KIKA-STYLE

Перманентний макіяж брів

Косметологія, як і естетична медицина, безперервно радують прогресом. Поява нових методів і прийомів, здатних покращити зовнішній вигляд, роблять жінку не лише візуально привабливішою, а й по-справжньому щасливішою!

Перманентний макіяж брів (татуаж брів) – це макіяж-татуювання, що дозволяє коригувати наступні параметри брів:

 • форму;
 • колір;
 • густоту.

Показання до процедури та її переваги

 

У перелік показань до проведення процедури належить, насамперед, бажання зробити свої брови (а заодно і погляд) виразними та максимально привабливими. Крім цього, до цього списку можна віднести:

 • неможливість нанесення декоративних косметичних засобів через виникнення алергічних реакцій;
 • незадовільна форма брів;
 • рідкі брови або травми в зоні росту волосся;
 • практична сторона (відсутність часу на догляд та корекцію, бажання заощадити кошти на косметиці/відвіданні салонів).

Ціни на перманентний макіяж брів:

 

Пудрові брови - ефект легкого напилення з градієнтом 7500 - 10000
Волоскова техніка - надзвичайно тонкі волоски, ефект 3д      від 8000 - 10000     
Комбінована техніка - волоски та / або розтушовування, тінь 10000 - 12000

 

*Ціна залежить від вихідних брів. Якщо у клієнта повна форма з волосків, не має зон без росту волосся, то вартість послуги менша. 

 

 

Мінуси та протипоказання

 

Перед тим, як наважитися зробити тату брів, слід зважити всі "за" та "проти". Незважаючи на численні плюси, перманент брів має свої недоліки і навіть очевидні протипоказання:

 • наявність алергії на знеболювальні речовини (анестетики);
 • фінансова дорожнеча (хоч і відносний, але "мінус").

Ще одним негативним наслідком може стати невдалий результат процедури - непропорційні перманентні брови або їх неприродна форма. Однак, таке можливе лише при відвідуванні непрофесійних майстрів, а виправити негативний результат допоможе корекція у професіоналів салону Kika-Style.

 

 

Сучасні техніки

 

У салоні краси Kika-Style використовують лише сучасні техніки перманентного макіяжу брів, а саме:

 • пудровий;
 • волосковий;
 • комбінований.

Пудровий татуаж брів є унікальною технікою, яка відрізняється помітним ефектом та тривалим результатом. Пігмент вводиться у верхній шар шкіри, формуючи своєрідний димчастий ефект, завдяки якому і з'явилася назва пудрові брови.

Пудрове напилення брів має безліч переваг. По-перше, його загоєння відбувається досить швидко. По-друге, він підходить для жінок, які страждають на алергію, оскільки робити повторну процедуру потрібно не менше, ніж через два роки. Його контур і колір залишається чітким та насиченим.

Волосковий татуаж брів — техніка, при якій майстер промальовує кожну волосинку окремо. Ця особливість дозволяє зробити брови природними та надати їм природного об'єму.

Комбінована техніка поєднує у собі дві попередні, що дозволяє майстру формувати дійсно природні та естетичні брови.

 

 

Процес проведення процедури

 

Перманентний татуаж брів, ціна якого повною мірою відповідає перевагам, що отримуються, незалежно від техніки, проводиться в кілька етапів:

 • для початку спеціаліст підбирає пігмент (колористика), після підбору відтінку відбувається побудова ескізу брів (узгоджується з клієнтом). Це триває до 40 хв;
 • після цього застосовується аплікаційна анестезія (наноситься на шкіру), дія якої починається після 15-20 хвилин з моменту введення;
 • наступний етап – копітка ручна робота майстра, що полягає у введенні пігменту. Цей процес займає близько години, якщо йдеться про розтушовування, і про 1,5 години — якщо проводиться волосковий татуаж.

Більш висока тривалість нанесення пігменту при проведенні волоскового татуажу обумовлена ​​необхідністю вимальовування кожної окремої волоски.

У день відвідування спеціаліста не слід наносити декоративну косметику. Фарбувати брови не рекомендується щонайменше за 2 тижні перед процедурою, так як колір пігменту підбирається під рідний відтінок волоска. Також за тиждень до процедури забороняється засмагати та користуватися скрабом для шкіри обличчя. За добу перед майбутньою процедурою не слід вживати алкоголь, а також засоби, що розріджують кров. Тютюн перед процедурою можна вживати.

