KIKA-STYLE

БІОЗАВИВКА З КОРЕКЦІЄЮ ПЕРИМЕТРУ СТРИЖКИ video

Укладку враховано

 

Арт-директор

5000 - 6600

 

Креативний директор

8800 - 11000

 


 

ПРИКОРЕНЕВА ЗАВИВКА

 

Арт-директор 

5000

 

Креативний директор 

7000

ВЕЛИКІ ЛОКОНИ

На спіральні еластичні роли

 

До стандартної вартості послуги 

+20-50%

ЗАВИВКА, ТОНУВАННЯ ТА КОРЕКЦІЯ ПЕРИМЕТРУ СТРИЖКИ

Біозавивка з фарбуванням волосся (тон в тон, темніше, світліше на 1 тон) та стрижка

 

Арт-директор

8500 - 9500

 

Креативний директор 

9500 - 12500

БІОЗАВИВКА ВОЛОССЯ

Додати об'єм, кучері, хвилі. Чим відрізняється біозавивка та хімзавивка волосся.Біозавивка велика. Прикореневий об'єм.

Завити чи вирівняти волосся

Kika-Style, Київ

Обидва процеси стосуються структури волосся. Як змінити зв'язки, щоб волосся стало хвилястим або рівним? Скільки часу триватиме ефект? Чи може бути кератиновий продукт небезпечним? Що нового у продуктах на основі кератинів – наша інформація допоможе зробити правильний вибір.

Біозавивка волосся в салоні краси

Біозавивка волосся дає контроль над необ'ємним або рівним від природи волоссям. Але ви бажаєте отримати локон? У ваших мріях вертикальна, спіральна накрутка? Перш ніж зробити завивку, спробуйте накрутити волосся на бігуді або плойку на кілька днів. Можливо, у вас виникло тимчасове бажання.

Але якщо ваше волосся не накручується, якщо воно від природи тоненьке і без об'єму, відсутній прикореневий об'єм - ця процедура для вас!

Біо завивка так само як і хімічна завивка не змивається. Волосся відростає в новій кучерявій структурі. Коли воно відростає на кілька сантиметрів, об'єм коріння може бути втрачений. Тому, якщо завивка сподобалася, процедуру повторюють у прикореневій зоні не рідше ніж один раз на 3 - 4 місяці.

Якщо ви втомилися від натуральної структури волосся, любите легку недбалість, можна зробити комбінований варіант. Таку завивку роблять майстри, які регулярно проводять хімічні завивки. Наша завивка має органічний склад, тому її прийнято називати БІО завивкою. Не хитруватимемо. Будь-яке "БІО", у тому числі і людина, це нескінченна кількість формул. Формула нашої завивки – щадна.

Поради щодо укладання після завивки

Укладка волосся після будь-якої завивки не скасовується. Ви змінюєте структуру волосся, а не отримуєте вічну укладку. Не вірте майстру, який обіцяє звільнити вас від рутини. З кучерявою структурою ви зможете носити завиток будь-якої величини. Для сушіння волосся знадобиться дифузор і засоби для укладки кучерявого волосся. Можна волосся трохи підсушити феном без насадки, щоб потік був розсіяним. Потім укласти локони руками, підтискуючи волосся пальцями. Можна заплітати коси перед сном або загорнути вузол на потилиці.

Як вирівняти волосся надовго

Випрямлення волосся пов'язане з бажанням розгладити структуру. Вирівняти надовго можна жорстке або кучеряве волосся. Його важко укладати, воно не зберігає укладку. Де б ви не робили послугу, обов'язково виберіть потрібний варіант. Пофарбоване, коротке, середнє або довге волосся - все має значення. Бажаєте випрямити надовго, назавжди чи тимчасово? Зробити догляд на всю довжину чи кінчики? У вас був досвід?

Не поспішайте. Ціна на послуги не може бути низькою. Послуга з низькою ціною може зашкодити. Відновити структуру після сумнівної процедури буде неможливо. Вибирайте майстра, який дотримується технології та працює з якісними професійними продуктами.

