KIKA-STYLE

МІКРОПІГМЕНТУВАННЯ ОРЕОЛ / КАМУФЛЮВАННЯ РУБЦІВ

2 процедури з інтервалом у 10 днів

 

Первинне нанесення

~ € 300

 

Корекція через 21 день

- 50% від першого нанесення

 


 

ЗНЕБОЛЮВАННЯ

 

За бажанням, виконує лікар

ТОНУВАННЯ ШРАМІВ / ВІТІЛІГО

 

від 250 €

ТРІХОПІГМЕНТАЦІЯ

Ефект голеної голови (при локальній алопеції)

 

Вартість залежить від розміру і складності

від € 300

BB GLOW

Камуфлювання веснянок, постакне, стрії, нерівномірного пігменту, метод мікронідлінг

 

1 процедура

від € 135

МІКРОПІГМЕНТАЦІЯ РУБЦІВ, АРЕОЛИ, ВІТІЛІГО

Мікропігментування - татуаж спеціальними пігментами з косметичним ефектом камуфлювання

Дермопігментація (інтрадермальний татуаж) – інноваційна методика, яка застосовується з метою корекції ділянок шкіри з порушеною пігментацією та маскування рубців. Процедура дозволяє за допомогою спеціальних фарбуючих пігментів відновити природний відтінок шкіри і візуально приховати її недоліки. Ефект мікропігментування стає помітним відразу і зберігається протягом декількох років.

 

 

Які проблеми шкіри можна вирішити за допомогою дермопігментації?

Список показань, коли мікропігментування здатне усунути недосконалість шкіри, досить широкий:

  • рубці та шрами, що залишилися після операцій та травм;
  • стрії (розтяжки шкіри);
  • вітіліго (ділянки депігментації);
  • корекція форми та відтінку ареоли соска молочної залози;
  • локальна алопеція (осередки облисіння на голові);
  • усунення наслідків невдалого татуажу;
  • темні кола під очима;
  • уроджені дефекти (наприклад, асиметрія брів).

Процедуру можна пройти у будь-якому віці. Якщо потрібно маскування шрамів та рубців, це роблять через 18 місяців після повного загоєння рани.

У яких випадках процедуру доведеться відкласти?

 

Естетична дермопігментація безпечна, однак у деяких випадках від неї доведеться відмовитись. Фахівці не рекомендують проводити її під час вагітності та в період лактації, а також під час гострих інфекцій та при загостренні хронічного захворювання.

Абсолютно заборонено мікропігментування при онкологічних процесах будь-якої локалізації, імунодефіцитних станах, цукровому діабеті та на тлі захворювань крові, що супроводжуються проблемами з її згортанням.

Процедури дермопігментації у салоні краси Kika-Style

 

Камуфляж вітіліго. Білі плями на шкірі завдають сильного дискомфорту. Їх не можна позбутися, але можна замаскувати за допомогою мікропігментування.

Трихопігментація голови. Цей метод дозволяє приховати порідіння волосся, замаскувати локальні вогнища облисіння (залисини), візуально збільшити густоту волосся і навіть сховати шрами на волосистій частині голови. Ця процедура сумісна з будь-яким видом лікування волосся.

Камуфляж шрамів. Вони завжди залишаються після операцій та викликають естетичний дискомфорт. За допомогою дермопігментації можна замаскувати будь-які рубці. Однак провести процедуру можна лише через півтора роки після повного загоєння прооперованої ділянки шкіри.

BB GLOW TREATMENT MICRO NEEDLING TECHNIQUE. Це інноваційна процедура мікронідлінгу з камуфлювання на обличчі ластовиння, постакне, зморшок, розширених пор. Її суть полягає у введенні тонувальних препаратів, попередньо нанесених на шкіру.

Татуаж ареол сосків. Необхідність у дермопігментації виникає після естетичної маммопластики та секторальної резекції при лікуванні раку молочної залози. Як тільки рана загоїться, можна приступати до відновлення сосково-ареолярного комплексу.

