KIKA-STYLE

Нарощування вій

Нарощування вій - найпопулярніший і безпечний спосіб набуття більш довгих густих об'ємних вій без незручностей і недоліків, пов'язаних з накладними пучками або щоденним нанесенням макіяжу.

Нарощування вій – процес прикріплення вій з моноволокна до натуральних, щоб вони виглядали довшими, густішими, темнішими, відповідаючи еталону сучасної краси. Нарощені волоски виготовляються з якісного моноволокна, що забезпечує їх м'якість, еластичність і насичений колір.

Вії, що нарощуються, акуратно приклеюють по одній або кілька штук до натуральних (діаметром 0.1, 0.85, 0.07, 0.05 і по 1-2-3-6 D мм на кожну вію), а не до шкіри повік, за допомогою спеціального пінцету і клею, що не подразнює і не ушкоджує натуральні волоски. Сеанс триває до двох – трьох годин, корекція – до 1,5 годин.

Переваги

Основні переваги професійного нарощування:

 • Привабливий зовнішній вигляд. Нарощені вії роблять погляд виразнішим без необхідності нанесення щоденного макіяжу очей, заощаджуючи час. На відміну від традиційних стрічок або пучків, вони адаптуються до форми ока та текстури натуральних вій, забезпечуючи природний вигляд.
 • Великий вибір стилів. Для нарощування використовуються вії різних матеріалів, довжини, діаметра, вигинів, відтінків, що створюють різні ефекти.
 • Водонепроникність, практичність. Нарощені вії не рекомендується мочити протягом перших 24 годин після сеансу, але після цього з ними можна плавати, приймати душ. На відміну від одноразових накладних та магнітних пучків, результат зберігається від 2 до 6 тижнів.
 • Безболісність, безпека. Процедура повністю безболісна та безпечна практично для всіх, від початку до кінця.

 

Ціна на нарощування вій

 

 «Ніжне»  3300 - 3800

 2D «Класика»

4400
 3D–6D «Об'ємне»  5500 - 8800
 Тимчасові вії 600 - 1000

 

Протипоказання

 

Дерматологи, косметологи сходяться на думці, що нарощування здебільшого безпечне, не ушкоджує вії та очі. Але процедура пов'язана з деякими ризиками, включаючи:

 • Подразнення, алергічні реакції. Основний ризик – подразнення шкіри в області навколо очей, яка дуже делікатна та чутлива до хімічних речовин, тертя, натягу. Рекомендується використовувати гіпоалергенний клей, що не містить латексу та формальдегіду (найпоширеніших алергенів). Для запобігання подразненню, алергічній реакції майстер проводить тест на пластирі з клеєм на руці.
 • Пошкодження натуральних вій. У міру циклу зростання натуральних вій, що становить приблизно 90 днів, нарощені все далі віддаляються від їхнього кореня. Природним волоскам стає важче витримувати вагу нарощених, що може призвести до їх поломки та передчасного випадання.
 • Нерівномірне випадання. Нарощені вії випадають разом із натуральними волосками протягом 3-6 тижнів, тоді як інші залишаються цілими і продовжують рости. Це може створити нерівномірний ефект, якщо не робити корекції кожні 2-3 тижні.

 

 

Техніки

 

Залежно від обсягу, тобто кількості нарощених вій, які накладають на одну натуральну вію, розрізняють такі техніки:

 1. Класика. Техніка застосовується для надання природного вигляду. Використовується співвідношення 1:1, тобто до однієї натуральної вії приклеюють одну додаткову, не дуже довгу або важку.
 2. 2D, 3D-об'єм. Техніки, при яких до однієї вії прикріплюють легші дві (2D) або три (3D) штучні створення пишних густих пучків.
 3. Голлівуд, або мегаоб'єм. Це спосіб нарощування з використанням від 4 до 16 штучних вій на одну свою для створення гламурного образу. Створює ефект густих, пишних накладних смуг, які на початку ХХ століття носили голлівудські актриси для яскравого, драматичного погляду.
 4. Гібридний. Являє собою поєднання класичного та об'ємного стилів, що використовується для створення унікальних образів.

