KIKA-STYLE

ФАРБА REDKEN

Корекція кольору волосся

Ця стаття дає розуміння того, як утворені кольори, як вони проявляються на волоссі в залежності від рівня тону.

 

 

Головне питання – нейтралізація жовтого, рудого з метою отримати натуральні або прохолодні відтінки волосся з використанням фарби Редкен.

Ми пояснимо суть корекції кольору.

 

 

СПОЧАТКУ ПОЧНЕМО З СИСТЕМИ:

  • Рівні
  • Підтони

А потім пояснимо, як коригуємо відтінки фарби Redken Shades Eq Gloss у суміші з нейтральним Redken Eq Clear Gloss.

 

Ультра-блідий блондинки 10 рівня.  Відтінок блідо-жовтий – коригуючим буде фіолетовим.

Це означає використання наших улюблених тонерів - серія 09P.

Те, що нам подобається робити на 10-му рівні в REDKEN Shades EQ, це додавати CLEAR (клер - прозорий барвник).

 

Тому можна використати:

Одну порцію 09P, потім одну CLEAR, а потім дві порції технологічного розчину (проявника), і це буде колірною корекцією для цього жовтого відтінку.

Іноді можна додавати до 10-го рівня, одну кришку 09V і CLEAR, і це може скоротити концентрацію фіолетового.

Можна також використовувати 09T.

T – це титановий відтінок, він протидіє теплу та створює ультра холодні металеві тони.

Т - це база сірого та сріблясто-синього кольору.  Ми любимо використовувати його для білого срібного волосся.

Одна порція 09T, одна порція CLEAR і два технологічні розчини - так виходять ультра-білі блондинки.

 

Рівень 9 це дуже світлий блонд.  9 - золотистий відтінок, коригуючий йото тон - фіолетовий.

Оскільки більшість фарбувань 9-го рівня мають виглядати більш природними, нам подобається додавати у формулу відтінки N або NV з фіолетовим кольором.

 

Почнемо з 09N, це дуже гарний пісочний блондин, що нейтралізує небажане тепло.

Його база включає - коричневий / жовтувато-коричневий + синій / фіолетовий нюанси. Тобто, у нас уже є синій і фіолетовий у цьому тоні, тому він відмінно підходить для корекції кольору, оскільки він охолодить його, але виглядатиме природно.

І завжди потрібно пам'ятати, що кінці мають тенденцію ставати трохи темнішими, наприклад, якщо блондинка, хоче залишитися блондинкою, використовуємо CLEAR один до одного, тому що у нас вже є база, що коригує, але якщо нам потрібна додаткова сила додаємо одну-дві кришки 09NA або одну-дві фіолетові 09V, і це приблизно те, як ми робимо основу нашого забарвлення.

09NB і NB - лідери натуральних холодних блондинок. Наприклад, якби ви хотіли, щоб волосся було трохи прохолодніше, але при цьому у вас решта волосся була б пофарбована в коричневі тони. Так, щоб це не виглядало занадто неприродно, ви можете додати пару фіолетових кришок і потім додати їх в NB.

Колір NB дуже каштановий та теплий, що подобається нашим клієнтам.

 

Рівень 8 – світло-русявий, його підтон – блідо-жовтий.  Коригуючий його – синьо-фіолетовий.

Серія NA є “натуральним попілом”, абсолютно приголомшлива, оскільки вона добре видаляє помаранчеві тони.

Тон NA складається з чорного/сірого+синього/фіолетового, і він справді сильний.

Так що ми рекомендуємо також додати нейтралізацію у свій NA, якщо ви збираєтеся його використовувати, не використовуйте його в чистому вигляді, тому що ми помітили, що він має тенденцію виявлятися, як майже "доларовий зелений", занадто брудний.  Наприклад, на дівчині 9 рівня, яку просто хотіли нейтралізувати, просто використала цей пігмент, і він вийшов занадто холодним, зовсім не виглядав природно, тому слідкуйте за тим, скільки ви використовуєте і за своїми формулами. 08NA має трохи зеленого кольору, і ми просто не хочемо використовувати його занадто багато, щоб ваше волосся залишалося красивим і природним.

