KIKA-STYLE

BIOLOGIQUE RECHERCHE BODY (Франція)

 

РЕГЕНЕРУЮЧИЙ ГІПОАЛЕРГЕННИЙ ЗВОЛОЖУЮЧИЙ ДОГЛЯД

Фітопілінг з масажем силіконовою рукавичкою, гіпоалергенний крем, що регенерує, живлення. Процедуру можна доповнити масажем на апараті Endospheres Therapy

 

Все тіло (ноги, сідниці, руки, живіт, спина) 4500

Частково 3000 – 4000

 


 

ГЛИБОКЕ ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ

Інтенсивний пілінг тіла з регенеруючим доглядом: фітопілінг, гомаж з масажем силіконовою рукавичкою, крем, що регенерує

 

Все тіло 4000 - 5400

Частково 3000 - 3600

 


 

ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ, ЗМЕНШЕННЯ СТРІЙ

Підтяжка шкіри та профілактика розтяжок - фітопілінг, ліфтинг комплекс сироватка та бустер для обробки зон розтяжок, для стимуляції тургору, вирівнювання шкіри, з масажем силіконової рукавички / гоммаж у разі потреби

 

Все тіло 4500 - 5500

Частково 4000 - 4700

 

ЛІМФОДРЕНАЖ, СХУДНЕННЯ, ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ

Догляд для корекції фігури - фітопілінг з масажем силіконовою рукавичкою, обгортання з гелем / гоммаж у разі потреби

 

Усі зони 4200 - 4800

Частково 3000 - 4500 

ДОГЛЯД ДЛЯ КРАСИ ТІЛА ТА ОМОЛОДЖЕННЯ

 

Margy's для тіла (Швейцарія)

4000 - 4500

 

Gommage de beaute, Anti-aging 

Скраб для тіла

 

Lavender oil 

Лавандова олія

 

Masque anti-aging 

Омолоджувальна маска

 

Collagen mask 

Колагенова маска

 

Collagen firming cream 

Колагенова маска

 

Anti-aging corp 

Омолодження тіла

КЛАСИЧНА ЕКСФОЛIАЦIЯ ТIЛА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ШКIРИ

 

2000 - 2500

ДЛЯ СТРУНКОСТІ ТА ЛІФТИНГУ

 

З косметикою Forlle'd (Японія) Swiss Perfection (Швейцарія), Algo Nаturel, Biologique Recherche, Guinot (Франція), Styx (Австрия), Germaine De Capuccini (Испания) та ін.

 

від 2000

 


 

ПЕРСОНАЛЬНІ БАНДАЖІ

 

2000

 


 

ТЕРМОАКТИВНЕ ОБГОРТАННЯ CELLO 90 ХВИЛИН

 


 

WHISKY BANDAGES (БЕЗ УРАХУВАННЯ БАНДАЖІВ) 90 ХВИЛИН

 

До грудей

2500

 

Все тіло

3000

 


 

ЕКСПРЕС ОМОЛОДЖЕННЯ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ПІД ЧАС ОБГОРТАННЯ

 

«Геть набряки» процедура з альгінатною маскою 

2200

 

«Шоколад» ліфтинг-процедура з масажем та маскою

3000

СПА-РИТУАЛ LIPOCELL SCULPTOR BODY

 

Natura Bisse (Італія)

4500 - 5000

 

Ліфтінг, схуднення, зменшення об'ємів тіла. Догляд з масажем, пілінгом, обгортанням з активними косметичними бустером та маскою.

 

В косметичний догляд входить арома-олія для легкого входження тіла в процедуру. Ніжний бамбуковий скраб прибирає старі ороговілі клітини, наноситься спеціальними масажними рухами. Очищена шкіра добре вбирає обгортання - маску на основі водоростей, яку можна наносити і на обличчя, і на тіло. Пілінг та догляд з масажем можна одночасно виконувати на обличчі, підживлюючи шкіру скрабом з вітаміном С, кремом та маскою.

 

Після обгортання на очищене тіло наносять активний бустер, що впливає на жирові клітини. Завершує процедуру нанесення антицелюлітного крему, який рекомендований для домашнього догляду з метою пролонгації та закріплення ефекту салонного догляду.