Стилі

Існують різні стилі нарощування вій, що підбираються під форму очей. Майстри використовують набори різної довжини, товщини, вигину для створення різних ефектів, що доповнюють риси обличчя. Популярні стилі:

 1. Лисячий ефект. Візуально подовжує форму очей, робить погляд хитрим, як у лисиці. Досягається шляхом прикріплення довгих пучків у зовнішніх куточках очей.
 2. Стрілки. Стрілоподібна форма візуально витягує розріз очей, додає чіткий виразний контур подібно до ефекту нанесення підводки.
 3. Ляльковий погляд. Ляльковий стиль робить відкритий погляд із чітким контуром, додаючи довгі густі пучки однакової довжини по всьому віку.
 4. Котячий погляд. Досягається чергуванням вій двох видів довжини. Підходить для навислих повік, також добре виглядає на близько посаджених, мигдалеподібних очах.
 5. Мокрий ефект. Створює враження вологих вій. Досягається чергуванням вій різної довжини, товщини з м'яким, пологим вигином.

Поради по догляду

 

При правильному догляді нарощені вії зберігаються до місяця, перш ніж знадобиться корекція. Корекція потрібна кожні 2-3 тижні для підтримання найкращого результату.
Декілька порад з наступного догляду:

 • Уникати контакту очей з водою, парою в перші 24 години після сеансу. Не стояти під насадкою для душу занадто довго, тому що вага, тиск води може призвести до випадання, поломки вій.
 • Не використовувати засоби для очищення обличчя на масляній основі, так як масло здатне розчиняти клей.
 • Не потирати очі, не спати обличчям у подушку, щоб не відривати вії.
 • Не наносити туш, щоб не обтяжувати та не сплутувати вії. Щодня акуратно розчісувати їх одноразовою щіткою від туші, тримати їх у сухості, чистоті.
 • Не використовувати механічні щипці для завивки, щоб уникнути ламкості, передчасного випадання волосків.

 

 

Переваги нарощування вій у салоні краси Kika-Style

 

Салон краси Kika-Style використовує високоякісні технології, інструменти для безболісного безпечного нарощування з досягненням бажаного результату. Наші досвідчені ліцензовані майстри дотримуються індивідуального підходу, ретельно підбираючи тип та стиль нарощування під структуру природних вій, форму очей та риси обличчя жінки, щоб підкреслити її красу. Зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію лешмейкера або записатись на сеанс в салон Kika-Style!

 

 

Питання та відповіді:

Як відбувається нарощування вій?

Вії, що нарощуються, акуратно приклеюють по одній або кілька штук до натуральних, а не до шкіри повік, за допомогою спеціального пінцету і клею, що не подразнює і не пошкоджує натуральні волоски.

Скільки триває процедура нарощування вій?

Сеанс триває від двох до трьох годин, корекція – до 1,5 годин.

Скільки зберігається ефект нарощених вій?

При правильному догляді нарощені вії зберігаються до місяця, перш ніж знадобиться корекція. Корекція потрібна кожні 2-3 тижні для підтримання найкращого результату.

Чи можна мочити нарощені вії?

Нарощені вії не рекомендується мочити протягом перших 24 годин після сеансу, але після цього з ними можна плавати, приймати душ.

Як доглядати за віями після нарощування?

- уникати контакту вій з водою, парою в перші 24 години після сеансу;

- не використовувати засоби для очищення для обличчя на масляній основі, так як масло здатне розчиняти клей;

- не потирати очі, не спати обличчям у подушку, щоб не відривати вії;

- не наносити туш, щоб не обтяжувати та не сплутувати вії. Щоденно акуратно розчісувати їх одноразовою щіткою від туші, тримати їх у сухості, чистоті;

- не використовувати механічні щипці для завивки, щоб уникнути ламкості та передчасного випадання волосків.

ціни на послугу

про послуги