KIKA-STYLE

Манікюр

Салон краси Kika-Style пропонує широкий вибір технік манікюру, покриттів для нігтів, нарощування нігтів, дизайн гелевих нігтів і т.д.

Манікюр і педикюр - один із найкращих способів зберегти нігті здоровими та красивими.

Сучасний та комплексно обладнаний салон краси Kika-Style пропонує різноманітність засобів для догляду за нігтями. Клієнтам доступний широкий вибір покриттів для нігтів, нарощування нігтів, дизайн гелевих нігтів, апаратний манікюр тощо.

БАЗОВИЙ МАНІКЮР: МІНІМАЛІЗМ ЗАВЖДИ У ТРЕНДІ

 

Для тих, хто вперше збирається зробити манікюр або надає перевагу простому і акуратному зовнішньому вигляду нігтів, класичний манікюр — найкращий варіант.

Переваги класичного манікюру:

  • Підходить для будь-якого випадку
  • Доглянутість та здоровий вигляд нігтів
  • Найбільш економічне рішення

Не варто думати, що класичний манікюр це завжди одноманітно і стандартно. Насправді, варіантів дуже багато.

Для ділових та повсякденних образів це відмінне рішення, а нігті виглядатимуть витримано та елегантно.

АПАРАТНИЙ МАНІКЮР: СУЧАСНИЙ ПІДХІД

 

Основним інструментом цієї процедури є спеціальний набір фрез. Техніка гарантує, що кутикула не заросте, а подушечки нігтя будуть ідеально відполіровані. Манікюр може триматися до 2-3 тижнів, це залежить від того, як швидко росте кутикула.

Фрези підбираються індивідуально в залежності від стану та структури шкіри. Це необхідно для того, щоб унеможливити травмування і провести процедуру безболісно.

Переваги:

  • Гладкість, доглянутість та здоровий вигляд нігтів
  • Відсутність больових відчуттів
  • Запобігання відшарування нігтів
  • Стерильність процедури
  • Тривалість ефекту
  • Безпека

ОСОБЛИВОСТІ КОМБІНОВАНОГО МАНІКЮРУ

 

Техніка являє собою процес ретельного зрізання, відсування та підпилювання кутикули механічно та вручну. Комбінований манікюр дозволяє видалити більшу частину кутикули рівним зрізом.

Якщо у вас чутлива та еластична (рухлива) кутикула, комбінований манікюр для вас. Комбі манікюр заснований на класичній та апаратній техніці. Процедури грамотно доповнюють одне одного.

ПОКРИТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКОМ І КОЛЬОРОВИЙ ГЕЛЬ

 

Якщо вам потрібен стійкий манікюр у Києві, відмінним рішенням буде гель. Дотримуються всі основні етапи манікюру, після чого наноситься покриття (гель, гель-лак), що потребує полімеризації під УФ-лампою.

Гель-лак твердий. Він не відколюється, як традиційний лак, і не втрачає свого блиску так швидко. Через кілька тижнів нігті виглядатимуть так само добре, як і в день, коли ви їх зробили.

На даний момент користується популярністю покриття кольоровим гель-лаком у поєднанні з оригінальними дизайнами. Доступний великий вибір інтенсивних кольорів.

НАРОЩУВАННЯ НІГТЕЙ ГЕЛЕМ, ПОЛІГЕЛЕМ

 

Це процес, при якому гель наноситься на натуральний ніготь і затверджується ультрафіолетовим світлом. Майстер манікюру використовує форму для нігтів, яка проходить під вільним краєм (кінчиком) нігтя, щоб збільшити довжину нігтя.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ IBX

 

IBX манікюр призначений для зміцнення, відновлення та захисту натуральних нігтів. IBX система проникає у верхні шари нігтя, створюючи взаємопроникну полімерну мережу.

Майстри манікюру використовують IBX в основному під гель-лак для захисту і зміцнення нігтя. Також система ефективна для усунення природних дефектів та слабких місць нігтів, які заважають зростанню натуральної нігтьової пластини.

НІГТЕВИЙ СЕРВІС І КОСМЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ В KIKA-STYLE

 

Поряд з кращими студіями манікюру, салон краси Kika-Style пропонує ряд розкішних процедур манікюру та педикюру. Великий вибір напрямків догляду за нігтями включає жіночий манікюр, чоловічий манікюр, гігієнічний манікюр, класику, апарат, комбі та застосування систем IBX відповідно до індивідуальних особливостей нігтьової пластини кожного клієнта.

Майстри салону Kika-Style у центрі Києва зроблять манікюр з використанням розслаблюючих та поживних доглядів для омолодження шкіри рук, ніг.

Дізнатись вартість та записатися на манікюр можна зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.

ціни на послугу

про послуги