KIKA-STYLE

Для чого потрібен мікстон

Це стаття для професіоналів.  У Kika-Style колористи знають, як працювати із кольором.  Ви теж майстер і хочете дізнатися більше?  Ви втомилися змішувати брудні кольори?  Складно побачити, чи темніший один колір іншого?  Ви ніколи не знаєте, як змішати коричневий або будь-який інший колір, який не одразу видно на колірному колі?

 Якщо у вас багато питань, то ви вдумливий майстер.

 Чи вважаєте ви, що незалежно від того, скільки зусиль ви вкладаєте у фарбування волосся, їм завжди не вистачає натуральності, яку ви хочете отримати?

 Ми вирішуємо складну проблему: потрібно пам'ятати, які кольори використовуються для змішування якихось кольорів і в якому співвідношенні.  Колірне коло може показати вам лише базові суміші, наприклад: жовтий та червоний складають оранжевий.  Ви не можете сказати, скільки кожного потрібно додати.  Колір, який ви хочете змішати, рідко буває ідеальним поєднанням, зазвичай він є комбінацією різних кольорів, наприклад, деяких протилежних кольорів.  А як щодо кольорів, яких немає навіть на колірному колі, наприклад, коричневого, як змішати коричневий, якщо його навіть немає на колірному колі.  Від нерозуміння починають змішувати каламутні кольори.

 Час покласти цьому кінець.  Потрібно навчитися калібрувати кольори за глибиною тону та визначати нюанси та щільність кожного кольору.

 У створенні кольору ми беремо ті кольори, які хочемо бачити на волоссі.

 Будь-який колір можна зробити холоднішим синім.

 Якщо ви берете фіолетовий, то вже є червоний.  Blu – правильний синій.  Якщо у вас сірий холодніший, значить у ньому є синій.  Усі кольори, які тепліші, ми бачимо ближче до себе – тобто – сприймаємо світліше.

 З будь-якого кольору завжди можна отримати сірий, при з'єднанні протилежних пар.
 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Спочатку розберемося, як кольори позначають.  У різних брендах застосовують позначення кольору номером.  У деяких брендах нумерація збігається, у деяких - різна.  Це умовні позначення, за якими стоїть певний колір.  Покажемо на прикладі барвників Ля Біостетик:

ВІДТІНКИ І НАПРЯМКИ КОЛЬОРУ

Їх вказують після дробу.  Це хроматичні кольори.  Мікстон у першій частині дробу не має цифр.  Іноді замість або разом із цифрами застосовують літери, як правило, це частина назви кольору.

 Золотистий /3 або /G

 Мідний - /4 або /C

 Червоний - /5 або /R

 Махагоновий - /6 або /M

 Фіолетовий - /7 або /V

 Попелястий - /1/ або A

 Бежевий - /2 або /B

ПЕРВИННІ ТА ВТОРИНІ КВІТИ
ПІСЛЯ ДРОБІ МОЖЕ СТОЯТИ ОДНА ЦИФРА

 

./0 натуральний відтінок

 /5 червоний

 ./3 золотистий

 ./7 фіолетовий

 

МОЖУТЬ СТОЯТИ ДВІ ЦИФРИ

 

 ./43 Перша цифра після дробу показує основний відтінок

 ./43 Друга цифра показує другорядний відтінок

 ./03 Нуль на першому місці означає «м'якість» - розбавлений відтінок

 ./44 Подвійна нумерація означає інтенсивність кольору

 

 

ГЛУБИНА ТОНУ

 

Наскільки волосся темне чи світле вказує перша цифра у дробі.

 

ЦЕ ГЛИБИНА АБО РІВЕНЬ ТОНУ

 

11/0 Екстрасвітлий чистий блондин

 10/0 Яскравий блондин

 9/0 Дуже світлий блондин

 8/0 Світлий блондин

 7/0 Блондин

 6/0 Темний блондин

 5/0 Світлий шатен

 4/0 Шатен

 3/0 Темний шатен

 1/0 Чорний

 

Виявляється, що кожен колір також має глибину тону, він може сприйматися темніше або світліше.  Колорист повинен враховувати таку властивість кольорових пігментів при доборі фарби.  Глибину тону і глибину коліру підбирають пропорційно до необхідної кількості в суміші барвників, яку готують для нанесення на волосся для створення бажаного кольору волосся.

 

ПРАВИЛА НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ

 

Ми часто використовуємо як інструмент управління кольором нейтралізацію одного кольору іншим, протилежним.  Будь-який колір хроматичний можна привести до нейтрального лише у разі однакового рівня глибини тону та у разі однакової насиченості.  Нейтралізація повинна привести до нейтрального сірого.  Частина світла поглинається, частина відбивається.
 

 

 

Яка ж глибина натурального пігменту волосся?

 

 11/ Прозорий жовтий

 10/ Дуже світло-жовтий

 9/ Світло-жовтий

 8/ Жовтий насичений

 7/ Оранжево-жовтий

 6/ Помаранчевий

 5/ Червоно-жовтогарячий

 4/ Червоний

 3/ Темно-червоний

 1/ Коричнево-чорний
 

Ми заздалегідь не можемо знати, якою є природа пігменту волосся клієнта і які штучні пігменти від попередніх процесів у волоссі залишилися.  Їх потрібно попередньо проявити за допомогою консультації та тестування.  Якщо у клієнта був інтенсивний червоний або мідний до освітлення в яскравий блонд, краще робити суміш з нейтралізацією червоного і мідного, навіть якщо їх не видно очима.

 

Набагато простіше, якщо клієнт незмінний.  Його історія волосся "прозора".  Але якщо клієнт на фарбуванні волосся прийшов вперше, потрібно провести дослідження.  Повірити на слово клієнту буває недостатньо, тому що він може забути або не знати, чим саме його фарбували кілька місяців або років тому.  Але все, що знаходиться у волоссі, навіть якщо воно невидимо, вплине на остаточний результат.

 

 Як зробити правильну корекцію кольору, нейтралізацію небажаних відтінків, отримати новий колір знає досвідчений колорист.  Як художник змішує фарби на палітрі, так і колорист готує суміш барвників з урахуванням кольору, глибини, текстури полотна волосся, виду барвників та взаємодії між собою кольорових та натуральних пігментів.

 

ціни на послугу

про послуги