 

 

Період відновлення

Відповідь на питання про те, як гоїться область, де була проведена процедура, безпосередньо залежить від того, як її роблять і наскільки коректно. Також термін відновлення залежить від того, як доглядати і від індивідуальних особливостей організму. Правильний догляд протягом відновлювального періоду полягає у наступному:

 • Першого дня протягом години протирайте брови хлоргексидином. Інші засоби використовувати не можна.
 • З другого дня здійснюється сухе загоєння. У зв'язку з цим на шкіру не потрібно нічого наносити.
 • До повного загоєння зону брів і скоринки не можна: розчісувати, здирати, скрабувати, розпарювати в душі, розігрівати у солярії / сауні / ванні, підфарбовувати косметикою. Брови можна підфарбовувати лише тінями, при цьому не можна змивати їх водою або засобами для зняття макіяжу, необхідно дочекатися відлущування скоринок.
 • Місяць після процедури не можна засмагати. Також після відлущування скоринок рекомендується виходити на сонце із сонцезахисними засобами.

Колір пігменту може бути непередбачуваним, якщо не дотримуватися рекомендацій.

Період загоєння після першої процедури триває від 3 до 5 днів. Через місяць необхідно буде зробити корекцію, яка займе від 30 до 60 хв, що дозволить радіти ефекту перманентного макіяжу від 1х до 2х років.

У період оновлення перманентного макіяжу не бажано мочити та знімати скоринки в області проведення процедури.

 

 

Переваги наших послуг

 

Салон краси Kika-Style здійснює свою діяльність із 1998 року! Ми пропонуємо професійні послуги, ознайомитись із переліком яких можна на нашому сайті. Там же можна дізнатися, скільки коштує кожна послуга.

Усі процедури проводяться руками досвідчених фахівців із використанням сучасного обладнання, матеріалів та препаратів. Ми гарантуємо високу якість кінцевого результату.

 

 

Питання та відповіді:

Показання до проведення процедури татуажу брів:

- незадовільна форма брів;

- рідкі брови або травми в зоні росту волосся;

- неможливість нанесення декоративних косметичних засобів через виникнення алергічних реакцій;

- відсутність часу на догляд та корекцію, бажання заощадити кошти на косметиці та відвідуванні салонів.

Які існують техніки перманентного макіяжу брів?

1. Пудровий татуаж брів є унікальною технікою, при якій пігмент вводиться у верхній шкірний шар, формуючи своєрідний димчастий ефект, завдяки якому і з'явилася назва пудрові брови.

2. Волосковий татуаж брів — техніка, при якій майстер промальовує кожну волосину окремо. Ця особливість дозволяє зробити брови природними та надати їм природного обсягу.

 1. 3. Комбінована техніка поєднує в собі дві попередні, що дозволяє майстру формувати природні та естетичні брови.

Що не можна робити до процедури перманентного макіяжу брів?

- у день відвідування спеціаліста не слід наносити декоративну косметику;

- за добу перед процедурою не слід вживати алкоголь, а також засоби, що розріджують кров;

- за тиждень до процедури забороняється засмагати та користуватися скрабом для шкіри обличчя;

- не рекомендується фарбувати брови мінімум за 2 тижні перед процедурою, так як колір пігменту підбирається під рідний відтінок волоска

Як доглядати за бровами під час відновлювального періоду після процедури?

Правильний догляд протягом відновлювального періоду полягає в наступному:

1. У перший день протягом години протирайте брови хлоргексидином (інші засоби не можна використовувати).

2. З другого дня здійснюється сухе загоєння. У зв'язку з цим на шкіру не потрібно нічого наносити.

3. До повного загоєння зону брів і скоринки не можна: розчісувати, здирати, скрабувати, розпарювати в душі, розігрівати в солярії, сауні, ванні, підфарбовувати косметикою. Брови можна підфарбовувати тільки тінями, при цьому не можна змивати їх водою або засобами для зняття макіяжу, необхідно дочекатися відлущування скоринок.

4. Місяць після процедури не можна засмагати. Також після відлущування скоринок рекомендується виходити на сонце із сонцезахисними засобами.

ціни на послугу

про послуги