БАНДАЖНЕ ОБГОРТАННЯ AROSHA (ІТАЛІЯ)

Підтяжка тіла, покращення якості шкіри, дренаж, корекція фігури. Рекомендований курс 6-10 процедур, 1-2 рази на тиждень. Показання: відсутність пружності тіла, фіброзний целюліт, набряковий целюліт, в'яла шкіра. Максимальна ефективність досягається у поєднання з апаратними процедурами.

 

Обгогртання до масажу часткове (не більше 2 зон)  

3500

 

1 процедура 60 хв. (від кількості зон)

4000 - 5000

 

Види бандажів Arosha:

 • Oedemacel - дренажний ефект, боротьба із застоєм та набряком, проти набрякового целюліту
 • Adipocel - проти фіброзного целюліту
 • Liphofit - моделювання зони живота

THALGO

Обгортання, догляд тіла, коррекція фігури

 

Обгортання до масажу часткове (не більше 2 зон)

2000 - 3000

 

Stomach Sculpt Active

Зміцненню глибоких шарів шкіри на животі та талії. Технологія доповнена екстрактом Zingiber, допомагає значно зменшити об’єм області живота (потенційна втрата до 4 см на животі) з пролонгацією результату

 

Cryotherapy

Обгортання для кріотерапії усуває відчуття дискомфорту та втоми в ногах. комплекс водоростей збагачений ментолом і камфорою. Хворобливі відчуття втоми в ногах зникають, створюється підтягнута фігура.

 

High Performance Firming

Високоефективне зміцнення тіла. Сприяє зміцненню глибоких шарів шкіри, допомагає боротися з появою в’ялості шкіри. Фігура виглядає ремодульованою, помітно зміцненою та підтягнутою.

 

Stretch Mark reduction

Зменшення розтяжок. Допомагає коригувати та запобігати появі розтяжок, відновлює якість структури шкіри. Шкіра стає більш стійкою до розривів, вигляд розтяжок, що розвивались, помітно покращується.

КОСМЕТОЛОГIЯ ТIЛА

Професійний догляд за тілом у салоні краси Kika-Style – це ексклюзивні програми, що надають широкі можливості для моделювання фігури, підвищення загального тонусу, усунення естетичних недоліків, збереження молодості та здоров'я шкіри. Унікальний досвід, найновіше обладнання та косметика люкс-класу дозволяють нам проводити антицелюлітні процедури та інші маніпуляції максимально ефективно. На відміну від домашнього догляду, схуднення, омолодження та корекція фігури в салоні дають більш швидкі та помітні результати. Широкий набір методик дозволяє нам підібрати оптимальний варіант персонального догляду з урахуванням індивідуальних особливостей та побажань клієнта!

Краса та молодість від професіоналів Kika-Style

 

Наш салон пропонує величезний вибір лікувальних і косметичних процедур для чоловіків і жінок різного віку. Величезний досвід дозволяє косметологам ефективно працювати з будь-яким типом шкіри незалежно від її стану. А широка гама висококласних продуктів, класичних процедур та методик апаратного впливу забезпечує якісне вирішення широкого спектру проблем.

Салонні процедури від Kika-Style – це вражаючий результат:

 • струнка фігура – ​​відсутність зайвих жирових відкладень у проблемних зонах;
 • гладка та підтягнута шкіра – без в'ялих ділянок, розширених пор та целюліту;
 • загальне зміцнення – гарний тонус м'язів, відчуття легкості та бадьорості;
 • молодість - пружне тіло без виражених слідів вікових змін;
 • відсутність естетичних дефектів - пігментації, шрамів, розтяжок, зморшок.

Термоактивне обгортання – ефективна боротьба з целюлітом

 

Професійна косметологія тіла пропонує безліч способів боротьби за рівний і ідеально гладкий рельєф шкіри. І одним з найефективніших є обгортання. Метод полягає у локальному впливі на проблемні зони за допомогою спеціальних зігрівальних засобів. Нагрів викликає локальну стрес-реакцію, результатом якої є посилена циркуляція крові та лімфоток, виведення зайвої рідини, активізація ліполізу (розщеплення жиру), мінералізація тканин та насичення клітин киснем.

Термоактивне обгортання дає комплексний ефект:

 • вирівнює поверхню шкіри;
 • підтягує в'ялу дерму;
 • підвищує еластичність та пружність шкірного покриву;
 • помітно зменшує обсяг жирових тканин;
 • запобігає появі розтяжок та інших дефектів.

