KIKA-STYLE

Мікроблейдинг брів

На зміну популярному в минулому татуажу прийшло мікропігментування. Філігранно промальовані штрихи мануальним способом не відрізняються від справжніх волосків. Про технологію та переваги естетичної процедури розповість майстер салону Kika-Style.

Що таке мікроблейдинг брів?

 

Так називають кольоровий татуаж, виготовлений ручним способом. У перекладі з англійської назва звучить як "мікроскопічне лезо". Через філігранність виконання в Європі його називають «вишивкою». Технологія заснована на промальовуванні пігментом окремих волосків. Метод використовували ще дівчата за часів Клеопатри. Для виразності очей вони наносили голками природні пігменти під шкіру.

Еволюція в бьюті-індустрії призвела до появи перманентних технологій, роторних та вібраційних машинок, стійких барвників. Залежно від типу обличчя стилісти сьогодні малюють прямі, вигнуті та трикутні брови-будиночки. Моду на мікропігментування задали голлівудські зірки Кара Делевінь та Емілія Кларк. Дивлячись на густі і акуратно промальовані волоски, багато жінок наслідували їх приклад.

 

 

Які бувають види?

 

Волосковий мікроблейдінг брів виконують двома способами. Обидві техніки вимагають вивірених рухів та мистецтва майстра. Європейська популярна у жінок, які роблять ставку на ідеальну форму. Суть полягає у промальовуванні тонких штрихів барвником не однакової довжини в одному напрямку ручкою-маніпулою. Метод створює імітацію природного зростання волосків. Цю технологію вибирають за натуралістичність. Майстер відштовхується від природних форм та наносить лінії різної довжини у трьох напрямках.

Чим відрізняються пудрові брови?

Бьюті-процедуру виконують спеціальною машинкою для татуажу. Майстер вбиває барвник точковими проколами. Порівняно з попередніми техніками малюнку волосків на шкірі не видно. Після поверхневого введення барвника та розтушовки формується димчастий ефект, який можна порівняти з нанесенням тіней.

Кому показана процедура?

 

Мікропигментування підходить всім, хто хоче відмовитися від щоденних промальовок брів олівцем. Бровісти пропонують волоскову техніку жінкам з естетичними недоліками: для заповнення лисин, корекції ліній, маскування шрамів і рубців. Пудровий мікроблейдинг брів ідеальний для світлошкірих дівчат, які бажають додати густоти, об'єму та яскравості.

Техніка ручного татуажу дозволяє домалювати довжину, прибрати клюючі кінчики, надати густоти та доглянутого вигляду. Вона виправляє асиметрію та форму брів, надає потрібного відтінку. Фарба не вимивається під час плавання, під сонцем та активних заняттях спортом.

 

 

Протипоказання

 

Мікроблейдинг брів не підходить людям із жирним епідермісом. Пігмент розчиняється у шкірному салі і швидко виходить через пори. Існують й інші обмеження:

  • вагітність;
  • діабет другого типу;
  • негативна імунна реакція на фарбу;
  • проблеми зі згортанням крові;
  • келоїдні рубці;
  • ін'єкції ботоксу.

Пудрове напилення підходить всім типам шкіри.

 

 

Етапи мікропігментування

За тиждень до сеансу відмовтеся від вищипування волосків пінцетом. Майстру буде простіше визначити природну форму, скоригувати довжину та контури. Для виключення ризиків нерівномірного відтінку та огрублення шкіри у місцях мікророзрізів не потрібно записуватись на татуаж під час лікування антибіотиками та у критичні дні. Важливо на якийсь час відмовитися від препаратів, що розріджують кров, алкоголю, відвідування солярію та пляжу для зниження хворобливих відчуттів.

Волоскову техніку в салоні виконують у певній послідовності. Процедура займає 2 години.

  1. Бровіст визначає форму, відтінок барвника, промальовує контури олівцем.
  2. Видаляє зайві волоски, обробляє шкіру дезинфікуючим розчином, на 20 хвилин наносить знеболюючий крем.
  3. Для введення густого пігменту на глибину 0,8 мм використовує маніпулу-ручку з тонким лезом. Мікророзрізи заповнює мінеральним пігментом. Для пудрового напилення використовує машинку з монітором. Вона сканує щільність шкіри та контролює глибину проколів.
  4. Залишки фарби розподіляє щіточкою, виконує повторну дезінфекцію, обробляє маззю із загоюючими та протизапальними властивостями.

Правильний догляд за бровами

 

Після волоскового татуажу 30 хвилин після процедури тримається почервоніння.

При вмиванні мочити брови можна. Категорично заборонено засмагати, видаляти волоски, що відростають, відвідувати сауну, лазні, солярій протягом 1 тижня.

Скільки тримається ефект?

Поступово через оновлення клітин тканини та міграції пігменту колір світлішає. При використанні кремів та косметики з SPF відтінок тримається до 2 років. Для збереження яскравості раз на півроку необхідно записуватися в салон на корекцію. Робити процедури частіше, ніж раз на 1,5 року не рекомендується через ризик появи рубців.

 

 

Мікроблейдинг брів у Києві

 

Відгуки жінок у мережі з ідеально промальованими бровами переконують у ефективності процедури у салоні Kika-Style. Тут працюють фахівці, які володіють усіма тонкощами техніки, які використовують у роботі лише сертифіковані мінеральні пігменти та машинки експертного класу.

 

 

Питання та відповіді:

Які показання для проведення процедури мікроблейдингу брів?

- недостатній об'єм, густота і колір волосків;

- незадовільна форма брів;

- для маскування шрамів і рубців;

- неможливість нанесення декоративних косметичних засобів через виникнення алергічних реакцій;

- відсутність часу на догляд та корекцію брів.

Які протипоказання до проведення процедури мікроблейдингу брів?

- вагітність;

- діабет другого типу;

- негативна імунна реакція на фарбу;

- проблеми зі згортанням крові;

- келоїдні рубці;

- ін'єкції ботоксу.

Що не можна робити до процедури?

За тиждень до сеансу відмовтеся від вищипування волосків пінцетом. Майстру буде простіше визначити природну форму, скоригувати довжину та контури. Для виключення ризиків нерівномірного відтінку та огрублення шкіри у місцях мікророзрізів не потрібно записуватись на татуаж під час лікування антибіотиками та у критичні дні. Важливо на якийсь час відмовитися від препаратів, що розріджують кров, алкоголю, відвідування солярію та пляжу для зниження хворобливих відчуттів.

Як доглядати за бровами після процедури мікроблейдингу?

Протягом 1 тижня після процедури категорично заборонено:

- засмагати;

- видаляти волоски, що відростають;

- відвідувати сауну, лазні, солярій.

Мочити брови при вмиванні можна.

Скільки тримається ефект?

Поступово через оновлення клітин тканини колір світлішає. При використанні кремів та косметики з SPF відтінок тримається до 2 років.

ціни на послугу

про послуги