KIKA-STYLE

Нитки для підтяжки обличчя

Нитки когі - омолодження після 35

Сьогодні існує багато міфів навколо ін'єкційних методів омолодження. Але реальність така, що сьогодні пацієнти не поспішають на пластичні операції, бо методи омолодження дають змогу їх уникнути. Кожен лікар має вміти працювати з різними продуктами. Наприклад, ботулотоксин або гіалуронова кислота, або гідроксиапатит кальцію, можуть надати пацієнтам вибір.

Підтяжка обличчя зазвичай цікавить після 35 років. До певного віку вас можуть повністю задовольняти ін'єкції від зморшок, мезотерпії, біоревіталізації, класичної косметології. Але коли з'являються провисання, шкіра втрачає тургор, а разом з ним і гладкість, з'являються брилі, друге підборіддя, нависання шкіри утворює носогубний трикутник - пацієнти починають пошук способів омолодження. Раніше зволоження та ліфтинг шкіри досягали за допомогою циклу процедур. Тепер лікарі та косметологи кілька разів на рік отримують "оновлення" списку способів контролювати вікові зміни шкіри. Інформація, як і преміальні продукти, коштують дорого.

Підтяжка нитками є складною, ексклюзивною процедурою, яка є альтернативою пластичній операції. Вона не може виконуватися дешево та на потоці. Якщо хочете отримати якісний результат, дізнайтеся більше про лікаря. Де він навчався прогресивних ін'єкційних технологій, який у нього досвід, як часто проходить тренінги, які відгуки залишають його пацієнти. Запишіться на консультацію і задайте всі питання, що вас цікавлять.

Якщо вам пропонує поставити нитки будь-хто, але не лікар, тікайте з кабінету.

НИТКИ - це серйозно

 

Лікар Віталій Коваленко працює технікою постановки ниток понад 9 років з моменту їх появи. Також провів понад 100 навчальних лекцій. Особливість його підходу – чітко вивірений протокол ведення пацієнта. Віртуозність роботи в небезпечних зонах та максимальне використання потенціалу препаратів з метою покращення якості шкіри – звичайна практика лікаря.

 

 

ТРЕДЛІФТИНГ - ЦЕ:

 • Підтяжка овалу обличчя, його окремих ділянок (щік, підборіддя, чоло)
 • Ліфтинг різних ділянок тіла (шиї, живота, стегон, тильних поверхонь рук)
 • Миттєвий результат після процедури
 • Тривалість ефекту – близько двох років
 • Мінімальна травматичність процедури
 • Реабілітаційний період – до одного тижня
 • Мінімальна болючість - рівень у діапазоні від відсутності до помірної (використовується анестезія)

НИТКОВІ МЕТОДИКИ ВПОРАЮТЬСЯ З ТАКИМИ ПРОБЛЕМАМИ:

 • Гусячі лапки навколо очей
 • Носогубні зморшки та складки
 • Нерівний рельєф шкіри, у тому числі після ліпосакції
 • Асиметрія після пластичних операцій
 • Млява шкіра, що втрачає пружність
 • В'ялість шкіри на животі, сідницях, руках та ногах
 • Зморшки шиї та зони декольте

 

 

Ціни на тредліфтинг:

 

 1 / 2 покоління

€ 8 / € 10 - 12

 3 покоління

€ 50 - 85

 

Магістр медицини, дерматолог, доктор Віталій Коваленко (@dr.kovalenko) натхненно розповідає про новий метод (читайте інтерв'ю відразу після посилань на відео).

 

ВІДЕО з участю лікаря:

 

 

Лікар Віталій Коваленко відповідає на запитання

 

Віталію, чому підтяжка обличчя нитками стає хітом у світі естетичної медицини?

 • Можуть подумати, що я пристрасно ставлюся до цієї технології. Але я справді у захваті від результату омолодження, який можна спостерігати практично миттєво. Це найінноваційніший підхід до підтяжки обличчя за останні 100 років. Нитки для обличчя - перша нехірургічна процедура, яка може підняти м'які тканини, що провисли, омолодити і змінити форму обличчя без необхідності розшарування м'яких тканин, без створення непривабливих шрамів біля вух, термічного впливу на шкіру.

 

Чи залежить вид ниток від віку пацієнта?

 • Я обираю протокол догляду залежно від віку та ступеня доглянутості шкіри, комбінуючи філери, біоревіталізацію, вводячи під поверхню шкіри біореволюметрики та препарати на основі гідроксипатиту для стимуляції вироблення колагену (структурну частину шкіри, яка зменшується у міру старіння). Після 40-45 років рекомендую армування обличчя нитками з насічками на основі матеріалу, аналогічного шовному, який згодом розсмоктується, створюючи ліфтинговий ефект терміном не менше двох років.

 

Чому не всі фахівці застосовують нитки із насічками?

 • Враховуючи молодість методу, можу точно сказати, що я маю достатню кількість проведених процедур, щоб говорити про метод, як про революційний спосіб омолодження. Методика кожного лікаря унікальна, пацієнт обирає фахівця, а разом із ним – результат. Постановка ниток вимагає високої майстерності, знань та великого практичного досвіду.

 

Кого може зацікавити процедура?

 • Процедуру обирають ті, хто не хоче вдаватися до хірургічних методів омолодження. Щоб нитковий ліфтинг відповідав віку, потребам та персональним особливостям шкіри, потрібно провести попередню консультацію без поспіху. Є кілька видів ниток та способів їх введення.
  Як правило, у віці 35-45 років мезотерапія може бути доповнена створенням каркасу нитками. Мезонитки та іншого типу нитки я вводжу за допомогою канюль. Такий спосіб комфортний та малотравматичний.

