KIKA-STYLE

ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ У БЛОНД БЕЗ ЖОВТИЗНИ

Теорія кольору, хроматичні кольори та блондування від Balmain та La Biosthetique

У натуральному волоссі та в фарбованому/освітленому волоссі присутні натуральні пігменти, які називають ФОН ОСВІТЛЕННЯ. Їх наявність від коричнево-чорного до прозоро-жовтого визначає глибину (темніше-світліше) кольору волосся.  Синій, червоний, жовтий - як їх дістати з волосся, в якій кількості, в яких випадках?

По-перше, золотистий колір волосся виглядає молодим і світлішим у порівнянні з попелястим. По-друге, блонд можна приглушувати за допомогою кольорових пігментів та перетворювати на нюанси бежевого, пісочного, перлинного, персикового та інших напівпрозорих відтінків блонду.  Але будь-яка корекція і нейтралізація мають нестійкість, якщо волосся погано доглядають, якщо волосся надмірного пошкоджені, якщо відтінок не підтримують за допомогою тонування.  Можна застосовувати різні техніки перетворення на блондинку: тотал блонд (стати блондинкою повністю), мелірування (будь-які техніки з частковим освітленням волосся).

Для освітлення волосся застосовують ультра-світлі відтінки барвника для створення блонду.

Для знебарвлення – спеціальні продукти від олій до порошку.

Який продукт вибрати залежить від вихідного кольору, стану волосся, бажаного кольору.

Не завжди можливо досягти бажаного кольору, якщо структура волосся пошкоджена, уразлива і може не витримати надто світлого підняття глибини тону.

Не завжди ультра світлі відтінки блонд личать клієнту. Колір шкіри, очей, фактура зовнішності можуть бути підкреслені півтонами та освітленням на кілька тонів, а не контрасним блондованим волоссям. Для брюнетів достатньо підняти колір до відтінків темний - світлий блондин, щоб волосся заграло по-новому.

 

Створення красивої палітри кольорів - це все про баланс кольору, відтінків, тону, нюансів і температури.

Для блонд кольорів особливого значення набуває температура кольору.  Що таке температура кольору?

 

ТЕМПЕРАТУРА КОЛЬОРУ

Температура кольору – це наше сприйняття кольору теплим чи холодним.

 

Для створення ідеального кольору потрібно пояснити значення деяких понять: колір, тон, пастельний колір, тінь.

 

ВІДТІНОК

Відтінок кольору належить до сімейства відтінків конкретного чистого кольору, який ми дивимося. Білий, чорний та сірий ніколи не називають відтінком.

 

ТОН

Тон - це відтінок або суміш чистих кольорів з додаванням сірого (або наближення до сірого).

 

У зв'язку з цим постає питання, про яке сіре йдеться?  Світло-сірий, темно-сірий, графіт, попелястий?

У барвниках для волосся зустрічаємо попелясті відтінки. Але йдеться про сірий, який здатний будь-який колір зробити більш приглушеним, стриманим, а не темнішим.  Сірий не можна назвати відтінком, як і чорний і білий.

Сірий колір потрібно створити на рівні глибини тону (рівня фону освітлення бажаного кольору), щоб відтінок волосся вийшов природно попелястим, трохи приглушеним.

Як це зробити?  Дивіться на колірне коло. Якщо у кольорі волосся ви бачите кілька нюансів, нейтралізувати потрібно кожен окремо у відповідність до тієї кількості, на скільки нюанс представлений у кольорі волосся.  Виходячи з розуміння чистого створеного сірого, тонувати дуже світле волосся, щоб отримати приглушений прохолодний світлий блонд потрібно не попелястим відтінком.  З попелястим ви ризикуєте отримати темніший блонд.  Ви зовсім заплутались?  Повертайтеся до колірного кола та дивіться уважно, у поєднання з яким кольором жовтий стає сірим.

 

ПАСТЕЛЬНИЙ КОЛІР

Пастельний, калібрований, прозорий, розбавлений відтінок – м'які відтінки або суміш чистих кольорів з додаванням білого (або в напрямку ближче до білого).

 

ТІНЬ

Тінь – це відтінок або суміш чистих кольорів з додаванням лише чорного (або наближення до чорного). У разі фарбування волосся, роль чорного може грати глибина тону кольору волосся. Також глибина тону синього мікстона дозволяє робити відтінки волосся темнішими.

