KIKA-STYLE

ПОДАРУНКОВІ КАРТИ:

 

Подарунки в останню мить? Без проблем! Здивуйте своїх близьких подарунковою карткою Kika-Style. Зробіть вітання яскравим. Можливості з карткою безмежні:

 

- Витрачати на послуги чи косметику

- Викупити картку онлайн чи в салоні

- Замовити смс подарункову карту

- Її цінність ніколи не сплине

 


1 000 грн


3 000 грн


5 000 грн


10 000 грн

ПОДАРУНКОВІ КАРТИ

Подарункові сертифікати салону краси, Kika-Style, Київ

Якщо вам необхідно зробити VIP подарунок - пластикові карти від 1000 до 10000 ₴ (uah) на послуги або елітний набір косметики замінять привітання.

СМС поздоровлення - краще реального

Ми можемо дуже швидко зробити індивідуально оформлене смс повідомлення про подарунковий депозит на послуги від вас і ваших друзів. Забули про день знайомства з коханою, День народження друга? Всього 15 хвилин на переказ коштів і оформлення смс листівки, і повідомлення про подарунковий депозит буде у них в телефоні. Таке привітання часто замовляють спільно. Кілька друзів зроблять подарунок більш дорогим.

Як використовують подарункові карти

  • Подарункова карта може використовуватися для оплати послуг  > Види послуг і ціни
  • Як сертифікат на косметику - це привід подарувати приємні емоції, надавши можливість обрати косметику на власний смак > Тут замовляють косметику наші клієнти
  • Якщо подарункової карти недостатньо, можна зробити індивідуальні подарунки. Розгляньте варіанти: персонально створений сертифікат, подарункова карта або кілька карт (на суму 1 - 10 тис. грн.), на певний комплекс послуг, набір косметики, електронні подарункові карти від друзів
  • Який може бути привід щоб подарувати квіти? Подарунок дівчині, дружині, доньці, коханій жінці, щоб зробити приємне, здивувати, вибачитися, привітати - свій подарунок можете доповнити букетом
  • Ви не можете визначитися? Дозвольте нам зібрати і оформити подарунки, включаючи косметику, аксесуари, сертифікати салону краси.

Подарункова карта ВІП салону краси

Сплатіть в салоні або переказом і отримаєте карту. Якщо немає можливості вручити подарунок особисто, ми зробимо це за вас. Цінні гарні подарунки стануть ще більш приємними, якщо їх вручать несподівано, як сюрприз. Дорогі подарунки доречні як для жінок, так і для чоловіків.

Вам потрібно зробити багато подарунків?

На великі традиційні свята - Новий рік, Різдво, 8 березня, День народження компанії, День вчителя потрібні подарунки. Щоб зберегти час і сили, замініть пошук подарунка на покупку сертифікатів. Можливі упаковка, онлайн повідомлення і доставка. У Kika-style доступна доставка подарунків поштою (Київ, Україна, інші країни) +380960977733. Також за подарунком в салон краси можна надіслати вашого водія > Адреси салонів

Привітання в салоні

Якщо ви перебуваєте в іншому місті або країні, вашу подарункову карту або депозит на послуги вручать в салоні краси.

Наприклад, хлопець з Фінляндії побажав привітати свою дівчину, яка живе в Києві. До подарункової карти був замовлений букет квітів. Дівчина отримала повідомлення про те, що її чекає подарунок від друга - подарункова карта салону краси. Було запропоновано на вибір записатися в зручний час на послуги, або використати карту для покупки косметики. Дівчина записалась в салон. В салоні її чекав букет квітів і послуги.

Вибрати косметику для подарунка

Kika-style магазин подарунків!

На Beauty Buy вибирайте подарунки з доставкою.

про послуги

Повернутися до прайсу