніж на 4-5 см до кореня). Можете також з тієї самої лінійки вибрати щось на зразок вітамінів, концентрату для зміцнення структури волосся та сироватку для коріння волосся. Сушіть волосся середньою температурою, а потім, коли волосся майже сухе, можете довершити вкладання більш високою температурою, використавши браш (круглу волосяну щітку). Для легкості вкладання можете додати на кінці краплину олїї (Elixir-Ultime від Kerastase) чи крему для вкладання.