KIKA-STYLE

МАНІКЮР

 

Манікюр   video

600

 

Апаратний манікюр 

700

 

Комбінований манікюр   video

800

 

Корекція манікюру 

500

 

Оформлення нігтів без манікюру 

300

 

Зняття звичайного лаку 

безкоштовно

 

Зняття гель лаку, наненсення захисного покриття 

400

 

Зняття ущільнюючої УФ-бази, вирівнюючого шару під покриття, виконаного невідомим брендом, якщо необхідно 

400

 

Сервіс в 4 руки, що роблять одночасно з педикюром:

Манікюр / Апаратний / Комбі-манікюр

800 – 1000

 


 

ЧОЛОВІЧІЙ МАНІКЮР

 

Усі віди манікюра 

800

 

Полірування

300

 

Захисне покриття нігтів

200

ПЕДИКЮР

 

Класичний, комбінований, апаратний 

1500

 

Корекція педикюру 

1000

 


 

КИСЛОТНИЙ / LA RIC / КART ПЕДИКЮР

 

1800 - 2500

 


 

ЛІКУВАННЯ НІГТЯ / ПОДОЛОГІЯ

 

Лікування вросшого нігтя

300 - 1100

 

Видалення мозолі

300 - 500

 

Виготовлення ортеза

від 500

 

Пластина для корекції

800

 

Подологічний педикюр

2000

 

Сервіс гіперкератозом додатково

600

ГЕЛЬ-ЛАК / КОЛЬОРОВИЙ ГЕЛЬ / ФРЕНЧ

 

Гель-лак XI / Shellac / Luxio / La Ric та інш.

600

 

Французське покриття гель-лаком / Втирка перламутрова

800

 

База гель-лак ущільнююча

800

 

База-камуфляж гель / гель-лак XI, Luxio

1400

 

Кольоровий гель

500

 

Дизайн один ніготь 

200 - 500

 

Захисне покриття один шар 

100

 

Зміцнююче покриття

200

 


 

ЛАК

 

CHANEL, DIOR, VINILUXE, LA RIC лак 

400

 

OPI, ESSIE та інші

300

 


 

BIO-ГЕЛЬ IBX МАНІКЮР BIO-GEL IBX MANICURE

 

Відновлення та ущільнення тонкої пластини нігтя з манікюром 

1500 - 2000

 


 

ЯПОНСЬКИЙ МАНІКЮР / ПЕДИКЮР

 

Манікюр з пілінгом рук, полірування нігтів з перловим пилом 

1600

 

Педикюр, пілінг, масаж і полірування нігтів 

2600

МОДЕЛЮВАННЯ НІГТІВ ГЕЛЕМ / ПОЛІГЕЛЕМ

 

Зміцнення, нарощування гелем: Один колір з камуфлювання 

2500 - 3000

 

Френч викладний 

3000 - 3500

 

Нарощування гелем і французський малюнок 

2700 - 3000

 

Омбре манікюр гелем 

2500 - 3000

 

Дизайн аерографом 

2000

 


 

ОСВІЖИТИ ГЕЛЬ БЕЗ ЗМІНИ АРХІТЕКТУРИ

 

Освіжити той же гель (глянець, тон) до 15-ти днів 

2000 - 2500

 


 

КОРЕКЦІЯ НАРОЩЕНИХ ГЕЛЕМ НІГТІВ

 

Докорекція - Корекція гелю 

2000 - 2600

 

Гель / Гель-лак 1 ніготь 

300 - 600

 

Корекція довжини 

400 - 600

 


 

ЗНЯТИ ГЕЛЬ З НІГТІВ

 

Зняття гелю 

800

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ / ФРЕНЧ ГЕЛЬ

 

Додати довжину, створити форму 

4000 - 4500

 

Французьке моделювання 

4000 - 4500

 


 

ГЕЛЬ В ОДНОМУ КОЛЬОРІ АБО ПРОЗОРИЙ ГЕЛЬ

 

Зміцнення нігтів супер гелем під будь-яке покриття 

3500 - 4000

 


 

БАЗА УЩІЛЬНЮЮЧА / БАЗА КАМУФЛЯЖ

 

XI, La Ric, Catherine 

1400

 


 

ОСВІЖИТИ ГЕЛЬ БЕЗ ЗМІНИ АРХІТЕКТУРИ

 

Освіжити той самий гель (глянець, тон) до 15-ти днів 

2500 - 3000

ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД

 

Ритуал з масажем Руки / Ноги

500 - 800 / 700 - 1000

 

Додаткові 10 хвилин масажу

200

 

Парафін

600

 


 

CBD PREMIUM CARE

 

Руки / Ноги / Тіло 

1300 / 1500 / 3000

 


 

ПІЛІНГ ДОГЛЯД МАСАЖ

 

Valmont luxyry care 

1500

 

Biologique Recherche 

1500

 

La Ric / Maria Galland / Thalgo 

1500

 


 

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ НІГ

 

30 хв. / 60 хв. 

