KIKA-STYLE

 

СМАС ЛІФТИНГ АЛЬТЕРА ULTHERA

 

Одна лінія (спалах)

€ 3 за курсом ₴

 

Для постійних клієнтів салону передбачена знижка

При покупці більше 500 ліній

€ 2,5 / 1 лінія

 

 • Усунення темних кіл під очима
 • Усунення малярних мішків
 • Усунення носогубних складок
 • Smas lifting обличчя
 • Смас ліфтинг підтяжка шиї
 • Смас омолодження декольте
 • Смас ліфтинг зони очей
 • Смас зміцнення скул
 • Смас ліфтинг нижньої третини обличчя
 • Смас ліфтинг від провисання щік
 • Смас підтяжка внутрішньої частини стегна
 • Смас ліфтинг, зміцнення, розгладження стрий шкіри живота
 • Кількість спалахів призначає лікар на консультації
 • Запишіться на консультацію
 • Вартість одного спалаху €3 / від 500 спалахів €2,5
 • Для постійних клієнтів - знижки по карті ULTHERA
 • Субментальна зона (піднижньощелепна)

 


 

ОБЛИЧЧЯ ПРОТОКОЛ 5.0 PLUS ПРОТОКОЛ 800

 

Все обличчя, включаючи субментальну зону 

504 лінії

 

Ліфтинг верхньої повіки 

80 ліній

 

Ліфтинг верхньої і нижньої повіки 

98 ліній

 

Середня і нижня третини обличчя 

266 ліній

 

Субментальна зона 

140 ліній

 


 

ОБЛИЧЧЯ ПРОТОКОЛ 800

 

Все обличчя, включаючи субментальну зону 

800 ліній

 

Ліфтинг верхньої повіки 

58 ліній

 

Ліфтинг верхньої і нижньої повіки 

140 ліній

 

Середня і нижня третини обличчя 

390 ліній

 

Субментальна зона 

270 ліній

 


 

ОБЛИЧЧЯ ДАТЧИК DS10-1.5. ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ, ЯКИМ НЕОБХІДНО ПОЛІПШИТИ ТУРГОР ШКІРИ

 

Все обличчя, включаючи субментальну зону 

450 ліній

 


 

ШИЯ - ДОДАТОК ДО ДАТЧИКІВ DS4-4.5 І DS7-3.0 - ДАТЧИК DS10-1.5.

 

Шия. Не включаючи субментальну зону (DS4-4.5 і DS7) 

300 ліній

 

Включаючи субментальну зону. Шия (DS4-4.5, DS7-3.0 і DS10-1.5) 

530 ліній

 

Не включаючи субментальну зону. Шия (DS4-4.5, DS7-3.0 і DS10-1.5) 

450 ліній

 

Включаючи субментальну зону 

800 ліній

 


 

ДЕКОЛЬТЕ

 

Декольте 

280 ліній

 


 

ДАНІ ПРОТОКОЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНІ, ДІЮТЬ ВИКЛЮЧНО ПРИ ВИКОРИСТАННІ ОРИГІНАЛЬНОГО АПАРАТУ І МАНІПУЛ ULTHERA SYSTEM

СМАС ЛІФТІНГ ULTHERAPY АЛЬТЕРА

Smas ліфтинг ульразвуковий повертає пружність шкіри, підтягує овал обличчя і тіло

Мати привабливу посмішку, більш виразні вилиці і підтягнутий контур обличчя допомагає утримувати м'язовий каркас, який також має свою структуру.

Стимуляція смас на апараті Альтера використовується для підняття поверхневих шкірних і м'язових структур, омолодження тканин, зменшення проявів вікових змін зрілої шкіри, корекції овалу обличчя.

Що таке СМАС?

 

Дуже багато питань про тканини під назвою Смас. На неї спрямовані процедури з омолодження обличчя як хірургами, так і докторами, фахівцями в області апаратної косметології.

Smas грає важливу роль в забезпеченні еластичності особи і його підтримки, а також сприяє координації м'язової активності щоки.

Анатомічно смас розташовується нижче виличної дуги. Фіброзно-м'язовий шар інтегрується з поверхневою скроневої фасцією і фронтальної м'язом зверху і з м'язом платізма внизу.

Насправді точне анатомічне визначення смас до кінця неясне і ретельно обговорюється з моменту його першого опису Митцем і Пейроні в 1976 році.

