KIKA-STYLE

ТРИФАЗНИЙ ГЛІКОПІЛІНГ

 

Альтернативна ін'єкційним процедурам з ефектом карбоксітерапії  Очищення, зволоження і омолодження шкіри

 

  • 3000

LIFT C.V.S. ПІДТЯГУЮЧИЙ ЕФЕКТ

 

Мануальний ліфтинг-массаж для обличчя, шиї та декольте з концентрованим двофазним препаратом «Lift C.V.S.» амінокислоти та інші активні елементи

 

4300

 


 

ГІДРАТАЦІЯ І ОКСИГЕНАЦІЯ

 

Зволожуючий догляд з массажем. Насичує шкіру киснем, надає здоровий колір, усуває темні кола під очима. Теплова активація дії морських олігоелементів

 

3800

 


 

ВРІВНОВАЖУЮЧИЙ ДОГЛЯД VIVANT

 

Для проблемної шкіри має протизапальну дію, регулює роботу сальних залоз. Маска активізується теплом для очищення і введення коктейлю, заспокійливих сироваток

 

3500

 


 

RESTRUCTURAL & LISSANT

 

Регенерація і розгладження шкіри обличчя і декольте з масажем. Двофазний бустер Soin Restructurant et Lissant глибоко зволожить шкіру, знизить чутливість, прискорить процеси її відновлення, зміцнить овал обличчя і помітно зменшить глибину зморшок.

 

4300

 


 

BODY PROTOCOL

 

Ціни на процедури у розділі

 

ПЛАТИНОВИЙ ДОГЛЯД

 

Антиоксидантний омолоджуючий догляд на основі іонізованої платини Hyalogy Platinum

 

4200

 


 

КАРБОКСІТЕРАПІЯ 

 

Ліфтинг, покращення клітинного імунітету, трофіки тканин; проти набряків,тьмяного кольору шкіри, другого підборіддя

 

3500

 


 

ПРОГРАМА ГІДРОДЕПОНЮВАННЯ ШКІРИ

 

Багатоступінчате створення гідрофільної плівки для Миттєвого ліфтингу, зволоження та регенерація шкіри

 

3200

 


 

ПРОГРАМА 3D МОДЕЛЮВАННЯ КОНТУРУ

 

Послабленного овалу, зневодненої, сухої шкіри обличчя

 

3700

ВОГОНЬ І ЛІД

 

Миттєвий ефект «фарфорового» обличчя

 

3500

 


 

OXYGENATION

 

Альтернатива пілінгу

 

1500

 


 

ПІННИЙ ЕНЗИМНИЙ ДОГЛЯД

 

Чиста та сяюча шкіра протягом багатьох днів

 

3500

ВІДНОВЛЕННЯ

 

Допомагає зміцнити ослаблену і чутливу шкіру

 

3500

 

 


 

МАСЛЯНИЙ ДОГЛЯД

 

Для втомленої шкіри, схильної до сухості

 

2500

 


 

ДЕТОКС

 

Якщо шкіра страждає забрудненням залоз і закупоркою пір

 

3000

 


 

ЕКСФОЛІАЦІЯ

 

Найбільш ефективне очищення шкіри від глибоких забруднень і виведення токсинів

 

3500

ЕФЕКТИВНА БІОРЕВІТАЛИЗАЦІЯ ШКІРИ

 

ПІЛІНГ PRX-T33 Wiqomed (Італія)

 

3800

МІКРОГОЛКИ РІДКІСНИХ ВИДІВ МОРСЬКИХ ТВАРИН З АКТИВНИМИ МІКРОЕЛЕМЕНТАМИ (КРЕМНІЙ, КАЛЬЦІЙ, ЙОД, ЛЮТЕЇН ТА ІНШ.)