800 / 1400

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ НІГ

 

30 хв.

800

 

60 хв.

1400

МАНІКЮР, ПЕДИКЮР, ГЕЛЬ

Класичний, апаратний, комбі манікюр, педикюр. XI, La Ric, Catherine гель. Гель-лак XI, Luxio, Shellack, нарощування нігтів гелем. Покриття лаком Chanel, Vinylux

Навіщо ви приходите в салон на манікюр та педикюр?

Без свіжого манікюру, ВІП статус вашого стилю не відбудеться. Не лише одяг, годинник, машина демонструють успішність. Доглянуті руки в будь-якій обстановці та педикюр для відкритого взуття – це частина іміджу.

Класичний манікюр

Жіночий і чоловічий манікюр виконують на маленькі, середні та довгі нігті.

Про техніки виконання манікюру поговоримо докладніше.

Чоловічий манікюр і широкі нігті також вимагають оформлення кутикули, валиків, полірування. Кругла форма неприваблива. Ширину чоловічого, жіночого нігтя можна змінити за допомогою гелю спеціальної техніки затиску, при якій формують більш витончену форму нігтьової пластини.

 

Чи потрібний манікюр дітям?

Дитячий манікюр запитують на свята або у разі появи задирок, звички гризти нігті.

Задири та шкідливі звички з дитинства

Дані проблеми зустрічаються також у дорослих.

Задири можуть бути побічним проявом дисбалансу в організмі або наслідком неправильного догляду за нігтями. Майстер манікюру, педикюру діагностує відхилення, щоб нормалізувати стан шкіри, нігтів. Від звички гризти нігті можна позбутися. На нігті наносять зміцнення – захист, який одночасно вирівнює край нігтьової пластини, змушує контролювати свої дії. Також застосовують спеціальне покриття, з гірким смаком, щоб подолати сформовану дитячу залежність.

Весільний манікюр

Весілля – привід для ніжного весільного покриття. Доречно замовити френч. Можна додати дизайн, мереживний орнамент, прикраси. Нарощування краще, ніж французьке покриття лаком, тому що після урочистостей вирушають у весільну подорож. Стійке покриття у тривалій поїздці – необхідність.

Медичний педикюр 

Майстер - подолог обробить діабетичну стопу, виправить ніготь, що вріс. Натоптиші, мозолі фізично відрізняються за структурою та походженням. Вони потребують різної техніки обробки. Грибкові захворювання можуть передаватися контактним шляхом, розвиватися внаслідок зниження імунітету шкіри. Ураження грибком травматичного походження поширене серед спортсменів, танцюристів. При постійному навантаженні в пуантах, спортивному, тісному взутті нігтьова пластина може відшаруватися. У такому разі не відривайте її. Закрийте пластиром і здайтеся майстру - подологу, який зможе правильно обробити нігтьове ложе для стимуляції росту здорового нігтя. Можна вилікувати та зміцнити пластину, сформувати штучну лікувальним гелем, протезувати, зміцнити матеріалом IBX та іншими системами. Шкіру стопи регулярно очищають, роблять пілінг, ніжний скраб, шліфують медичною фрезою, обробляють мазями. Запалення, гнійні утворення виникають при попаданні інфекції, розколюванні нерівності краю нігтя на шкіру, вимагають усунення причин, спеціальної обробки. Запишіться на догляд до майстра з медичною освітою для вирішення проблем.

Комплекс ман - пед

Клієнти салону замовляють не лише послуги окремо. Комплекс манікюр, педикюр у чотири руки, візаж, оформлення брів, фарбування волосся замовляють одночасно з нігтьовим сервісом для економії часу.

Вибираємо покриття

 

Покриття виконують після завершення обробки рук, ніг. Вибирають класичний, апаратний, комбі манікюр. Аналогічні види обробки ніг. При необхідності лікувальне покриття, основу, глянцеві лаки. Салони краси Кіка, крім професійних, пропонують лаки Dior, Chanel, YSL. Також металік Minx, глітерні ефекти, використовується дзеркальне втирання. Матовий ефект одержують за допомогою спеціального додаткового шару. Найпопулярніший у салонах Kika-Style комбінований педикюр (з'єднання класичної обрізної техніки та обробки стопи, кутикули апаратом) з покриттям лаком, гель — лаком, гелем. Наносять Shellack (називають шилак, шеллак), Luxio (покриття гель - лаком Люксіо), La Ric, Catherine (Ля Рік, Катарін гель та гель-лак) та покриття інших, преміум брендів. Можна замовити французький манікюр, педикюр, послугу "дизайн нігтів" - це малюнок із графічним, фантазійним, анімаційним дизайном. Трендовий – графічний міні – дизайн.

