KIKA-STYLE

Салон La Biosthetique Київ

Ля Біостетик - види фарбування волосся в салоні

Tin&Ton від La Biosthetique

Багатофункційна система фарбування волосся

Мало хто попередить клієнта, що холодні відтінки, це завжди дещо матові кольори. У високій концентрації холодних пігментів вони не відбивають сонячне і штучне світло. У той час як теплі відтінки відображають і сонячне сяйво, і штучне освітлення. Вони здаються більш блискучими, здоровими, сяючими і завжди виглядають світліше.

Тому при бажанні стати платиновою або попелястою блондинкою ми уточнюємо у клієнтів, який в їх уявленні попелястий колір, тому що у кожного своє сприйняття відтінків. Але навіть прохолодний блонд може бути надзвичайно чистим і коштовно-складним в улюблених професіональних брендах, що використовують колористи салону.

 

 

Фарба для волосся Ля Біостетік в салонах краси Kika-Style (Київ) використовується більше десяти років. Колористи салону цінують її за красиву палітру і доглядаючі структуру волосся інгредієнти.

 

- Що така зміна кольору волосся?

Це перетворення у натуральному, пофарбованому, знебарвленому і білому (сивому) волоссі складу пігментів, що утворюють певний відтінок.

Різноманітні типи і ступінь пошкодженості волосся припускають застосування певних технік фарбування.

Волосся окремого клієнта може мати особливі характеристики по довжині, при корені і у своїй масі. Наприклад, сиві і натуральні, натуральні біля коріння і пофарбовані по довжині, частково освітлені, чутливі по довжині і т.п.

Процес фарбування волосся планують після його діагностики. Тому в складних випадках точну вартість послуги можливо озвучити тільки після консультації клієнта, а стандартна ціна представляє вартість найрозповсюдженіших комбінацій при зміні кольору.

 

В залежності від мети використовують різні види фарбування:

  • Перманентне фарбування
  • Інтенсивне тонування або напівперманентне фарбування
  • Доглядаюче інтенсивне тонування
  • Пастельна тонування
  • Камуфляж сивини

В деяких випадках перед нанесенням фарби виконують знебарвлення, мелірування тощо.

Якщо у вас саме зараз є бажання змінити колір, варто прийти на консультацію до колориста і отримати що найменше 2-3 варіанта. Професіональний досвід та роз'яснення наших колористів допоможуть уникнути помилок та нададуть можливість переконатися, що купити фарбу і зробити все самостійно - це не найкраща ідея. Фарбувати волосся необхідно робити в салоні краси. Майстри Kika-Style є учасниками всіх міжнародних зборів у Франції і Німеччині, щомісяця мають можливість проходити тренінги оновлення по системі фарбування волосся в академії Ля Біостетік Україна та інших міжнародних академіях брендів, котрі застосовуються в послугах спеціалістами салонів.

Серед них Balmain Hair Color, Lebel, Goldwell, Lorèal Professionnel, Organic color system, Wella Profassional.

ціни на послугу

про послуги