KIKA-STYLE

Підліткова депіляція

Епіляція, шугарінг, лазерна депіляція з якого віку?

ЧОМУ ВОНИ РОСТУТЬ ТАК РАНО І КОЛИ МОЖНА ВИДАЛЯТИ ВОЛОССЯ НА ТЕЛІ?

Робити процедури можна досить рано, але правильно!

Діти дорослішають раніше, волосся на тілі відповідно теж росте як у дорослих хоча, дівчатка ще не увійшли до статусу старшокласниць.  У такому віці це засмучує, іноді з'являються комплекси.  Однокласники ще у дитинстві, а твоє тіло поспішає дорослішати.

Не варто засмучуватися.  Краще піти до косметолога з мамою.  По-перше, це позбавить від щільного та пушкового волосся.  По-друге, позбавить можливих висипань і вростання волосся через домашню епіляцію.

Косметолог навчить доглядати інтимну зону, пахви та обличчя, що не завжди вдається мамам.  Майже у всіх наших косметологів є дорослі діти, у тому числі дівчатка - підлітки, які почали робити епіляцію, як тільки волосся стало «дорослішим» на руках, ногах, з'явилися в області пахв, на обличчі. Як працювати з молодими клієнтами, фахівці знають.

ШУГАРІНГ

Розповідає косметолог, технолог із шугарингу Кондратьєва Єлизавета:

 «Коли починати робити шугарінг залежить від зони. Гінекологи не рекомендують робити депіляцію до повного статевого дозрівання.  Як правило, це у 12-14 років.  Але в моїй практиці були поодинокі випадки, коли невдоволення собою наводило дівчинку в салон раніше. У такому разі пахвові западини, руки та ноги можна починати робити раніше, а ось зону бікіні до повного статевого дозрівання можна обробляти лише по лінії білизни».

 

Розповідає косметолог-шугарист Марина Ребека:

«Регулярно можна розпочати депіляцію з 12-14 років.  Але буває так, що у дівчинки потреба у видаленні небажаної рослинності з'являється раніше через комплекси.  Зростання волосся на верхній губі, руках і ногах у тінейджерів дуже активне саме в процесі статевого дозрівання, що може позначатися на психологічному стані. Насамперед має бути бажання дівчинки, підтверджене згодою батьків.

Важливо знати: навіть якщо процес статевого дозрівання не розпочався, процедуру шугарінгу можна робити, не шкодячи гормональним та фізичним процесам».

ДЕПІЛЯЦІЯ

Розповідає косметолог Пашинська Валерія:

«Ця процедура є абсолютно безпечною.  І волосся можна прибрати з того віку, коли є потреба.  У Kika-Style є юні клієнтки, які видаляють зайве волосся перед поїздкою до літнього табору.  Однак у всіх період росту волосся різний, і зазвичай процедуру депіляції записуються не раніше, ніж з 12-14 років ».

ЛАЗЕР

Розповідає лікар-косметолог, фахівець із лазерних методик Олена Бладика:

«Видалення волосся за допомогою лазерного впливу дозволено з моменту статевого дозрівання за відсутності загальних протипоказань та наявності засмаги в оброблюваній зоні».

 

Мамі необов'язково супроводжувати доньку – підлітка у салон.  Знайомства з косметологом буде достатньо, а далі дівчинка може залишатися в салоні сама і почуватися дорослою.

Щоб було більше мотивації, можна вперше записатися на укладання чи покриття нігтів із малюнком.

ціни на послугу

про послуги