Наростити нігті гелем

Нарощення гелем - ще один спосіб, який захищає, зміцнює, продовжує термін носіння манікюру і педикюру, робить нігті завжди доглянутми. Рекомендований діловим жінкам для корекції форми, довжини манікюру. Жінкам, чоловікам пропонують гелеві нігті, як виправлення наслідків та профілактики грибкових захворювань. Нарощування нігтів гелем виконають з посмішкою френч манікюру, педикюру. Один насичений колір рекомендований для педикюру. Форма нігтя з покриттям гель - лаком, французький манікюр, моделювання нігтів гелем роблять із рівним краєм. Також клієнтам подобається заокруглений квадрат, моделювання овальної форми. Нігтьова пластина нарощується різної товщини. Постійні клієнти воліють більш тонкі нігті. Природна пластина зберігається, має дуже природний вигляд.

Вибір салону - нарощування гелем нігтів La Ric, що відрізняється еластичністю, довгостроковістю, структурним скріпленням з натуральними нігтями. Популярні кольорові гелі Catherine, Creative. Усі системи гарантують європейську якість. Дорогий гель відповідає всім ліцензійним вимогам безпеки. Матеріал схожий за формулою з дентальним, що використовується у стоматології. Майстер манікюру, використовуючи камуфлюючі гелі (технічно - прозорі суміші), робить нігті на вигляд натуральними або приємного непрозорого пудреного рівного кольору. Корекція, зняття нарощених нігтів потребує спеціальних інструментів, щоб уникнути травмування. Корекцію гелю необхідно проводити вчасно, щоб не виникли порожнечі. Також відшарування може виникнути від використання неякісних продуктів. Це сприяє розвитку інфекцій, грибків. Дешеві гелі, популярні на ринку послуг, заборонені до використання в салоні. Не "купуйтесь" на низькі ціни на послуги, за ними стоїть економія на продуктах, безпеці сервісу.

Подовжені нігті "Стилети"

Сліпучий яскравий манікюр замовляють "зірки". Не обов'язково бути зіркою, щоб почуватися такою. Зоряний стиль передбачає різноманітність форми, довжини, кольору, відтінків, прикраси нігтів. Незважаючи на хижий настрій, гострі нігті "стилет" замовляють досить часто. Майстри манікюру з нарощування нігтів є призерами конкурсів та тренерами компаній – виробників гелів. Тому можуть реалізувати будь-який дизайн. Базовий або складний з використанням тату, стразів. Тенденції манікюру приходять із модних показів, соцмереж. Покажіть нашим майстрам покриття на фотографії, і він зробить це для вас. Наприклад, наростіть нігті модного показу Burberry з Лондонського тижня моди або надихніться стилем @hypebeauty.

АПАРАТНИЙ МАНІКЮР, ПЕДИКЮР

Необрізний, європейський, кислотний манікюр та педикюр - варіанти, при яких не застосовуються або частково застосовуються традиційні інструменти. Послуги виконуються за допомогою фрез. У салоні використовують одноразові пилки для манікюру та педикюру, які подають в одноразовій упаковці. Металеві інструменти проходять 4 етапи стерилізації за медичним протоколом. На кожному робочому місці знаходиться кілька наборів, щоб забезпечити мінімально допустиму (2 години) обробки інструментів. У салонах краси, де послуги виконують на потоці, завжди звертайте увагу на достатній наборів інструментів. Це має гарантувати безпеку процедури. У нашому салоні краси за бажанням клієнт може придбати персональний набір інструментів. Кожен майстер стежить за обробкою, своєчасним заточуванням ножиць, кусачок, лопаток. Тому інструмент замовляють «під руку» фахівця, який вчасно оновить інструменти у майстра із заточування.

Найпопулярніші послуги у салоні

 

Класичний, апаратний, комбінований манікюр та педикюр. Покриття гель – лаком, лаком, шилак Shellac, Ibx. Bio-гель, Luxio, Fedua. Нарощування нігтів гелем La Ric, Catherine. Викладний френч. Моделювання нігтів з підтисканням форми, овал, скво - овал, мигдаль, м'який квадрат. Моделювання нігтів без опилу Trinity. Робота із проблемними стопами. Діабетична стопа. Лікування врослого нігтя. Силіконові ортези під час деформації пальців на стопі. Тайський масаж стоп.

про послуги

Повернутися до прайсу