KIKA-STYLE

ФАРБА ДЛЯ ВОЛОССЯ БАЛЬМАН

Фарба для волосся Balmain - відгуки майстрів, що входить до складу

Київ – одне з перших міст, куди потрапила фарба для волосся Balmain після презентації у Парижі.  Понад півтора роки вона проходила тестування колористами салонів краси Kika-Style.  Креативні директори салону є викладачами у навчальному центрі представництва бренду України.

Коли запитують про органічність складу барвника та наявність аміаку, мають на увазі певну ідею безпеки для структури волосся.  Будемо відвертими, в органічних фарбах присутні інші інгредієнти, які виконують ті ж функції, що й аміак.

Причому органічність не гарантує якість.  Потрібно звертати увагу на глибину досліджень та якість результату після вживання продукту.  У нашому випадку – структури волосся.

Крем Balmain Couleurs Couture для перманентного фарбування волосся збагачений протеїном шовку та аргановим еліксиром, забезпечує стійкий блискучий результат з покриттям до 100% сивини.

Формула каліброваного вмісту аміаку створена зі зменшенням для кожного фону освітлення та чистими мікропігментами.  Фарба дійсно дає 100% пряме покриття сивини.  Для блондинок створено дорогу палітру тонерів для розкішних прохолодних і перлинних нюансів блонду.

Наші салони першими в Україні стали застосовувати барвник, до його офіційного запуску як експерти та викладачі Бальман Україна.  Попередньо колористи навчалися безпосередньо у Парижі у навчальному офісі Balmain Hair Couture.

Барвник застосовується для перманентного, напівперманентного, тон-в-тон (безаміачного), суперосвітлення, фарбування та тонування та отримав визнання серед постійних клієнтів салону.

ПОСЛУГА фарбування на замовлення

Кожна процедура Couleurs Couture реалізується індивідуально для забезпечення ідеальної посадки відтінку для кожного клієнта.  Вона починається з персональної консультації з кольору, продовжується індивідуальним підбором кольору волосся, спа-процедурою фарбування, а закінчується порадою з догляду вдома.

ціни на послугу

про послуги