KIKA-STYLE

Перманентний макіяж губ

Перманентний макіяж губ надовго вирішує проблему бляклого кольору, асиметрії контурів і дозволяє в денному мейкапі обходитися без помади.

Бажання завжди добре виглядати спонукає жінок вдаватися до татуажу. При зверненні до нашого салону майстер запропонує зробити натуральний перманентний макіяж губ. Він надовго вирішує проблему бляклого кольору, асиметрії контурів і дозволяє в денному макіяжі обходитися без помади.

 

Що таке татуаж губ?

 

Сучасні техніки фарбування докорінно відрізняються від способів, що використовувались 10 років тому. У минулому перманент губ обмежувався промальовуванням конутуру яскравим пігментом. Товсті голки із барвником глибоко пробивали тканини. Під впливом процесів у дермі відтінки перекручувалися. Такий макіяж створював враження обведених олівцем губ незрозумілого кольору і виглядав вульгарно.

Завдяки появі нових машинок з тонкими голками та натуральних фарб, ситуація у б'юті-індустрії змінилася. Пігмент проникає в епідерміс на 0,5 мм, не змінює колір і довго не вимивається. Еволюція перманента помітна при порівнянні з фото до і після процедури. Стилісти оформляють сексуальні пухкі губки еталонної форми, що роблять обличчя молодше на десяток років.

 

 

Ціни на перманентний макіяж губ

 

Нюдові губи, натуральні пудрові відтінки      10 000     
Помадний ефект від контуру до слизової 12 000

 

 

Протипоказання

 

У процедури існує низка обмежень:

 • вірусна інфекція;
 • герпес, ВІЛ, гепатит;
 • недостатнє згортання крові;
 • інсулінозалежний діабет;
 • дерматит.

Від мікропігментації варто утриматися також вагітним і мамам, що годують. У цей період організм уразливий, і передбачити реакцію на барвник неможливо.

 

Види перманентного макіяжа губ

 

У практиці фахівці використовують кілька технік тату губ. Кожна з них має свої особливості та дає різний естетичний ефект. Вибір методу залежить від завдання.

З розтушовкою

Використовують для оформлення контуру. Пігмент наносять по контуру та розподіляють на дві третини площі голками. Різна довжина штрихів, промальовування по міліметру складок та вигинів у куточках рота вирівнюють мікрорельєф та надають об'єму.

Монохром

Повне розтушування дозволяє отримати ідеальну форму рота. Суцільне заповнення тканин пігментом утворює рівне декоративне покриття. Для цієї техніки використовують спокійні відтінки. Рожево-карамельні, пудрові, губи персикового та кольору чайної троянди з теракотовим або вишневим ореолом виглядають привабливо. Після загоєння мікроранок фарби блідне і виглядають природно.

Для надання обсягу при монохромі колір "підсвічують" способом Lip light. Суть процедури полягає у нанесенні світлих плям над верхньою та нижньою губою. Її також використовують на фінальному етапі татуажу губ для виразності.

Акварельна техніка

Це різновид довгострокового макіяжу з пошаровим нанесенням пігменту. За допомогою розтушовки вдається оформити краї без промальовування контуру. У такій техніці виконують перманентний нюдовий макіяж губ з пігментами, максимально наближеними до природних відтінків. Для маскування дефектів тон можна зробити на 1-2 тони темнішими.

Пудрові губи одержують способом напилення. Барвник вбирається в мікропори та створює яскравий ефект.

Як роблять татуаж губ?

 

Для скорочення місцевого запалення та швидкої регенерації шкіри важливо заздалегідь підготуватися до сеансу. Лікарі-косметологи рекомендують за тиждень до процедури не засмагати, забути про скраби та алкоголь, не приймати антиагреганти для розрідження крові.

Процес складається з 7 етапів:

 1. Майстер пропонує техніку та разом із клієнтом підбирає барвник.
 2. Олівцем малює форму і за бажанням вносить до ескізу поправки.
 3. Після затвердження макету шліфує шкіру скрабом.
 4. Дезінфікує робоче поле та знеболює місцевими анестетиками.
 5. Через 15 хвилин, коли губи втрачають чутливість, вбиває фарбу.
 6. По завершенні процедури – через 15 години повторно знезаражує шкіру.
 7. Закінчує процес нанесенням протизапальної мазі.