Дермопіментація: як вона проходить та її особливості

 

Перед будь-якою процедурою пацієнт обов'язково проходить консультацію лікаря-косметолога. Він оглядає дефект, оцінює його колірний тип та визначає площу зони корекції. За відсутності протипоказань до проведення процедури фахівець підбирає пігмент, який відповідає відтінку шкіри.

Перед тим, як розпочати роботу з дефектом, лікар обробляє шкіру антисептиком і робить аплікаційну анестезію. Вона усуне будь-які неприємні відчуття під час процедури. Далі за допомогою дуже тонкої голки він вводить у шкіру пігмент на глибину 0,3-0,7 мм.

Після закінчення медичної дермопігментації лікар обробляє шкіру препаратами, що стимулюють процес регенерації. Відновлювальний період триває 7-10 днів. Весь цей час не можна розчісувати та розпарювати цю ділянку шкіри. Заборонено відвідувати басейн, лазню, сауну. Більш того, спочатку доведеться захищати шкіру від впливу ультрафіолету, оскільки через нього пігмент може трохи змінити відтінок.

Для закріплення результату всім пацієнтам через місяць рекомендується повторити процедуру.

Салон краси Kika-Style: переваги для клієнтів

 

Довірити корекцію дефектів на шкірі, особливо на обличчі, можна лише висококваліфікованим спеціалістам. Саме такі лікарі-косметологи працюють у салонах краси Kika-Style. Усі кабінети оснащені імпортним обладнанням експертного класу. При роботі фахівці використовують високоякісні набори пігментів для дермопігментації, що містять 20-25 відтінків кольорів, що дозволяє максимально точно підібрати необхідний.

Лікарі-косметологи салону краси Kika-Style уважно ставляться до пацієнтів. Вони ретельно обстежують кожного щодо протипоказань, щоб у жодному разі не нашкодити. Якщо процедуру не можна провести, фахівці обов'язково запропонують альтернативний варіант, щоб вирішити проблему пацієнта.

Дермопігментація – трудомісткий процес. У деяких випадках для досягнення максимального результату потрібно пройти не одну процедуру. Однак скільки потрібно сеансів, і якою буде ціна курсу, лікар зможе сказати лише після огляду. Щоб записатись на прийом, просто заповніть спеціальну форму на сайті. Якщо у вас виникли питання – телефонуйте. Наші адміністратори завжди готові відповісти на них.

Вопросы и ответы:

Що таке дермопігментація?

Це інноваційна методика, яка застосовується з метою корекції ділянок шкіри з порушеною пігментацією та маскуванням рубців. Процедура дозволяє за допомогою спеціальних пігментів, що фарбують, відновити природний відтінок шкіри і візуально приховати її недоліки. Ефект мікропігментування стає помітним відразу і зберігається протягом декількох років.

Які проблеми шкіри можна вирішити за допомогою дермопігментації?

- рубці та шрами, що залишилися після операцій та травм;

- стрії (розтяжки шкіри);

- вітіліго (дільниці депігментації);

- корекція форми та відтінку ареоли соска молочної залози;

- локальна алопеція (осередки облисіння на голові);

- усунення наслідків невдалого татуажу;

- темні кола під очима;

- уроджені дефекти (наприклад, асиметрія брів).

Які протипоказання до процедури дермопігментації?

- вагітність і період лактації;

- гострі інфекції та загострення хронічних захворювань;

- онкологічні процеси будь-якої локалізації, імунодефіцитні стани, цукровий діабет;

- захворювання крові, що супроводжуються проблемами з її згортанням.

Як проходить період відновлення після процедури?

Відновлювальний період триває 7-10 днів.

Весь цей час не можна розчісувати цю ділянку шкіри, відвідувати басейн, лазню, сауну. Обов'язково потрібно захищати шкіру від впливу ультрафіолету, оскільки через нього пігмент може трохи змінити відтінок.

про послуги

Повернутися до прайсу