ЩО ВСЕРЕДИНІ ВОЛОССЯ ПО ГЛИБИНІ ТОНУ:

11/ Прозорий жовтий

10/ Дуже світло-жовтий

9/ Світло-жовтий

8/ Жовтий насичений

7/ Оранжево-жовтий

6/ Помаранчевий

5/ Червоно-жовтогарячий

4/ Червоний

3/ Темно-червоний

1/ Коричнево-чорний

 

ПОМИЛКИ

Колір який завжди виправдовує дії.  Що ви оберете: колір та погана якість волосся, або гарна якість волосся та допустимий рівень освітлення для певного типу волосся? Де проходить критичний кордон між бажаним та можливим?

Заміна продуктів часто є причиною ламкості волосся. Поширеною помилкою є змішування пудр, що блондирують, кремів з класичними оксидантами для фарб, лосьйонами з інших брендів, що може призвести до надмірного пошкодження волосся.

Важливо, щоб колорист, який використовує той чи інший продукт, точно поєднував продукти, не економлячи на лосьйонах.

 

Після знебарвлення фони освітлення стають помітними.

Коли волосся освітлюється, неважливо, досягнуто освітлення за допомогою блондування або фарбування у світлий відтінок, по довжині волосся додатково тонують для досягнення рівного кольору з гарним відтінком і блиском.

Шкала фонів освітлення волосся (дивіться вище) показує, які пігменти під поверхнею волосся стають видимими, яких рефлексів можна очікувати на кожному рівні при освітленні волосся ультра-блонд фарбою або за допомогою знебарвлення блондируючими продуктами.

Знання того, що знаходиться всередині волосся робить можливим точне визначення необхідного рівня тону процесу освітлення та визначення комплементарних кольорів для нейтралізації небажаних рефлексів і придатних для досягнення бажаного відтінку волосся.

Шкалу фонів освітлення обов'язково потрібно мати на увазі при передпігментуванні освітленого волосся, пігментацію слід робити за допомогою попереднього фарбування з використанням відповідних фону освітлення пігментів по глибині тону та прозорості (щільності) кольору.

Це називається репігментацією.

При нейтралізації та репігментації та створенні кольору також слід враховувати, що не тільки фон освітлення, але й чисті хроматичні кольори, що використовуються у вигляді мікстонів, мають глибину тону.

 

Кожен хроматичний колір колірного кола має рівень у відповідність глибині тону.

 • Yellow Жовтий - 9
 • Yellow-Orange Жовто-Помаранчевий - 8,5
 • Orange Помаранчевий - 8
 • Orange-Red Оранжево-Червоний - 8-7,5
 • Red-Orange Червоно-Помаранчевий – 7,5
 • Real Red Класичний Червоний (в оксидативних барвниках його немає, він складно занурюється у волосся, вимагає повторень при внесенні в полотно волосся) - 7
 • Magenta - Насичений рожевий (в ньому більше червоного та фіолетовий) - 6,5
 • Lilac Теплий бузок - 6
 • Violet Фіолетовий - 5,5
 • Blue-Violet Синьо-Фіолетовий - 5
 • Blue (враховуємо при нейтралізації, що в барвниках у мікстонах будь-який синій мікстон містить фіолетовий, навіть якщо він підписаний як синій, тому корекцію оранжево-червоних кольорів зрушуємо на півтон у бік зеленого) - 5,5
 • Cian - (відтінок у якому більше синього та зеленого, колір який нам може знадобитися, щоб при нейтралізації колір не провалився) - 6-6,5
 • Real Green Класичний Зелений - 7
 • Anti-Magenta Розведений Холодний Зелений (колір світлий, досить холодний, як розмазана на руці зеленка), на колірному колі він навпроти Magenta - 7,5
 • Grass - Трава Зелено-Жовтий, Жовто-Зелений (дуже корисний колір для нейтралізації. У ньому міститься синій, зелений, червоний - чим більше червоного, тим ближче відтінки трави зміщуються до жовтого - як у кольорі Olympic lemongrass) - 8 - 8,5

 

BLONDE

Майстер визначить з яким продуктом працювати з волоссям, у якій техніці.  На прикладах брендів Ля Біостетик та Бальман покажемо різницю в продуктах.

 

LA BIOSTHETIQUE

Освітлювальні продукти та проявники серії Blonde ідеально працюють разом завдяки рівню PH та консистенції суміші.