 

 

Догляд за губами після процедури

 

Контур губ після татуажу стає червоного кольору. У перші дні тканини набрякають і пізніше утворюються скориночки. Щоб не допустити потрапляння інфекції, не рекомендується приймати ванну, відвідувати басейн та займатися спортом. Посилені кровообіг та потовиділення вимивають пігмент.

Поки не зійдуть скоринки, заборонено вмиватися. Для догляду за обличчям достатньо молочка та тоніка. Щоб вони не розм'якшались, воду рекомендовано пити через трубочку. Не потрібно обробляти губи антибактеріальним засобом із вмістом спирту та перекисом водню. Вони сильно сушать і утворюють на покривних тканинах тріщини. Для зняття сукровиці достатньо промокати шкіру ватним диском із хлоргексидином кожні 2 години.

На 3-5 день можуть з'явитися бульбашки, що сверблять. Так проявляється герпес через зниження місцевого імунітету. Для профілактики за 3 дні до та після сеансу майстер рекомендує приймати противірусний препарат. Через 15 днів візуальні дефекти зникають. До кінця місяця губи набувають природного кольору. Після загоєння перед виходом надвір літом для захисту від вицвітання відтінку наносять сонцезахисний крем.

 

 

Переваги процедури

 

Широка палітра кольорів для татуажу губ дозволяє підібрати тон для всіх типів зовнішності. Довгостроковий макіяж має багато плюсів:

 • моделює форму;
 • створює ефект філігранного підведення олівцем;
 • візуально піднімає опущені куточки рота;
 • маскує естетичні недоліки;
 • гарантує тривалий ефект.

Через неглибоке проникнення в дерму техніку вважають безпечною. Перманент дозволяє завжди залишатися красивою та вдень обходиться без помади. Увечері для виразності образу можна додати яскравого тону.

Скільки тримається?

За відгуками перманентний макіяж губ при правильному догляді зберігається понад рік. Тривалість залежить від швидкості метаболізму, техніки макіяжу та якості барвника. Через місяць після процедури для корекції форми та вирівнювання кольору потрібно відвідати майстра. Про невдалий перманентний макіяж губ можна говорити тільки при неправильному догляді. І тут наслідки бувають непередбачувані, і естетичний ефект зводиться до нуля.

 

 

Перманентний макіяж губ у Києві

 

Салон краси Kika-Style запрошує жінок записуватись до фахівця на професійну консультацію. Вам змоделюють форму, допоможуть вибрати з палітри тон фарби і змоделюють результат. Наші майстри впевнені, що декоративний ефект вам сподобається. Ціни на перманентний макіяж губ залежать від складності роботи та вартості пігменту.

 

 

Питання та відповіді:

Переваги татуажу губ:

- моделює форму;

- створює ефект філігранного підведення олівцем;

- візуально піднімає опущені куточки рота;

- маскує естетичні недоліки;

- гарантує тривалий ефект.

Які є протипоказання до проведення процедури?

- вірусна інфекція;

- герпес, ВІЛ, гепатит;

- недостатнє згортання крові;

- інсулінозалежний діабет;

- дерматит;

- вагітність і годування груддю.

Скільки тримається ефект?

Перманентний макіяж губ при правильному догляді зберігається понад рік. Тривалість залежить від швидкості метаболізму, техніки макіяжу та якості барвника. Через місяць після процедури для корекції форми та вирівнювання кольору потрібно відвідати майстра.

Як доглядати за губами після процедури перманентного макіяжу?

Контур губ після татуажу стає червоного кольору. У перші дні тканини набрякають і пізніше утворюються скориночки. Щоб не допустити потрапляння інфекції, не рекомендується приймати ванну, відвідувати басейн та займатися спортом. Посилені кровообіг та потовиділення вимивають пігмент.

Поки не зійдуть скоринки, заборонено вмиватися. Для догляду за обличчям достатньо молочка та тоніка. Не потрібно обробляти губи антибактеріальним засобом із вмістом спирту та перекисом водню. Вони сильно сушать і утворюють на покривних тканинах тріщини. Для зняття сукровиці достатньо промокати шкіру ватним диском із хлоргексидином кожні 2 години.

На 3-5 день можуть з'явитися сверблячі бульбашки. Так проявляється герпес через зниження місцевого імунітету. Тому для профілактики за 3 дні до та після сеансу рекомендується приймати противірусний препарат.

Через 15 днів візуальні дефекти зникають. До кінця місяця губи набувають природного кольору. Після загоєння перед виходом надвір літом для захисту від вицвітання відтінку наносять сонцезахисний крем.

ціни на послугу

про послуги