KIKA-STYLE

ЦЕЛЮЛІТ

Відверто про целюліт

Що таке целюліт?

 

Целюліт – це жирова тканина, яка живе у «підшкірному» жировому шарі;  шар жиру, який погано піддається дієті та фізичним вправам, але регулюється гормонами, генетикою та низкою інших факторів.

Целюліт виникає через багатофакторну загибель сполучної тканини, судинних обмежень, накопичення рідини/токсинів та набухання жирових клітин.

Целюліт – це естетичний прояв, виглядом якого не задоволені 90% жінок та частина чоловіків.

- Люби свої недоліки, прийми себе такою, якою ти є, краса не у зовнішності, - звучить оптимістично, але не дуже допомагає.

 

Хочеться, щоб целюліт зник.  Чи може щось допомогти?

 

Популярні методи для боротьби з целюлітом варіюються від тих, що щадять до тих, що межують зі здоровим глуздом.

Найчастіше вам доводиться вірити на слово щодо результатів.  Але ніхто не заважає проаналізувати запропоновані процедури з точки зору природи целюліту.

Поверніться до опису "що таке целюліт" та почніть розмірковувати.

Якщо це природне явище, чому воно може бути більш вираженим в окремих випадках навіть у струнких людей.  Що впливає на збільшення/зменшення целюліту?  Як вплинути на причини у вашому випадку і яка роль вас самих.

Якщо ви не налаштовані внести корективи в спосіб життя, починати пошук методів боротьби з целюлітом не має сенсу, оскільки самодисципліна та настрій на довічну відмову від шкідливих звичок є основними.  В іншому випадку, ви можете розраховувати на короткостроковий результат.

Розглядайте процедури, як допомогу та спосіб досягти позитивного результату: зменшення целюліту, зняття набряків, оздоровлення організму, підтяжка шкіри, контурування тіла, стрункість, зменшення обсягів та посилення тургору тіла.

У Kika-Style застосовуються методи, які дають позитивний результат і не є небезпечними для здоров'я клієнтів.  Ми не використовуємо популярні процедури для усунення целюліту, які мають побічні ефекти як посттравматичні реакції організму, не прозорі з точки зору запропонованої технології або компетенції виробника.

Як зрозуміти, що вам підійде?

 

Процедури проти целюліту можна розділити за характеристиками, описаними у визначенні "целюліт":

 

Лімфодренаж – це один із найпоширеніших методів.  Вміло поєднуючи технології мікровібрації, мікрокомпресії, вакууму, апаратні процедури викликають руйнування жирових фібробластів і прискорюють лімфодренаж.

Ручний антицелюлітний масаж, лімфодренажний масаж блейдами, масаж Гуаша не схожі на класичний масаж.  Лімфатичні протоки проходять під шкірою.  Лімфу слід спрямовувати.  Всі лімфатичні судини прямують до серця, звідки скидають свій вміст у великі лімфатичні протоки, тому масаж проводиться рухами до серця.

Стимуляцію підтримують косметичні догляди, які посилюють та зміцнюють позитивні зміни.

Лімфодренажний масаж впливає не лише на зовнішній вигляд ніг.  У черевній порожнині знаходиться від 800 до 1200 лімфатичних вузлів і вони розташовані досить глибоко.

В ідеалі рекомендується робити лімфатичний масаж три рази на тиждень протягом трьох-чотирьох тижнів, потім двічі на тиждень, доки ви не почнете бачити сильне покращення, потім один раз на тиждень, а потім щомісяця для підтримки.

Зовнішній бік стегон розгладжується, живіт стає плоским і не здутим завдяки дренуванню черевної порожнини.  Але в цілому лімфодренаж - це складна і дорога звичка, яку ви повинні дотримуватися, щоб бачити результати.

Косметологічні догляди та обгортання комбінуються з ручним та апаратним масажами, вакуумно-роликовими LPG, Starvac, пресотерапією.

Сухий пілінг

 

Не в буквальному значенні сухий.  Це механічний, поліруючий шкіру, пілінг, який сприяє усуненню целюліту.  Він відрізняється від скрабів, що травмують поверхню шкіри.

Силіконові сфери апарату Endospheres Therapy або спеціальний малюнок силіконової рукавички Biologique Recherche, яку застосовують у домашніх умовах щодня, сприяють стрімкому вирівнюванню поверхні шкіри. 

Відмінність салонного та домашнього догляду в інтенсивності та зручності.  Робити масаж самостійно ефективно, але складно.  В умовах салону можна отримати задоволення та користь одночасно.

Ендосфера масаж – процедура, яка стане невід'ємною частиною повсякденного життя.  Це краса, гарне самопочуття та приголомшливий спосіб позбутися нерівностей.

RF Термоліфтінг використовує радіочастоту.  Він може позбавити вираженого целюліту за рахунок термічного нагріву тканин шкіри.  Скорочення тканин, спричинене нагріванням, створює видимий ефект підтяжки на цільових ділянках.

Icoone laser therapy поєднує технологію вакуумного всмоктування та світлодіод із довжиною хвилі 915 нм, здатною розпізнавати жирові клітини та активувати в них фізіологічний процес ліполізу.

Обидва методи здатні згладити целюліт, зменшити жирові "пастки", збільшити кровотік, покращити лімфодренаж та підтягнути шкіру.

Ще один спосіб зменшити кількість жирових клітин – ін'єкційний.  Лікар мезотерапевт вводить точково мікродози ліполітиків, які сприяють руйнуванню жирових клітин у проблемних зонах (живот, стегна, руки, "друге" підборіддя).

 

Якщо самомасаж, спортивні тренування, сироватки, що омолоджують, і строга дієта не допомагають вирішити ваші проблеми з красою, можливо, настав час записатися на курс процедур.

ціни на послугу

про послуги