KIKA-STYLE

Корекція / Моделювання брів для жінок

500 / 700 - 900

 

Корекція, моделювання брів для чоловіків 

700 - 1000

 

Ваксінг - епіляція брів

700

 

Трідінг - за допомогою нитки

700

 

Фарбування брів

600

 

Корекція брів та фарбування брів

800 - 1400

 

Освітлення, тонування, корекція брів

800 - 1400

 

Фарбування хною / З пілінгом 

1100 / 1300

 

Фарбування вій

700

 

Фарбування вій та фарбування брів з корекцією

1400

 

Пілінг у разі необхідності 

200

 

"Щастя для брів" - відновлення структури волосся

600 - 1800

НАРОЩУВАННЯ БРІВ

 

3500

РЕСТАВРАЦІЯ БРІВ

 

500 - 3000

НАРОЩУВАННЯ ВІЙ

 

«Ніжне» 

3300 - 3800

 

2D «Класика»

4400

 

3D-6D «Об'ємне»

5500 - 8800

 

Зняття

1000

 

Тимчасові вії

600 - 1000

КОРЕКЦІЯ НАРОЩУВАННЯ

 

Брів / вій (до 14 днів)

до 2000

 

Корекція пізніше 14 днів 

30-50% від нарощування

КЕРАТИНОВИЙ ЛІФТІНГ ВІЙ

 

4500

БІОЗАВИВКА ВІЙ

 

2500

BIO – ФІКСАЦІЯ БРІВ

 

Фіксація брів із ущільненням волосся надовго 

2500

 

Сироватка БТХ додатково 

500 - 1000

 


 

BROW BONDER

 

Безаміачне укладання брів з доглядом волосся надовго 

2500

ВІЇ ТА БРОВИ

Бровіст, майстер з нарощення вій, Київ

Ліфтинг та завивка вій

Якщо у вас вії, які непросто підняти, вибирайте якість. Підйом вій може здатися швидким і легким, але зверніть увагу на список помилок у недосвідчених майстрів:

 • Недостатній час витримки препарату
 • Недостатня кількість препарату
 • Використання занадто великої кількості препарату
 • Використання надто великої кількості клею
 • Неправильне розміщення лінії вигину

Ключ до підйому вій - точність, практика та терпіння. Делікатне наближення до лінії зростання вій. Це допомагає досягти найкрасивіших результатів.

Ламінування

Один із найпростіших способів змінити свій погляд - підняти вії та пофарбувати їх. Після швидкого, безболісного догляду ваші очі миттєво стануть виразними та відкритими. Це зробить вас молодшою і оптимістичнішою. Крім того, ваші вії отримають таку сексуальну завивку та привабливість, про які ви завжди мріяли! Подумайте про це, коли підніматимете вії, наносячи туш. Замініть туш на ламінування, яке не змивається і прокидайтеся щоранку з гарними віями.

Ліфтинг вій з тонуванням

Нарощування вій

Процедура ліфтингу та фарбування вій включає два окремі процеси, обидва з яких призначені для того, щоб зробити красиві, тремтячі вії на кілька тижнів. Підняття вій повторює ефект завивки вій. Це змушує вії завиватися нагору і виглядати довше. Очі стають більш відкритими та яскравими. Тим часом, відтінок вій схожий на відтінок брів або кілька шарів туші. Завдяки цьому вії виглядають темнішими, товстішими та повнішими. Особливо цікаво виглядають натуральні вії у відтінку блонд або руді вії.

Нарощення вій - один із найпопулярніших способів посилити їх привабливість. Під час процедури візажист прикріплює до ваших природних вій синтетичні за допомогою спеціального клею, що не подразнює. Як правило, на кожне око наноситься від 80 до 140 вій. Залежно від способу нанесення вій, форма ока може бути змінена, а існуючі вії стануть довшими та повнішими. Результат зазвичай тримається близько чотирьох – шести тижнів. У той час як нарощування вій може надати більш драматичного вигляду, ліфтинг вій вимагає набагато меншого догляду і триває на кілька тижнів довше. Нарощування вій не рекомендується на тендітні, пошкоджені вії. Природні тонкі вії стануть з ліфтинг або ламінування щільніше.

Ламінування вій

Це незалежна процедура лікування вій. Послугу вибирають для яскравого стилю з більш м'яким загальним вилядом. На відміну від нарощених, вії мають об'ємний вигляд не за рахунок густоти, а за рахунок щільності, кольору та укладки вій.

Ламінування / Біофіксація брів

Ламінування розроблено професіоналами для задоволення прагнення ідеальних брів без необхідності день у день постійно готувати брови «на вихід». Ламінування брів делікатно та акуратно надає волоскам брів ідеальну форму, якість та стиль. За кордоном brow lamination називають лікуванням.

Для ламінування використовують спеціалізовані продукти, що розроблені експертами. Послуга забезпечує довгострокову укладку, надаючи бровам повноту та чіткість. Процедура триває близько 30 - 45 хвилин і дає вигляд ширших повних брів, які майстерно оформлені в бажану форму.

Моделювання брів

 

Візажист, виконуючи оформлення брів, враховує ріст, відтінок волосся, форму обличчя, побажання клієнта та сучасні тенденції. Бровист може зробити архітектурне моделювання брів, художнє або натуральніше, модну форму, колір.

Основні способи корекції брів:

 • корекція брів пінцетом
 • трідінг (за допомогою нитки)
 • воском
 • лазерна епіляція
 • нарощування брів
 • мікропігментація та татуаж
 • мікроблейдинг

У кожному індивідуальному випадку візажисти використовують різні техніки.