Дуже важливо врахувати, чи є у вас схильність до алергії. Продукти не торкаються шкіри, проте якщо є алергічний фактор, ми б не рекомендували робити процедуру без попереднього тесту на шкірі. У нас великий вибір ефективних ритуалів для волосся, які покращують їхню структуру від миття до миття. Для правильного вирішення проконсультуйтеся із майстром.

Що пропонують в Kika-Style

На ринку бютів послуг регулярно з'являються нові продукти. Ми тестуємо найкращі та пропонуємо клієнтам бренди, які відповідально заявляють про безпеку, сертифіковані та дають необхідний результат. Після процедури волосся має виглядати дорого, бути слухняним і гладким.

Кератин

Це випрямлення та розгладжування волосся. Не пошкоджуючи і не змінюючи його структуру процедура доглядає волосся. Воно стає рівним та блискучим. Суть процедури – наповнення волосся кератином (білком). Підходить володаркам пористого, кучерявого, неслухняного волосся. Як результат волосся стає слухняним, гладким і шовковистим. Ефект стійкий, процедуру повторюють у середньому раз на 3-4 місяці. Кератин давно пропонують у салонах краси. За багато років у Kika-Style досліджено різні види кератину. Але за складом, рівнем безпеки, якістю, відгуками нами схвалений Brazillian Blowout. Процедура має велику кількість шанувальників у всьому світі. Відгуки клієнтів характеризують Бразиліан Блоуаут як продукт, який не псує волосся і дає один із найкращих результатів.

Ламінування волосся

Ламінування підходить для всіх типів волосся. Рекомендовано власницям пошкодженого, освітленого, пористого, ослабленого волосся. Відновлює структуру пошкодженого волосся, робить його м'яким, усуває проблему кінчиків, що січуться, завдяки тому що лусочки волосся прилягають щільно один до одного. Також дає захист від зовнішніх факторів, підійде перед поїздкою на відпочинок. Результат стійкий до 6 тижнів. Ми можемо зробити процедуру, але останнім часом наші клієнти віддають перевагу тривалішому ефекту інших послуг.

Щоб виконати вирівнювання волосся, ми також пропонуємо інші види послуг. Залежно застосовуємо той чи інший метод. Коли ви записуєтеся на послугу, обов'язково повідомте, чи хочете ви отримати ідеально рівне волосся, яке не буде здатне завиватися або прибрати бажаєте прибрати пухнастість, пористість волосся, випрямити волосся, але зберегти можливість накручувати в укладанні. Доступний легший варіант випрямлення надовго, але не назавжди – процедура – ​​"Керасілк".

Мультипротеїнове випрямлення Pro addiction

Безпечне випрямлення волосся підходить для клієнтів різного віку, починаючи з 12 років. Після розгладження структури волосся здатне завиватися в укладці, наприклад з використанням електрощипців. Процедура робить волосся дзеркально прямим, блискучим і шовковистим. Результат від процедури зберігається по всій довжині обробленого волосся, при відростанні процедуру повторюють.

Як відбувається випрямлення і чому структура волосся не руйнується?

Випрямлення відбувається за рахунок кислот, вони проникають у структуру волосся і розм'якшують зв'язки, але не руйнують його. Таким чином відбувається випрямлення волосся, а якість не тільки зберігається, а й стає кращою, з'являється глянсовий блиск, який тримається близько року. Результат від процедури зберігається назавжди. Відросле від коріння волосся матиме природну форму, але ті, що були випрямлені, не зміняться.

Чому процедура гіпоалергенна?

Ця ізраїльська косметика не має запаху і не містить формальдегідів. Часто наші постійні відвідувачки в положенні роблять усі процедури, які вони робили до вагітності, у тому числі Pro Addiction.

Процедуру викладає в Україні – технолог Pro addiction, креативний директор Kika-Style на вул. Московська, 29А Емма Студенікіна.

Більше послуг для вирівнювання волосся

 

про послуги

Повернутися до прайсу