 

1. BLONDE POWDER

ПУДРА ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО І БЕРЕЖНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Це не пилуча знебарвлююча пудра для освітлення натурального та фарбованого волосся до семи тонів.  Має оптимізоване значення pH для захисту волосся та шкіри голови, а також особливу кремову консистенцію завдяки основі з білої глини, яка уможливлює освітлення коренів або застосування індивідуальних креативних технік. Ідеальний продукт для швидкого та безпечного освітлення. Проте існують похибки при непрофесійному використанні:

 • Погане вимивання після знебарвлення перед тонуванням / перед доглядом
 • Змивання невідповідним шампунем
 • Використання на дуже пошкодженій структурі без відповідної підготовки (реконструкції волосся)
 • Висихання продукту, його готують у процесі нанесення порціями залежно від техніки.

 

Пропорції змішування у класичному методі:

BLONDE POWDER : BLONDE LOTION

1 : (1,5 - 2)

Час витримки без тепла до 60 хвилин.

На шкіру не можна наносити склад з лосьйоном 12%, при освітленні коріння використовуйте не більше 6%.  Ретельно промивають волосся з шампунем INTERACTIVE SHAMPOO.  Завершують догляд із кондиціонером SEAL CONDITIONER. Потім приступають до тонування.

 

1.1 КОРЕКТУЮЧИЙ ШАМПУНЬ

Це зручний та швидкий спосіб освітлити волосся від 0,5 до 1 тону.  Завдяки своїй дії коригуючий шампунь видаляє небажане окислення і проникає безпосередньо в натуральні пігменти волосся.

Пропорції змішування

20 г - BLONDE POWDER

40 мл - BLONDE LOTION max. 6%

30 мл - DEEP PURIFYING SHAMPOO

20 мл - води

 

 

2. BLONDE CREAM

Це блондируючий крем для особливо чутливого волосся з оптимальним захистом структури волосся.  Спеціальна кремова консистенція забезпечує легке і точне нанесення і залишається на волосині протягом усього часу витримки.  За допомогою BLONDE CREAM можна досягти результату освітлення до семи рівнів тону.

У складі - активні речовини, що руйнують натуральні та штучні пігменти волосся, а також догляд структури.  Персульфати проникають углиб волосся, де розчиняють і руйнують натуральні та штучні пігменти волосяних волокон.  Протеїни кукурудзи, олія Shea та бджолиний віск додатково пов'язують активні інгредієнти та надають волоссю м'якості.  Продукт зручний для відкритих технік освітлення пасм.

 

Пропорції змішування у класичному методі:

BLONDE CREAM : BLONDE LOTION

1 : (1,5 - 2)

Для відкритих пасм можна використовувати пропорцію 1:1

Час витримки до 60 хвилин.

Використовувати 12% (40 Vol.) BLONDE LOTION можна лише у випадку, якщо продукт не контактує зі шкірою голови.  Ретельно промивають волосся з шампунем INTERACTIVE SHAMPOO.  Завершують догляд із кондиціонером SEAL CONDITIONER.  Потім приступають до тонування.

 

 

3. SHINE LIGHT 1+2

SHINE LIGHT - м'який освітлювальний комплекс без вмісту персульфатів для освітлення природного волосся до трьох тонів.  Створює природний і нейтрально-теплий ефект волосся, що вигоріло на сонці.  Функція "автостоп", що спрацьовує через 30 хвилин, гарантує безпеку процедури.  На фарбованому волоссі SHINE LIGHT дозволяє досягти легкого та теплого ефекту зміни нюансу.  Глибина тону не змінюється.  Наприклад, рівень тону 9/2 стає 9/23 при застосуванні SHINE LIGHT.

SHINE LIGHT наноситься на немите, сухе волосся аплікатором або пензлем.  Дія починається миттєво після змішування двох фаз, а функція автостоп активується через 30 хвилин: потрібно враховувати цей час при нанесенні суміші освітлювача.

При освітленні волосся з SHINE LIGHT 1+2 не потрібне додаткове тепло.  Завжди

 

Змішування:

SHINE LIGHT 1 + SHINE LIGHT 2 з'єднують у пропорції 1:2 у мірному стаканчику, а не на терезах, тому що у продуктів різна щільність, а отже, і маса.  Щоб досягти рівномірного освітлення на довгому волоссі, за допомогою технік мелірування та балеяжу, знову перемішують SHINE LIGHT 1+2 кожні п'ять хвилин.