Але очевидно, що вплив на смас хірургічно і сучасними апаратними технологіями здатне значно покращувати якість тургору тканин обличчя.

Ліфтинг - смасліфтінг Ulthera найбільше цінний для поліпшення нижньої третини особи.

Також Ulthera therapy system використовується в процедурах, проти вікового провисання лицьового жиру. З таким явищем ми зустрічаємося в зоні нижньої третини обличчя, під очима. Так звані бульдогів щоки, друге підборіддя, мішки під очима.

М'язи обличчя

Шар смас, як частина м'язової тканини, значно проявляється в щічної, скроневої, виличної м'язах і платізма. Таким чином, відповідні м'язи корелюють або служать його анатомічним кордоном.

Він додатково задіює дрібніші і складні м'язи. Ця група м'язів включає orbicularis oculi, orbicularis oris, occipitofrontalis і м'яз, що піднімає верхню губу.

Лоб, носогубні складки і області носа зазвичай не включаються в шар смас, хоча є медична література, в якій повідомляється про декілька анатомічних варіантах за участю цих м'язів.

На фото - клієнтка салону, 55 років, яка вперше зробила смасліфтінг Альтера в Kika-Style рік тому. За її твердженням процедура дозволила їй відчувати себе впевнено. Їй сподобалося як виглядає овал обличчя протягом усього року. Через рік вона повернулася до лікаря з метою повторити процедуру, а також обробити зону під очима, щоб відкласти блефаропластику - хірургічне втручання в зоні очей. Потрібно відзначити, що клієнтка має доглянутою шкірою, використовує будинку рекомендований догляд, відвідує косметолога.

Як часто роблять смасліфтінг?

 

Як часто робити процедуру Альтера залежить від персонального відчуття комфорту, але не частіше рекомендованого протоколом. Один раз в рік досить, це відповідає рекомендованому протоколу кількості процедур в одній зоні.

На консультації лікар дасть вам персональну рекомендацію, робити чи процедуру зараз, з якою періодичністю, в яких зонах.

Іноді приходять надто пізно, коли цей метод вже не може допомогти, про це доктор також повідомляє під час консультації.

Недоглянуту, зневоднений, виснажену шкіру до процедури рекомендується наситити, зволожити, зміцнити інтенсивним доглядом, щоб регенерація тканин проходила найбільш ефективно з більшою віддачею від процедури.

Рекомендуємо поєднувати цю процедуру з апаратними, ін'єкційними процедурами для впливу на рівні дерми, епідермісу, таким чином встановлюючи контроль на всіх шарах, які дають ефек

Альтера смасліфтінг - це сама ефективна anti-age терапія. У нашому салоні представлена машина Ulthera System Smass Lifting - оригінальний апарат (USA). Доктора використовують тільки оригінальні насадки.

Пропонується найкраща ціна в Києві на процедуру омолодження Ultherapy для постійних клієнтів салону. Хочете отримати спеціальну пропозицію - запишіться до лікаря на консультацію в салон Kika-Style.

Будьте уважні, коли записуєтеся на послугу смаcліфтінг обличчя і тіла. Перевірте оригінальну упаковку маніпули. По ній можна відстежити походження, томущо оригінальні маніпули мають лімітовану кількість спалахів і після використання утилізуються.

На ринку присутні перепрошиті і повторно використовувані маніпули, а також неоригінальні апарати, що імітують оригінальний апарат Альтера.

Дізнайтеся про деталі у нашого адміністратора салону на  вул. Лютеранская, 21

+380962775555

+380982775555

 

Ulthera System - покращує тургор шкіри за рахунок структурних перетворень смасу під впливом ультразвуку, також стимулюється оновлення колагену, зміцнюється каркас овалу обличчя.

Дія процедури на апараті Альтера направлена проти в'ялості, провисань тіла. Доктора естетичної медицини стверджують, що це спосіб отримати найкращі результати омолодження для тих, хто хоче уникнути хірургічної підтяжки шкіри. Процедури Смасліфтінг Альтера (Ulthera) і нитковий ліфтинг, що виконані у правильній послідовності, дають найсильніший ефект омолодження пацієнтам після 35 років.

Хочете виглядати краще, не відкладайте зустріч з лікарем. Ультраформер вашого омолодження доступний в нашому салоні. Більше про особливості процедури можливо дізнатися на консультації у нашого лікаря.

про послуги

Повернутися до прайсу