Отже, ми рекомендуємо порцію 08NA, потім половину порції нейтрального, щоб зберегти цей баланс з теплом. Використовуйте той самий рівень, якби ви зробили одну порцію 08NA, використовуйте половину порції 08N.

 

Наступний 08T – має дуже попелясто-нейтральний кореневий тон.

Тому, якщо у вас є хтось з дуже теплим коренем візьміть T, або 09T, 08T, 07T, 06T, всі вони чудові, і вони роблять корінь дуже холодним попелястим тоном.

08T також відмінно підходить для корекції кольору тим, кому потрібен сріблястий відтінок - змішаємо 08T і 06T разом, і вийде ідеальний сірий попелясто-сріблястий відтінок. Просто потрібно переконатися, що ми пройшли 9 рівень, тоді ми справді побачимо попелясто-сріблястий відтінок.

Таким чином, база сірого/сріблясто-синього кольору протидіє теплу та створює ультра-холодні металеві тони.

 

Колір GN - охолоджує, нейтралізує і зводить до мінімуму небажані мідні відтінки та має сірий + зелений/жовтий колір, що звучить трохи лякаюче, але зелений витягується, а жовтий, як і раніше, зберігає природність волосся.

Нам подобається використовувати ці відтінки на 6-му рівні, насправді вони одні з найулюбленіших для створення цих тонів та видалення тепла. Цей рівень називається "Плющ", звучить лякаюче, але це дійсно працює, це все для нейтралізації червоного кольору, як і все, що завгодно, щоб видалити червоний, зелений видаляє червоний. Тож завжди пам'ятайте про це.

 

Рівень 7 – середньо-русявий, відтінок – чистий помаранчевий, а коригуючий – чистий синій.

Отже, про що ми згадуємо, так це про NA, B і GN, це фаворити для рівня 7, і те, з чого ми почнемо, це те саме, що і NA – чорний/сірий + синьо-фіолетовий, і у нього  є той потужний тон, який допомагає нам виправити ті помаранчеві рівня 7, які ми намагаємось зробити світлішим та виправити.

Наприклад, якщо ви робите світле мелірування, і у вас є дівчина, яку ви коректуєте, і при невеликому освітленні у вас набагато більше помаранчевого, тому що ви підсвічуєте і все і отримуєте багато цього помаранчевого кольору фону освітлення. NA ідеальний для покриття на N, 07NA він справді нейтралізує і робить колір красивим та попелястим.

Те ж саме і з GN, знову ж таки, ви можете змішати порцію 06GN, а потім порцію 08GN і отримати свій 07GN, якщо ви хочете, щоб вони були на рівні 7.

Часто просто повністю використовують 06GN, якщо клієнти не проти бути трохи темнішими, таким чином ми нейтралізуємо ще більше цього помаранчевого тону.  Тому ми вибираємо GN чи NA. Ми також виявили, що синій дійсно перекриває помаранчевий, і ці відтінки прямо навпроти один одного на палітрі кольору.

У більшості випадків не тільки зелений підходить для нейтралізації помаранчевого, але й синій дійсно працює.

Сині в Редкен на сьогодні лімітовані (причому Україна отримує ще менше відтінків, ніж представлено брендом на світовому ринку). Зараз є 09B, і це чудово, але можна додати 01B у свою формулу. Він дуже темний, ми можемо взяти 01B буквально дві-три краплі, щоб надати йому додатковий відтінок синього, якщо вам дійсно важко з впоратися з помаранчевим. У серії NA є синій та фіолетовий, так що у вас є подвійний пігмент та подвійна кількість сили в цих тонах.

 

Рівень 6 – темно-русявий, відтінок червоно-оранжевий, а коригуючий – синьо-зелений.