 

ПІЛІНГ NBM (Південна Корея)

 

3800

ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ З ВИКОРИСТАННЯМ НАНО-ТРАВ’ЯНИХ ГОЛОК БЕЗ ПОШКОДЖЕННЯ ШКІРИ

 

B-TOX PEEL-3D (Південна Корея)

 

2800

УЛЮБЛЕНІ ІНТЕНСИВНІ ДОГЛЯДИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

При оплаті курсу процедур - знижки до 20%. Догляд чоловічої шкіри збільшує витрату препаратів на 20-30%

Як обрати косметику і косметолога?

Є різні підходи до надання косметологічних послуг.

 

  • Деяким клієнтам подобається патерналістський підхід, коли фахівець каже, що потрібно зробити та що застосувати для виправлення проблем. У такому випадку за клієнта рішення приймає косметолог. Призначає салонний догляд, комплекс процедур, косметику для домашнього догляду.

 

Цей варіант зручний для деяких постійних клієнтів, які давно спілкуються з фахівцем, у яких немає часу на обговорення, обмежень бюджету, і вони хочуть, щоб вибір зробив фахівець. Косметолог призначає. Думку клієнт в даному випадку не висловлює. Головна мета - очікуваний результат - зручність доглядів, доглянута здорова шкіра, омолодження і комфорт домашнього догляду.

Патерналізм в спілкуванні з клієнтами залишається нормою і для естетичних медичних протоколів (контурна пластика, збільшення обсягів, лікування проти зморшок, жирових накопичень, нитковий ліфтинг та ін.).

Таке ставлення досвідчені клієнти сприймають як найбільш адекватне. Ризики, пов'язані з введенням препаратів мінімізуються, якщо працює лікар мезотерапевт. Обговорення при цьому можливо, але наші лікарі не стануть виконувати інвазивну або апаратну процедуру виключно за бажанням гостя салону. Протипоказання і можливий естетична шкода стануть причиною відмови у виконанні процедури.

 

Також наймолодші пацієнти часто мають проблемну шкіру, вимагають професійного ведення і підбору косметики. Вони не мають навичок догляду. Їм необхідно прийняти рекомендації фахівця.

  • Для більшості гостей салону пропозицію доглядів без урахування бажань і можливостей сьогодні неможливі. Обставини можуть змінюватися, також зайнятість, перельоти, зміна статусу вимагають гнучкого підходу у формуванні косметологічного догляду клієнтів Kika-Style.

 

Ця модель - інформативна. Косметолог допомагає прийняти рішення клієнту. Клієнт рівноправний учасник у взаємодії з косметологом. Але такий варіант буде ідеальним в разі наявності досвіду у клієнта. Якщо клієнт дуже добре знає, що йому потрібно. Він знає і він вибирає послугу і догляд косметолога самостійно. Однак, оскільки рішення про виборі тактики лікування залишається за самим пацієнтом, це може не дати очікуваного результату в силу різних реакцій на інгредієнти, неправильне розуміння клієнтом функції продукту,самої процедури та інших нюансів, які може врахувати фахівець виходячи з професійного досвіду.

  • Набагато більше можливостей колегіальної моделі вирішення проблем, з якими приходять гості салону до косметолога і мезотерапевта. Гості стають активними співавторами, таким чином підвищуючи ефективність послуг і домашнього догляду. Відбувається діалог в процесі якого знаходиться спосіб задоволення бажання клієнта з урахуванням його часу і його можливостей.

Не всім доступні найдорожчі процедури, специфічні методи (наприклад ін'єкції), котрі клієнт прагне уникнути, можуть бути тимчасові обмеження, коли гість приїжджає в країну на кілька днів. Можна знайти варіанти, які підійдуть для вирішення тієї чи іншої проблеми за допомогою альтернативних протоколів, інших продуктів і апаратних терапій. Клієнт стає активним співавтором, але також і особою, яка несе певну відповідальність за виконання створеного спільно протоколу догляду. Діалог клієнта і фахівця проходить на рівних, при цьому враховуються і бажання, і можливості гостя салону.

про послуги

Повернутися до прайсу