KIKA-STYLE

МАСАЖ ТІЛА АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ, ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ, РОЗСЛАБЛЯЮЧИЙ, ЛІФТИНГ ШКІРИ

40 хв. 1900

45 хв. 2100

60 хв. 2800

 


 

ПАКЕТ ВІД 10 СЕАНСІВ ДЛЯ ТІЛА

40 хв. 1600

45 хв. 1800

60 хв. 2400

 


 

ЛІФТИНГ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ І ДЕКОЛЬТЕ ДЛЯ ТУРГОРУ ШКІРИ

20 хв. 1200

30 хв. 1400

 


 

ПАКЕТ ВІД 10 СЕАНСІВ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ І ДЕКОЛЬТЕ

20 хв. 900

30 хв. 1100

Демакіяж, догляд, сироватка - додатково

ICOONE LASER МАСАЖ

Айкун лазер терапія - апаратний масаж проти целюліту, розтяжок, застою рідини, для поліпшення тургору шкіри, омолодження, ліфтингу і схуднення обличчя.

Icoone laser - технология массажа с использованием силы света и лазерной энергии. Айкун - безопасный и приятный аппаратный массаж для коррекции соединительной ткани против целлюлита, растяжек, застоя жидкости. Делает кожу более упругой, гладкой и подтянутой. Имеет также омолаживающие, терапевтические и спортивные программы.

 

Відео >

 

Це неінвазивний підхід до схуднення і підтяжки шкіри, яка полягає у вакуумному, механічному і світловому опрацюванні сполучних тканин тіла і обличчя.

Масаж допомагає позбутися "впертого" жиру і целюліту. Звільняє лімфатичну систему від токсинів. Допомагає відновленню організму після травм і тренувань.

Після курсу процедур спостерігається:

  • Поліпшення кровотоку
  • Зменшення прояви целюліту і розтяжок, а також відновлення колагену в шкірі
  • Зменшення набряків
  • Зняття болю і запалення
  • Скорочення періоду відновлення після операції
  • Нормалізація функції клітин
  • Поліпшення якості шкіри і контурів тіла

 

 

Фактично, Айкун терапія стимулює сполучну тканину. Icoone може виконувати три одночасних дії:

  • Дренаж, який дозволяє відводити зайву рідину і метаболічні відходи
  • Ремоделювання - підсилює ліполіз, що дозволяє цілеспрямовано впливати на локальні жирові відкладення і целюліт. Збільшує стимуляцію фібробластів, збільшує вироблення колагену і еластину, збільшує ущільнення і еластичність тканин (фібробласт - це тип клітини, який синтезує позаклітинний матрикс і колаген, структурну основу наших тканин, і грає важливу роль в загоєння ран.)
  • Забезпечує справжнє тренування шкіри і може використовуватися для лікування всього тіла та обличчя, включаючи найделікатніші області (наприклад, зону очей, бюст, шию, внутрішню поверхню рук, внутрішню поверхню стегон), без болю або побічних ефектів.

 

ICOONE - єдиний пристрій, оснащений подвійною маніпулою для досягнення відмінних результатів за коротший час. Параметри з різними аплікаторами і насадками дозволяють адаптувати процедуру до кожної людини, що робить її дуже ефективною і надзвичайно приємною.

Перш ніж ви почнете процедуру, вам дадуть еластичне боді. Це допомагає портативному пристрою iCoone плавно лягати на шкіру, не защемляючи її.

Всмоктуюча дія на шкіру стимулює роздратування шкіри, щоб зруйнувати целюліт і стимулювати вироблення колагену. Додавання світла і лазерних технологій робить його набагато більш потужним, ніж інші процедури Endermologie або Lipomassage LPG.

Найприємніше те, що ці процедури безболісні і неінвазивні, за рахунок особливої стільникової конструкції маніпул апарату.

Сеанси лікування і супровід

Кожен сеанс триває 40/45/60 хвилин і включає лімфодренаж.

Пакет з 10 сеансів забезпечує видимі результати. Для досягнення найкращих результатів рекомендується два сеанси в тиждень протягом чотирьох тижнів.

Варіант лікування протягом 3 днів поспіль підходить для клієнтів, які готуються до відпустки, весілля або особливого випадку. Від одного до чотирьох сеансів на місяць буде достатньо для збереження відмінних результатів після курсу процедур.

Процедури для тіла:

Айкун виконується всюди, де є целюліт і в'яла шкіра. Обробляються живіт, сідниці, ноги, руки, спина

Процедури для обличчя і шиї:

Пристрій iCoone має тонкий валик для обличчя, щоб сприяти зростанню колагену, розгладжувати зморшки і підтягувати шкіру навколо очей і рота. Клієнти кажуть, що вони відчувають себе і виглядають молодшими після першого сеансу, і вони мають досвід виглядати на 10 років молодше приблизно після 10 сеансів!

Запрошуємо вас зайти і запитати про доступне часу на послугу. Ви відчуєте себе енергійніше і молодше в найкоротші терміни! Зателефонуйте зараз, щоб записатися на безкоштовну консультацію:

+380962775555

+380982775555

Що таке масаж Айкун?

Це неінвазивний підхід до схуднення і підтяжки шкіри, що полягає у вакуумному, механічному і світловому опрацюванні сполучних тканин тіла і обличчя.

Якого результату чекати після курсу процедур?

- поліпшення кровотоку;

- зменшення прояви целюліту і розтяжок, а також відновлення колагену в шкірі;

- зменшення набряків;

- зняття болю і запалення;

- скорочення періоду відновлення після операції;

- нормалізація функції клітин;

- поліпшення якості шкіри і контурів тіла.

Це боляче?

Процедура абсолютно безболісна та неінвазивна, за рахунок особливої конструкції маніпул апарату.

Скільки триває сеанс массажа Айкун?

Кожен сеанс триває 40/45/60 хвилин і включає лімфодренаж.

Пакет з 10 сеансів забезпечує видимі результати. Для досягнення найкращих результатів рекомендується два сеанси в тиждень протягом чотирьох тижнів.

про послуги

Повернутися до прайсу