 

Які переваги має тредліфтинг, як працюють нитки з насічками?

 • Фейс ліфтинг нитками зближує дерматологію з хірургією за якістю результату, але має вагомі переваги:

1. Відсутність самої операції – отже, не потрібен наркоз. Тредліфтинг не є болючим. Місцеве знеболювання необхідне лише зниження чутливості у місці введення ниток, оскільки армування проходить у шарах, де чутливість знижена. Також препарати знижують можливість утворення гематом (синців від пошкодження судин).

2. Тривалість - малоінвазивна процедура постановки ниток із насічками тримає не більше 90 хвилин, включаючи підготовку за медичним протоколом.

3. Короткий період реабілітації від 24 годин до 2 тижнів (індивідуально). Якщо немає пошкодження судин, ніхто не помітить ознак застосування. Крім тимчасово ізольованих від інфікування за допомогою пластиру місць введення ниток (1-2 дні), рекомендується тейпінг овалу обличчя до 24 годин. Якщо зовнішній вигляд бентежить пацієнта, рекомендуємо взяти вихідний, одягнути захисну медичну маску, трикотажну шапочку, хустку. Імовірність появи гематом важко передбачити, як і при заборі крові з вени чи після ін'єкції може виникнути синець, і при постановці ниток можна пошкодити судину, й у період реабілітації необхідно буде камуфлювання синця коректором.

4. Таке омолодження не змінює рис обличчя, а відновлює та продовжує молодість.

5. Нитки дають можливість вивіреної корекції у певних зонах. Насічки забезпечують надійну фіксацію підтяжки шкіри обличчя та інших зон.

 

Як відбувається процедура?

 • Дуже добре процедуру описала моя постійна пацієнтка, з якою ми регулярно зустрічаємось майже десять років. Я отримав від неї чудові відгуки та фотографії. Мої клієнти публічні люди, тому отримати фотографію до, під час та після процедури – велика удача.

 

Моя процедура складалася з таких етапів:

 1. Обробка шкіри
 2. Знеболення
 3. Проколи для введення канюлів
 4. Постановка ниток з насічками за допомогою канюлів
 5. Ремувінг канюлів
 6. Підтяжка овалу за допомогою ниток
 7. Укорочування видимих кінців ниток
 8. Обробка шкіри
 9. Постановка тимчасового тейпінгу (на 24 години)

Фото до процедури

Фото відразу після процедури

Фото до та після процедури люб'язно надано пацієнтом.

Нитковий ліфтинг когами (нитки з насічками) у малотравматичних канюлях для зниження ризику пошкодження судин (появи синців) з місцевим знеболенням, імплантовано мінімальну кількість ниток з насічками - по 4 нитки з кожного боку.

Результат - моментальний ліфтинг нижньої третини обличчя та зони бриль. Ефект повинен наростати протягом місяця. У процесі 1,5-2 років нитки деградують, роблячи шкіру пружною.

Процедура тривала близько години. Ціна в даному випадку становила 600 EUR (за курсом грн./євро в день розрахунку клієнта).

Тривалість результату процедури до 2-х років.

Ціни на треліфтинг уточнюйте під час консультації або по телефону. Також можна попросити консультацію лікаря по телефону, поставити запитання лікарю в акаунті салону або лікаря. Записатися до лікаря на консультацію:

+380960977711

+380674661201

+380674661200

 

 

Питання та відповіді:

З якими проблемами допоможуть впоратися нитки?

- дрібна мережа зморшок навколо губ;

- опущення брів;

- наявність міжбрівних зморшок;

- гусячі лапки навколо очей;

- носогубні зморшки та складки;

- нерівний рельєф шкіри, у тому числі після ліпосакції;

- асиметрія після пластичних операцій;

- млява шкіра, що втрачає пружність;

- в'ялість шкіри на животі, сідницях, руках та ногах;

- зморшки шиї та зони декольте;

- виражена нососльозна борозна та ін.

Які переваги ниткового ліфтингу?

- миттєвий результат після процедури;

- тривалість ефекту - близько двох років;

- мінімальна травматичність процедури;

- невеликий реабілітаційний період: до одного тижня;

- мінімальна болючість: рівень у діапазоні від відсутності до помірної (використовується анестезія).

Як відбувається процедура?

Косметичні нитки вводяться в глибокі шари шкіри, підтягуючи провислі ділянки. Встановлюються вони через прокол за допомогою спеціальної канюлі (голки з тупим кінцем).

Наскільки травматична процедура?

Травматичність мінімальна. Оскільки нитки ставляться без надрізів, з мінімальним ушкодженням тканин.

Які протипоказання до процедури встановлення ниток?

- різні гострі інфекційні захворювання (в т.ч. ГРВІ, грип і т.п.);

- місцеві гнійні та запальні процеси м'яких тканин в області передбачуваного розміщення ниток;

- тяжка соматична патологія;

- онкологічні захворювання;

- деякі захворювання крові (наприклад, порушення згортання крові);

- підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу ниток;

- аутоімунні захворювання;

- вагітність і лактація;

- вік пацієнта молодше 18 років.

Як довго триває ефект від ниток для обличчя?

Після встановлення ниток відразу з'являється ліфтинг. Ефект поступово наростає і триває близько двох років.

ціни на послугу

про послуги