KIKA-STYLE

НАЙМОДНІШИЙ МАСАЖ АЙКУН

Icoone therapy - ліфтинг обличчя та тіла

ICOONE THERAPY КИЇВ

FACE & BODY MASSAGE, Kyiv

 ICOONE - це футуристичний дебаффер з парою осцилюючих роликових головок, які ковзають по обличчю та тілу, щоб м'яко зменшити клітинні відкладення, розслабити нервову систему, посилити кровотік та лімфоток.  Якщо ви хочете отримати абсолютно нові відчуття від апаратного масажу, спробуйте наш Айкун масаж.  Ви отримаєте ліфтинг обличчя та тіла, зміцнення шкіри, ефект ліпосакції, лікування целюліту, схуднення.  Все відбувається швидко, масаж перевершує будь-які очікування.  Тому наші клієнти, які вже пробували усі сучасні техніки масажу, вибрали для себе новий космічний Icoone.

 Проблема втрати гарного силуету може виникнути на обличчі чи тілі.  Неважливо, де погіршується тургор шкіри, незалежно від віку, найчастіше до кабінету клієнта наводить набряклість.

Причини набряклості

Набряклість – це ознака того, що в організмі існує дисбаланс.  Вона може бути навіть у наймолодших пацієнтів.  Занадто довге сидіння за комп'ютером, тривале перебування на підборах, багато перельотів та багато шампанського.  В окремих випадках причиною стають хірургічні втручання на обличчі або тілі, а також варикозне розширення вен, вагітність.  Причина набряклості може бути непередбачуваною.  Список порушників рівноваги поповнюють стрес, брак сну переїдання та пристрасть до вина.  Крім цього, хімічно оброблені продукти можуть викликати запальну реакцію по всьому організму.

 Якщо ви налаштувалися позбутися набряків, целюліту та зайвих сантиметрів, масаж на апараті Айкун допоможе відновити метаболічні функції організму.  Ваша шкіра стане щільною та пружною.  Але перш за все, переконайтеся, що раптове набрякання не викликане чимось серйознішим, таким як гіпотиреоз або високий кров'яний тиск.

Одне з головних прохань наших клієнтів – швидке вдосконалення тіла.  Часті дієти, що змінюються періодами вживання рафінованих цукрів та молочних продуктів, призводять до поганого травлення та повільного видалення натрію.  Це може спричинити накопичення надлишкової рідини в організмі.  Травні ферменти під час їжі можуть допомогти у розщепленні білків, вуглеводів та жирів.  Одночасно, подвоюючи сеанс механічного депуфінгу, можна досягти чудових результатів у косметологічному кабінеті.

МАСАЖ ICOONE АЙКУН ДЛЯ ТІЛА

Середнього розміру близнюки - маніпули обіймають зону, максимально посилюючи ефект.

Процедуру можна робити щодня, тому бажаний ефект досягається швидше, ніж звичайно.  Масаж показаний при проблемах із судинами, варикозному розширенні вен;  технологія виключає появу синців завдяки особливій інженерії маніпули.

 Велика маніпула – лазер розрахована на прогрівання тканин з ефектом ліпосакції, спрямована на руйнування жирових клітин.

 Вся система допомагає боротися з набряками, целюлітом, провисанням та старінням шкіри.

ЯК РОБЛЯТЬ МАСАЖ?

 

Маленькі маніпули ICOONE покликані розгладити зморшки, зміцнити та підтягнути шкіру, відкоригувати овал обличчя.

 Також у нашому салоні інші знамениті ефективністю бьюті машини – апарати для знавців Anti-Age.

Рекомендовані процедури не менше 60 хвилин для ретельного опрацювання кількох зон.

 На комплекс процедур передбачено знижку.

 

ЦІНИ НА МАСАЖ АЙКУН:

 

МАСАЖ ТІЛА АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ, ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ, РОЗЛАБЛЯЮЧИЙ

 40 мин. 

 45 мин. 

 60 мин. 

1900

2100

2800

ПАКЕТ ВІД 10 СЕАНСІВ ДЛЯ ТІЛА

 40 мин. 

 45 мин. 

 60 мин. 

1600

1800

2400

ЛІФТИНГ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ І ДЕКОЛЬТЕ ДЛЯ ТУРГОРУ ШКІРИ

 20 мин. 

 30 мин. 

1200

1400

ПАКЕТ ВІД 10 СЕАНСІВ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ І ДЕКОЛЬТЕ

 20 мин. 

 30 мин.

900

1100

 

Послуга доступна у салоні Kika-Style на вул.  Лютеранська, 21

tel.: +380962775555

 

 

Питання та відповіді:

Що таке масаж Айкун?

ICOONE - це футуристичний дебаффер з парою осцилюючих роликових головок, які ковзають по обличчю та тілу, щоб м'яко зменшити клітинні відкладення, розслабити нервову систему, посилити кровотік та лімфоток.

Який ефект можна досягти за допомогою масажу ICOONE?

 - ліфтинг обличчя та тіла,

 - зміцнення шкіри,

 - ефект ліпосакції,

 - лікування целюліту,

 - схуднення.

Як часто можна робити масаж Айкун?

Процедуру можна робити щодня, тому бажаний ефект досягається швидше, ніж звичайно.  Масаж показаний при проблемах із судинами, варикозному розширенні вен; технологія виключає появу синців завдяки особливій інженерії маніпули.

Скільки триває процедура?

 Рекомендовані процедури не менше 60 хвилин для ретельного опрацювання кількох зон.

ціни на послугу

про послуги