KIKA-STYLE

З УКЛАДКОЮ

 

Експерт

1700

 

Арт-директор / sassoon way 

2200 / 2600

 

Креативний директор / sassoon way 

2800 / 3300

 


 

СТРИЖКА ЧІЛКИ (ЧУБЧИКА) БЕЗ МИТТЯ

 

Експерт

600

 

Арт-директор

700

 

Креативний директор

800

 


 

ПІДКОРЕГУВАТИ ПОШКОДЖЕНІ КІНЧИКИ ПО ЛІНІЇ СТРИЖКИ

Освіжити кінчики на сухому тонкому волоссі після укладки

 

Експерт

600

 

Арт-директор

700

 

Креативний директор

800

СТРИЖКА ДИТЯЧА 

 

Стрижка довжини без градацій 

- 50% дорослої стрижки

 

Модельна стрижка 

- 20% дорослої стрижки

Стрижка

Салон Kika-style, Киев

Як довіритись майстру?

Техніка стрижки не існує як така. Вона має на меті - досягнення результату. Ми не хочемо викликати негативних емоцій у гостей салону. Дискутуємо з приводу бажаної форми, питаємо думку, вивчаємо звички та стиль. Наприклад, дівчина вперше приходить до майстра. Стиліст звертає увагу, в чому одягнена гостя, як лежить її волосся в момент, коли вона тільки прийшла. У розмові майстер дізнається більше, аналізує отриману інформацію, оцінює стан, структуру, колір волосся. Можливо, звичайний стиль гості відрізняється. Зараз вона має довіритися майстру, а майстер хоче виправдати очікування.

Турбота про людину

По суті, робота стиліста це більше, ніж процес стрижки. Це створення гармонії, дорого аксесуара, який постійно супроводжуватиме клієнта. Коли ми простригаємо форму, ми переосмислюємо весь процес, але не забуваємо, що зустрічаємося з особистістю. Ми не просто робимо круглу, ромбоподібну, трикутну, квадратну форму, яку посадимо на голову. Потрібно зрозуміти людину, щоб зробити правильний вибір зачіски.

Як майстер збудує форму?

 

Тонкі, але густі

Що, якщо волосся тонке? У такому разі не можна показати густоту, не прибравши довжину. Довгі стрижки нижче за лопатку підходять не всім. А стрижки для дуже довгого волосся майже ніколи не замовляють у салоні краси. Здатність рости довше 5 років – індивідуальна особливість організму. У своїй більшості, волосся долаючи лінію плеча, виглядає не таким густим. Воно може стоншуватися, ламатися, лягати плоско без об'єму. Але раптово, коли клієнт приймає рішення підстригтися у хорошого майстра в салоні краси, волосся відкриває свою красу, густоту та силу.

Лінія стрижки

Якщо акцентувати лінію на рівні шиї, де зберігається густота, можна задовольнити бажання клієнта отримати гарну густину волосся. І рідке, пухнасте, тонке волосся буде густим. Це не ілюзія. Якщо вам здається, що кучеряве волосся негритянського типу об'ємне і густе, помиляєтеся. Рівні, після праски, вони досить рідкі та надзвичайно чутливі до пошкоджень.

Якщо волосся хвилясте або кучеряве, то короткі, середньої довжини, подовжені стрижки виконують з урахуванням природної структури. Лінія стрижки буде вихідною. До неї «добудовують» не лише внутрішні лінії біля обличчя, а й зовнішні контури силуету.

Скільки зрізати?

Коли ми говоримо про довжину хвилястого волосся, потрібно підстригти перше пасмо, обравши правильну довжину. Досвідчений майстер стриже волосся довше при натягу, щоб без натягу воно повернулося в потрібну лінію. Також у жінок і чоловіків можуть бути вихори та нерівномірна кучерявість. Монголоїдного типу волосся дуже рівне. При зменшенні довжини, втрачаючи тяжкість, може стирчати. Стиліст придивляється до того, як волосся поводиться і встановлює обмеження.

Прикраса обличчя, плечей та силуету

Ліні стрижки можуть бути більш виражені та напівпрозорі, внутрішні та оформляють зовнішні межі об'єму волосся, що позначають силует. Силует зачіски як рамка, яка обрамляє обличчя. Чілка обрамляє і обличчя, і вилиці. Лінія стрижки виводить нас на лінію підборіддя, чілка – на лінію вилиці або брів. Стрижка чілки демонструє майстерність перукаря. Об'ємна, градуйована, рівна, асиметрична, незвичайна – вона змінює обличчя. Коли клієнт заявляє про бажання кардинально змінитись, варто почати з чілки. Потім переконатися, що гість салону почувається комфортно у новому образі.

Навіщо матер використовує градуювання?

Градуйовані стрижки дають відчуття об'єму та маси волосся. Силует округляється на зовнішньому градуюванні. Внутрішні контури відкриваються. При більшому відведенні пасма під час стрижки обсяг буде збільшуватися.

Що означають шари у стрижці?

Тут слід згадати, навіщо використовують нашарування. Раніше говорили "каскад", але це непрофесійна застаріла характеристика. Стрижка шарами видаляє зайву масу. Це створює рух. Нашарування можна досягти за допомогою кута відтяжки, яку встановлює стиліст у стрижці в певній зоні. Кут відтяжки повинен бути прямим або більше 90 градусів. Це стрункіша геометрія, що витончує силует. Ми можемо згладжувати і компенсувати об'єм в області верхівки, потилиці плоскими шарами. Рівномірні шари за силуетом голови увігнутої та круглої форми прибирають вагу, регулюють довжину, відкривають плечі. Від більш коротких до довгих пасм - вигнута форма шарів, яку для себе вибирають для збереження довжини і контролю об'єму в певних зонах.

Навіщо майстер робить перенаправлення?

Ми створюємо форму за допомогою відтягування пасм. Стиліст контролює довжину та створює форму. Вас здивує той факт, що контроль здійснюється становищем тіла майстра. Потрібно направити волосся у бік природної укладки, щоб клієнт міг легко укласти стрижку в домашніх умовах.

Три форми

Рух майстра у стрижці змінюється.

 

Кругла форма

Рух по колу, кожна секція стрижеться самостійно. Щоб додати об'єм у потиличній зоні, потрібно перенаправити волосся від обличчя. Майстер контролює і положення пасма, і його довжину. Якщо вас стриже професіонал, він розуміє техніку стрижки, форму, підняття, перенаправлення волосся. Поєднуючи елементи, виходить модельна стрижка.

 

Квадратна форма

Ми кожну наступну секцію перенаправляємо до попередньої, отримуючи кути, що приховують округлість.

 

Трикутна форма

Якщо потрібно збільшити довжину до обличчя, наприклад, майстер стоїть за спиною та відтягує волосся назад.

про послуги

Повернутися до прайсу