Час витримки:

 • 5 хв. до 0,5 тону
 • 10 хв. до 1 тону
 • 15 хв. до 1,5 тону
 • 20 хвилин  до 2 тону
 • 25 хв. до 2,5 тону
 • 30 хвилин. до 3 тону

Після того, як досягли бажаного ступеня освітлення, ретельно промивають волосся з шампунем INTERACTIVE SHAMPOO і завершують догляд із кондиціонером SEAL CONDITIONER.

 

BALMAIN

 

Емульсії – активатори

ПРЕМІУМ ОСВІТЛЯЮЧИЙ АКТИВАТОР ОБ'ЄМ 6,5 (1.95%)

Рівень pH: Між 2.5 та 3.5

Змішування з барвниками – всі кольори у пропорції 1:1.5 Серія тонерів: 1:1.5

Містить перекис водню.  Працювати лише у рукавичках.

 

ПРЕМІУМ КРЕМ ОСВІТЛЮВАЧ ОБСЯГ 20 (6%)

Рівень pH: Між 2.5 та 3.5

Змішування із барвниками - всі кольори (крім серії тонерів): 1:1, 1:1.5 Серія тонерів: 1:1.5

Містить перекис водню.  Працювати лише у рукавичках.

 

ПРЕМІУМ КРЕМ ОСВІТЛЮВАЧ ОБСЯГ 30(9%)

Рівень pH: Між 2.5 та 3.5

Змішування з барвниками – всі кольори (крім серії тонерів).  Містить перекис водню. Працювати лише у рукавичках.

 

ПРЕМІУМ КРЕМ ОСВІТЛЮВАЧ ОБСЯГ 40 (12%)

Змішування з барвниками - всі кольори (крім серії тонерів): 1:1

Суперосвітлювач 1:2

 

 

ОСВІТЛЮВАЧ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

 

Блакитний порошок pH 10,5 – 11,5

Рівні освітлення: +9

Застосування: тільки фольга

Пропорції змішування: змішайте 1: 2 з Balmain Premium крем-проявник 10-, 20-, 30- або 40-об'ємів.  Нанесіть суміш на волосся, уникаючи ділянки шкіри голови.  Освітлювальна дія з часом прогресує.  Максимальний час обробки: 45 хвилин.

 

ЧАС ВИТРИМКИ

ГЛИНЯНИЙ ОСВІТЛЮВАЧ ДЛЯ ТЕХНІКИ «ВІД РУКИ»

 

Знебарвлюючий порошок для техніки на відкритому повітрі

Білий порошок pH 9,6 – 10,6

Знебарвлюючий порошок для техніки на відкритому повітрі

Рівні освітлення: +7

Застосування: техніки від руки (Омбре, Балаяж та ін.).  Глиняна структура формули досягається за рахунок каолінового інгредієнта.

Пропорції змішування:

Змішайте 1: 2 з Balmain Premium крем-проявником 10-, 20-, 30- або 40-об'ємів.  Нанесіть суміш на волосся, уникаючи ділянки шкіри голови.  Освітлювальна дія з часом прогресує.  Максимальний час обробки: 45 хвилин.

 

ЧАС ВИТРИМКИ

ЗВОЛОЖУЮЧИЙ КРЕМ-ОСВІТЛЮВАЧ

Crème Décolorante Hydratante

 

 

Білий крем pH 9,3 – 10,3

Порошок, що знебарвлює, для техніки на відкритому повітрі

Рівні освітлення: 7

Застосування: поза та на шкіру голови (вся голова)

Пропорції змішування:

Змішайте 1: 2 з Balmain Premium крем-проявником 10-, 20-, 30- або 40-об'ємів.  Нанесіть суміш на волосся, уникаючи ділянки шкіри голови.  Освітлювальна дія з часом прогресує.  Максимальний час обробки: 45 хвилин.

 

ЧАС ВИТРИМКИ

 

ПРАВИЛА РОБОТИ З ОСВІТАЛЬНИМИ ПРОДУКТАМИ БАЛЬМАН:

 • Одягайте захисні рукавички.
 • Під час нанесення не нагрівайте вище 40°C.
 • Уникайте вдихання та проковтування порошку.
 • Не використовуйте на пошкодженому або виснаженому волоссі.
 • Не використовуйте, якщо шкіра голови пошкоджена, запалена чи чутлива.
 • Не наносите на брови чи вії.
 • При попаданні засобу у вічі негайно промити великою кількістю води.
 • Якщо роздратування не проходить, зверніться до лікаря
ціни на послугу

про послуги