Пінцет – традиційний інструмент. Розглянемо інші методи корекції.

Депіляція та Шугарінг

Гігієнічне очищення шкіри від волосся, що виходить за лінію брів. Послуга популярна серед чоловіків та підлітків. Без втручання в існуючу форму ензимним воском або цукровою пастою прибирають небажані волоски.

Відмінність використання воску чи цукрової пасти - у складі, у способі нанесення та видалення липкого складу разом із волоссям. Такими способами виконують депіляцію на тілі.

Тридінг ниткою

Техніка передбачає видалення більшої кількості небажаного волосся за один раз. Це механічне використання нитки замість пінцету. При цьому немає впливу на шкірний покрив.

Плюси і мінуси процедур

Перевага - швидке та чисте видалення окремих волосків та пушкового волосся за заданим дизайном брови. Недоліки – іноді на чутливій шкірі після процедури виникає подразнення. Якщо послугу замовляєте вперше, не робіть її безпосередньо перед вечіркою чи зустріччю. Подивіться на реакцію вашої шкіри. Якщо вона чутлива, потрібна профілактика можливих запалень. Під час корекції майстер обробляє шкіру спеціальними засобами. Увечері, після вмивання, можете тонким шаром нанести протизапальний крем на зону видаленого волосся. Ці нескладні дії допоможуть уникнути запалення.

Фарбування брів

Що краще, пофарбувати брови хною чи барвником? Основна відмінність полягає в тому, що фарба дозволяє пофарбувати лише волоски. Залишається легкий тон на шкірі протягом кількох днів. Професійна фарба для брів пропонує широку гамму кольорів: від теплого блонду до синювато-чорного відтінку. Фарбування хною або біотатуаж - це інша процедура. До складу входить лише хна та вода, дозволяючи зробити більш насичене фарбування з яскраво вираженим слідом на шкірі. Палітра кольорів досить різноманітна. Тривалість носіння залежить від типу шкіри, насиченості фарбування, домашнього догляду тощо.

Татуаж брів у техніці "Мікропігментація"

Очевидно, це не та процедура, на яку варто вирішуватись спонтанно. Існує безліч різних технік татуажу, і всі вони дають різний ефект. Слід добре подумати, проконсультуватися, поставити всі питання, що вас цікавлять:

 • Наскільки болюча процедура
 • Які техніки татуажу брів існують
 • Чим відрізняються пудрові брови, акварельна техніка
 • Чи довго тримається результат
 • Інші питання, що вас цікавлять


Також потрібно розуміти, що оновлену лінію брів бачитимете в дзеркалі щодня. Тому довірте моделювання професіоналам із великим досвідом.

Вії

Робити щось уперше завжди досить хвилююче. На перше нарощування вій деякі вирішуються досить довго. Що може цікавити клієнта до послуги:

 • Чи буду я задоволена тим ефектом, який отримаю
 • Чи зроблять мені якісне нарощування
 • Чи не зіпсуються мої вії після послуги
 • Що в моєму випадку підійде більше - ламінування, завивка чи нарощування
 • Що таке нарощування вій
 • У чому відмінність нарощених від накладних

Накладні вії (пучкові або стрічкові) використовуються одноразово терміном до змивання макіяжу. Нарощені закріплюються на рідних віях. Вони частково знімаються після закінчення терміну носіння, частково випадають разом із натуральними при оновленні фази росту волосся.

Види ефектів нарощення

 • Більш прямі
 • Закручені
 • З ефектом підведення / стрілки
 • Товсті, тонкі
 • Чорні, коричневі
 • Кольорові
 • Густі, середні, природні за об'ємом
 • Довгі, середньої довжини

Дуже важливо знайти майстра, який врахує індивідуальні уподобання. Якісна техніка не обтяжить повіку, не зіпсує натуральне зростання.

Види вій

Вони відрізняються об'ємом, довжиною, товщиною, вигином. Основні об'єми це:

 • 1D, 2D, 3D - "Ніжне" - "Класичне" натуральне нарощування. На кожну вію приклеюють не більше однієї - трьох вій поспіль або на відстані
 • 4d, 5d і більше - "Голлівудське" - спеціально збільшується густота, обсяг, завиток, довжина вій. Вони не виглядають природно. Створюють у макіяжі виражений акцент на очах
 • Довжина вій варіюється від 4 до 21 мм, товщина від 0.07 до 0.30 мм.
 • Основні вигини вій: C, CC, D, L, M...

Так буває, що обравши поблизу салон краси Kika-Style, записуються на традиційне нарощування. Відчувши красу, нескладний догляд, вдруге замовляють більший об'єм. Потім пробують різну довжину, густоту, колір, відтінок із розтяжкою омбре.

Де роблять якісні, професійні послуги? Мабуть, ця послуга одна з найбільш популярних. У Києві зробити її можна дешево та дорого. Де, у кого, за скільки – на чому заощаджують? В інтернеті не важко знайти фотографії клієнтів, які постраждали від неякісної послуги. Не забувайте, що процедура виконується у зоні очей. Це найшвидший шлях проникнення інфекцій. Також хімічний склад препаратів сумнівної якості може зашкодити зростання вій. Чинник алергічної реакції вимагають контролю, необхідний тест до процедури.

Записатися на моделювання форми брів, корекцію, фарбування брів та вій, нарощування брів та вій, ламінування брів та вій, мікропігментацію брів, міжвійки та стрілки можна в будь-якому салоні Kika-Style.

про послуги

Повернутися до прайсу