KIKA-STYLE

TOKIO INKARAMI – NO 1 В ЯПОНІЇ З ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Нове щастя для волосся з Японії

TOKIO INKARAMI – бренд No1 у Японії з відновлення волосся, представлений ексклюзивно у салонах краси преміум-класу.  Запатентована технологія INKARAMI дозволяє унікальним компонентам глибоко проникати у структуру волосся, відновлюючи волокна на молекулярному рівні.

TOKIO INKARAMI представляє перші у світі шампунь та маску для домашнього використання, які, взаємодіючи один з одним, запускають реакцію, що поєднує молекули кератину різної молекулярної ваги всередині волосся.  За рахунок цього лінія TOKIO IE забезпечує якісний домашній догляд за волоссям, який не поступається ефективності системному догляду салонного рівня.

Процедура в салоні, а потім домашній догляд дуже рекомендована.  Почнемо з домашнього догляду:

 • Лінія для домашнього догляду TOKIE IE Premium: сухе, тьмяне і дуже пошкоджене волосся.
 • Універсальна серія для домашнього догляду TOKIO IE Platinum: всі типи волосся.

Для домашнього догляду - 3-4 продукти:

 1. Шампунь
 2. Маска-догляд
 3. Незмивний догляд: спрей або олія
 

В САЛОНІ

 

 Як відбувається догляд у салоні:

Завдання, вплинути на структуру волосся за 4 етапи нанесення.

Процедура відновлення волосся No1 в Японії ❗️

Спеціальний засіб, збагачений спеціальними провідниками-зволожувачами, які сприяють проведенню активних інгредієнтів усередину волосся та забезпечують глибоке зволоження.

Склад: амінокислоти кератину, гідролізований шовк, пелісер, комплекс керамідів та сечовина як провідник.

Сечовина діє як підсилювач для введення активних інгредієнтів у структуру волосся: кератинова амінокислота, керамідний комплекс, гідролізований шовк та пелісер використовуються для догляду за пошкодженим волоссям. Кератолітична функція сечовини полягає у пом'якшенні кутикули.  Під впливом тепла та утворення невисокого лужного середовища кутикула волосся розкривається, після чого сечовина допомагає активним інгредієнтам проникнути всередину волосся.

 

Ціни на процедуру відновлення волосся TOKIO INKARAMI:

MOISTURE LINE TOKIO INKARAMI

2800

SMOOTH LINE TOKIO INKARAMI

2800

1 ЕТАП - загальний всім структур.

Далі етапи розбиваються на два напрямки:

 • Лінія для зволоження дуже сухого та ушкодженого волосся
 • Лінія для пористого, жорсткого і кучерявого волосся.

 Також є лінія для тонкого м'якого волосся.  Але, як правило, головні проблеми клієнтів із сухістю та пористістю, блиском.

 

2 ЕТАП

Відновлення структури волосся за допомогою реакції INKARAMI.

 Склад: амінокислота кератину, лактон пінника лучного, фулерен.

 • Особлива форма амінокислоти кератину, об'єднана з кератином, отриманим шляхом гідролізу пера (склад TOKIO 1) завдяки включенню до складу особливого полімеру, значно покращує стан волосся, надає йому еластичність та міцність, а також дозволяє зберігати результат надовго.
 • Фуллерени – особливі «пастки» для вільних радикалів, є потужними антиоксидантами, які перешкоджають окисним процесам, запобігаючи втраті кольору волосся.

АМІНОКИСЛОТУ КЕРАТИНУ. Молекулярна вага кератину людського волосся становить 90-200 Da, і він найкраще підходить для відновлення.  Процес полімеризації амінокислоти кератину з кератином, отриманим шляхом гідролізу пера, утворює велику молекулу кератину (20 000 Da) вже всередині волосся.

ЛАКТОН ПІВНИКА ЛУГОВОГО. Лактон пінника лугового з'єднується з амінокислотою кератину шляхом нагрівання (амідний зв'язок).  Завдяки відмінній абсорбованості він добре утримується у волоссі, посилює гідрофобний ефект (волосся не насичується водою і не набухає).

3 ЕТАП

Завершення реакції INKARAMI шляхом наповнення структури волосся кератинами різної молекулярної ваги.

Склад: гідролізований кератин із вовни, гібридний шовковий полімер, фулерен.

 • Кератини чотирьох різних молекулярних мас проникають у кортекс волосся, відновлюючи пошкоджені ділянки та зміцнюючи волосся загалом.  Крім того, гібридний полімер впливає на поверхневий шар волосся.  Таким чином, досягається довготривалий ефект.
 • Фулерени – особливі «пастки» для вільних радикалів, є потужними антиоксидантами, які зупиняють процес окислення, запобігаючи втраті кольору волосся.

 4 типи гідролізованих кератинів різної молекулярної ваги:

 • РЕКОНСТРУКЦІЯ: [Молекулярна вага 400 Da]: гідролізований кератин із вовни найменшої молекулярної ваги, амінокислоти якого, наче цеглинки, вбудовуються в пошкоджену структуру волосся, відновлюють і зволожують їх, роблячи волосся більш міцним і еластичним.
 • ЗВОЛОЖЕННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ: [Молекулярна вага 1200 Da]: гідролізований кератин із вовни середньо-низької молекулярної ваги, дія якого активізується при нагріванні.  Він також проникає у пошкоджене волосся, відновлюючи його майже до початкового стану, зволожує полотно волосся, утримує вологу всередині, попереджаючи дегідрування волосся.
 • ЗАХИСТ: [Молекулярна вага 10000 Da]: гідролізований кератин із вовни, середньо-високої молекулярної ваги.  Прикріплюється до поверхні волосся для запобігання втраті власного білка.  Захищає волосся від пересушування, покращує його міцність і блиск.
 • ПРУЖНІСТЬ І ЕЛАСТИЧНІСТЬ: [Молекулярна вага 30000 Da]: високомолекулярний гідролізований кератин із вовни.  Створює чудову плівку, щоб зробити волосся еластичним, гладким, блискучим і слухняним при укладанні.
 • ГІБРИДНИЙ ШОВКОВИЙ ПОЛІМЕР: Гідролізована молекула шовку, зшита з PG-структурованим полімером на основі силану.  Прекрасно абсорбується пошкодженим волоссям, утворює на волоссі спеціальну плівочку, тим самим, запобігаючи втраті власних структурних компонентів, що містяться у волоссі.  Надає волоссю сяйво, шовковистість та гладкість.

4 ЕТАП

Відновлення кутикули.

 Склад: 18MEA, кераміди 2 групи, фулерен.

 •  18MEA та 13 видів рослинних олій разом з керамідом-2 підвищують здатність до утримання вологи.
 • Фулерени – особливі «пастки» для вільних радикалів, є потужними антиоксидантами, які зупиняють процес окислення, запобігаючи втраті кольору волосся.

18MEA

 Вегетамід 18 MEA – жировий компонент здорового волосся.  Являє собою комплекс рослинних (горохових) пептидів.  Він має структуру, яка відновлює бар'єрну функцію волосся, покращує їх структуру.  Надає силу, блиску та шовковистості.

КЕРАМІДИ 2ГО ТИПУ

 Кераміди – це структурні ліпіди, які виконують важливі захисні функції, відповідають за щільне прилягання клітин зовнішнього захисного шару волосся (кутикули), оберігають їх, захищаючи від різних зовнішніх руйнівних факторів, надають волоссю гладкість, блиск та об'єм.  Понад 80% ліпідів у волоссі – це кераміди 2-го типу, які здатні утримувати вологу шляхом створення бар'єру на поверхні волосся.
 

ціни на послугу

про послуги