Антицелюлітне обгортання для тіла включає в себе підготовчі процедури - фітопілінг і розігріваючий масаж. Далі на оброблену ділянку наносять спеціальні термоактивні засоби, які покриваються бандажем. Після процедури наносяться препарати для стимуляції розщеплення жирових клітин та комплексної регенерації.

Комплексне омолодження та корекція фігури

 

Створення прекрасного тіла передбачає поєднання нових методик вирішення естетичних проблем і традиційних варіантів догляду за шкірою. У салоні Kika-Style доступний величезний вибір процедур, спрямованих на омолодження шкіри та корекцію фігури.

 • Маски для тіла. Базова складова комплексного догляду. За допомогою спеціальних гелів, сироваток та кремів забезпечується живлення, глибоке зволоження, тонізування та всебічний захист шкіри, а також активізація природних процесів регенерації.
 • Інтенсивний пілінг. Передбачає глибоке очищення шкіри методом поверхневого відлущування та доставки активних компонентів усередину. Для цієї мети використовується гоммаж, фітопілінги та спеціальна лінійка anti-aging скрабів.
 • Масаж. Позбавляє від застою рідини, розслаблює, покращує структуру тканин. Виконується вручну (класичний, лімфодренажний, антицелюлітний, краніальний та інші види масажу), вакуумно-роликовим методом та апаратним способом.
 • Смас-ліфтінг. Ультразвукове омолодження апаратом Ulthera System, що дозволяє швидко зміцнити внутрішню частину стегна, усунути в'ялість на животі, розгладити стрії (розтяжки), підтягнути м'язові та підшкірні структури.
 • Мікроголкова RF-підтяжка. Малоінвазивний ліфтинг методом радіочастотної дії через позолочені мікроголки. Дозволяє усунути в'ялість шкіри на шиї, в зоні декольте, на руках, ногах та інших частинах тіла, а також позбутися шрамів та розтяжок.
 • Кріотерапія. Холодне видалення пігментації, бородавок, папілом та інших недосконалостей методом м'якого заморожування. Виконується з використанням охолодного апарату Accurett, оснащеного картриджами з вуглекислим газом.
 • Епіляція. Видалення волосся з тривалим збереженням ефекту. У нашому салоні застосовується лазерна епіляція, ваксинг ензимним воском та шугарінг. Видалення волосся проводиться на великих ділянках (живот, груди, спина) та локально.
 • Електростимуляція EMS HI-EMT. Апаратне скульптурування тіла для комплексної корекції фігури. Дозволяє одночасно нарощувати м'язи та спалювати жир на окремих ділянках, надаючи силуету стрункий та атлетичний вигляд.
 • Ін'єкції. Запровадження спеціальних препаратів, що прискорюють розщеплення жирових клітин. Дає виражений ефект ліпосакції з помітною зміною об'єму живота, стегон та сідниць. Також допомагає усунути прояви целюліту та позбутися в'ялості шкіри.

Кожна лікувальна, омолоджуюча та спа-процедура для тіла проводиться курсом. Програма складається персонально для кожного клієнта з урахуванням особливостей типу та стану шкіри, індивідуальних побажань та наявних недосконалостей.

Довірте турботу про ваше тіло косметологам салону Kika-Style

 

Ми пропонуємо клієнтам професійний догляд преміум-рівня. Салон краси Kika-Style – це престижний бренд з більш ніж 20-річною історією успішної діяльності.

Нашими конкурентними перевагами є:

 • великий вибір процедур: від обгортання для схуднення до ексклюзивних програм;
 • прозорі ціни – клієнт оплачує лише надані послуги;
 • застосування косметичних засобів класу люкс та сучасного обладнання;
 • дипломовані спеціалісти з багатим досвідом та численними нагородами;
 • наявність міжнародної акредитації та ліцензії МОЗ;
 • красиві інтер'єри, які дарують приємне розслаблення та естетичну насолоду;
 • зручне розташування салонів у різних районах Києва – Печерськ, Центр, Столичне шосе;
 • знижки для постійних клієнтів за картою лояльності.

Записуйтесь на обгортання від целюліту та інші процедури телефоном або через сайт. У наших салонах вам гарантовано приємне проведення часу, докладні консультації фахівців та якісний сервіс, націлений на збереження вашої молодості та краси!

про послуги

Повернутися до прайсу