Тому ми знову почнемо з GN, тому пам'ятайте, що він зводить до мінімуму небажані мідні тони та сірий/зелений жовтий. 06GN набагато більш потужний завдяки зеленому тону, тому можна використовувати його для людей, коли ми робимо загальну корекцію кольору, і відбілюючи її, виходить найприродніший світло-коричневий колір, що приємно для людей, які не хочуть залишати салон в помаранчевому кольорі, ніколи не розбавляємо цей продукт, використовуючи як 06 і нижче, нам потрібна повна потужність.

Також подобається 06T за те, що він бореться із помаранчевим кольором, який виводить у людей назовні.

Для людей, які переходять у блондинок, у них багато жовто-жовтогарячого фону освітлення. Ми переробляємо буквально весь колір. Візьмемо 06T також.

Наприклад, 05NA, 06NA, а потім ми повернемося і зробимо мелірування і тон, і фон - будуть феноменально красиві, просто перезавантажиться весь колір та виконається корекція кольору.

 

Нам також подобається 06NA, він настільки потужний, будьте обережні, використовуючи тільки NA, не додаючи нейтралізатор, ви ж не хочете, щоб ваші клієнти виглядали зеленими, тому краще взяти порцію 06NA, потім порцію 06N, а потім дві порції технологічного розчину, і це буде красивий, дуже прохолодний попелясто-коричневого відтінку колір.

 

Рівень 5 – світло-коричневий, підтон червоний, коригуючий тон – зелений.

Ми використовуємо 05N постійно, тому він коричневий/жовто-коричневий + синій/фіолетовий, тому знову серія N має теплоту цього нейтрального тону, тому він не виглядає надто зеленим або синім, але в ньому також є коригувальні елементи - синій та фіолетовий, тому він справді зберігає природність.

05N – горіх, це один з улюблених відтінків на всі часи.

Ви хочете побачити набагато більше виміру, всі хочуть набагато більшого, ви хочете зробити трохи темнішим і світлішим. Тим часом використовуємо тон у клієнтів, які мають мелірування, щоб зробити їх ще яскравішими. Нещодавно використовували “дим” – це 05NA, і нам це сподобалося. У нього якийсь фіолетовий відтінок. Його більше, ніж у будь-якого іншого тону, він просто робить найкрасивішу попелясту брюнетку, тому клієнт хоче цей ефект майже також, як титанове срібло - димчасто-прохолодну брюнетку. Так що спробуйте 05NA, якщо ви боретесь з помаранчевим на рівні 5 і 05N, то вам сподобається.

 

Рівень 4, середньо-коричневий, відтінок червоний/фіолетовий, жовтий/зелений.

04NA "Грозова хмара" - це так красиво. Будь-який, у кого у волоссі дуже теплий колір, можливо, від сонця, яке підняло його, або ви знаходитесь у фазі корекції кольору, ми б просто зробили на повну потужність 04NA, щоб він видалив всю цю теплоту.

Нам також подобається 04N. 04N це називається «цикорій», база – коричневий/жовто-коричневий + синій/фіолетовий, він прибирає небажані тони. Змішайте його, і якби ви захотіли ще більшої потужності, ви можете додати половину 04NA, і це дійсно прибере будь-яке небажане тепло, яке вам не потрібне.

 

 

Рівень 3, 2 та 1, коригувального тону не мають. Те, що у вас є для рівнів:

  • 3 - фіолетовий, найтемніший коричневий - рівень
  • 2 - синій/фіолетовий, а рівень
  • 1 - чорний, як синій

Тому, очевидно, ви можете ті бачити, що вони дійсно не потребують коригування, якщо ви коректуєте, щоб досягти природного тону. Отже, звідти 3, 2, 1 якщо ви хочете додати більше пігменту для корекції кольору, ви можете це робити. Якщо ви хочете, щоб він був синішим або фіолетовим, ви можете абсолютно точно використовувати 03V або 01B, але на більшості цих рівнів ви дійсно не побачите відтінки тепла. Просто використовуйте 01B і 03V – вам сподобається абсолютно крутий ефект.

ціни на послугу

про послуги