KIKA-STYLE

ФОТО ДО ПІСЛЯ

Перукарі, візажисти тісно пов'язані з вами як персональні стилісти. Також вони фотографи та психологи.

Фото До та Після допомагають побачити різницю. Гарні зображення можуть прикрасити ваш інстаграм і привернути увагу до сторінки.

Зазвичай гості салону віддають перевагу поступовим змінам, новим елементам у фарбуванні волосся, догляді брів, вій. Можливо злегка збільшити об’єм губ, щоб почуватися оновленим.

Який результат може бути – дивіться у добірці фото.

Якщо відчуваєте, що хочеться змінити імідж, насамперед розгляньте топ тенденцій на образи з варіантами фарбування волосся:

 • Медові пасма, що обрамляють обличчя - гірські highlights.
 • Білий блонд ice blond - волосся повністю знебарвлене і затоноване напівпрозорим тоном. Носять у стрижці вище за плече.
 • Rooty blond - ви стаєте не яскравою знебарвленою блондинкою, а натуральною в русявих, бежевих дитячих відтінках натурального волосся. Відростання коріння при такому меліруванні м'яке, без різких меж. Найчастіше виконують у техніці аіртач, шатуш, мелірування на фользі штопкою. Таке мелірування обов'язково тонують. Для підтримки гарного відтінку між меліруваннями (1 раз на 3-5 місяців), на волосся наносять тон, в середньому, 1 раз на 3-6 тижнів.
 • Soft Ombre - світліші кінці волосся. Освітлення може займати від 1/3 до 2/3 довжини волосся. Це більш темне коріння і м'який перехід на освітлену частину волосся.
 • Карамельні пасма - caramel hair color і карамельний балаяж для темного та середнього довгого та середньої довжини волосся.
 • Рожевий пастельний відтінок на освітленому волоссі з натуральним корінням pastel hair color.
 • Освітлене темне волосся, затоноване в шатен із червоним відтінком - red hair color.
 • Мікс блонда і шатену brondcolor - не вибираючи, якого кольору більше, змішуйте рівномірно світлі блонди і відтінки шатен пасма. Всі разом пасма об'єднуються тонуванням, що коригує золото та рудину. Важливо дуже чисто виконати фарбування та мелірування пасм. Виглядає особливо ефектно із засмагою.
 • Old school мелірування – контрастно освітлені пасма добре підкреслюють малюнок стрижки, укладання. Освітлюються від кореня або з розтяжкою, не рівномірно, а різною щільністю залежно від зовнішності. Можна висвітлити більше пасм біля обличчя, у топ-зоні, по всій голові. Класичні техніки показують ребра. "Ребро" - так називають край площини локону, який гарно уклали в укладанні. Якщо він світліший, зачіска виглядає рельєфніше. Візуально збільшується об'єм та густота волосся.
 • Baby lights - не важливо скільки пасм, але вони не контрастні та ніжні, освітлюються з розтяжкою. У корінні - майже натуральні, в середній частині - світлі і найсвітліші - на кінцях волосся. Тонують і пасма, і все волосся в натуральні світліші кольори, також беж, молочний шоколад, какао та інші ніжні відтінки.
 • Golden blond – яскравий світлий теплий блонд омолоджує, освіжає, виглядає дорого. Важливо, не залишити жодного натяку на наявність рудини. Головне – вичистити волосся до золотистого кольору, але не до ультра світлого блонду. Насичене сироватками волосся в золотому блонді блищить і виглядає так само дорого, як і жовте золото.
 • Yellow blond - по суті схожий на попередній, але його носять з відрослим корінням. Це чистий світлий теплий блонд, який можна за бажання тонувати.
 • Deep espresso color – темний відтінок натурального еспресо дуже модний, особливо серед молодих клієнток. Він холодно-коричневий, але не чорний із синьовою.
ціни на послугу

про послуги