KIKA-STYLE

Тайський масаж в салоні

Тайський масаж Sabai на масажному столі – те, що нам подобається.

Тайський масаж – це не масаж у класичному розумінні, а комбінація пасивної йоги та акупресури. Мета полягає в тому, щоб стимулювати десять невидимих ​​енергетичних ліній у тілі за допомогою розтягування та тиску. Масаж робиться кісточками пальців, великими пальцями, колінами, ліктями та стопами. Сила тиску та розтягування може регулюватися за бажанням гостя.

 

Ціна на тайський масаж Sabai

 

60 хв. 2000

90 хв. 2400

Особливості масажу

 

Традиційний тайський масаж не всім до смаку, але його варіант – тайський масаж Sabai, який виконують на масажному столі, гарантує розслаблюючий відпочинок та користь для фізичного та ментального стану гостя салону. У Західній Європі його називають тайським йога-масажем. Враховуючи статус гостей салону, техніка масажу обрана не випадково, вона не зобов'язує оголеного клієнта сідати.

Це пасивна участь клієнта, який може відчути розтяжку плечей, грудей, передньої та задньої поверхні ніг, подібно до занять йогою. У Kika-Style це глибокий плавний масаж від стоп до верхівки голови, вух та із застосуванням точок на обличчі. Він стимулює організм до детоксикації, підвищуючи гнучкість, кровообіг, розслаблює, бадьорить та знімає стрес. Разом з тим він проявляє себе як спортивний масаж, терапевтичний масаж, що виконується на столі із застосуванням олії.

На світлині:

Процедура у салоні краси Kika-Style на бул. Лесі Українки, 30б видео >

 

Сабаї означає “щастя”, рухи зумовлені мовою вашого серця, наповнене чистою любов'ю та добротою. Sabai поєднує в собі два традиційні методи впливу з Малайзії та Таїланду.

Позитивні аспекти тайського масажу

 

Масаж вважається корисним при головних болях, болях у спині, безсонні, стресах, нудоті, запамороченні, запорах. Натискаючи великим пальцем, ногою або коліном, ковзаючи пальцями, обертаючи ліктями точки тиску масажист допомагає зменшити стрес, біль у шиї, спині, а також головний біль.

 

Техніка масажу Sabai

 

Завдяки такому масажу можна дійти гармонії тіла та душі. В основі такого масажу давня тайська техніка впливу на біоактивні точки, пов'язані з внутрішніми органами та системами організму на рефлекторному рівні. Під час масажу майстер використовує передпліччя, лікті, основи долонь. Масаж починається з нижніх кінцівок і плавно переходить на все тіло до верхівки голови.

 

Дія масажу

  • Усуває м'язові спазми
  • Енергетичні блоки
  • Вирівнює психоемоційний стан
  • Нормалізують сон
  • Позбавляє хронічну втому
  • Стимулює крово- та лімфоток
  • Підвищує чутливість рецепторів
  • Відновлює після фізичних навантажень та стресу

Протипоказания до тайського масажу

 

Підвищена температура тіла, онкологія, гострі стадії серцево-судинної системи, епілепсія, свіжі післяопераційні шви, інфекційні захворювання, загострення хронічних захворювань. Вагітним та дітям до 14 років, жінкам під час менструації тайський спортивний теж протипоказаний.

 

Тайський масаж стоп додатково до педикюру >

Питанння та відповіді:

У чому особливість тайського масажу?

Тайський масаж – це не масаж у класичному розумінні, а комбінація пасивної йоги та акупресури. Мета полягає в тому, щоб стимулювати десять невидимих ​​енергетичних ліній у тілі за допомогою розтягування та тиску. Масаж робиться кісточками пальців, великими пальцями, колінами, ліктями та стопами. Сила тиску та розтягування може регулюватися за бажанням гостя.

У чому користь тайського масажу?

- усуває м'язові спазми;

- вирівнює психоемоційний стан;

- нормалізує сон;

- позбавляє від хронічної втоми, болю в шиї, спині, від головних болів;

- стимулює крово- та лімфоток;

- відновлює після фізичних навантажень і стресів.

Які протипоказання до тайського масажу?

- підвищена температура тіла, інфекційні захворювання, загострення хронічних захворювань, онкологія, гострі стадії хвороб серцево-судинної системи, епілепсія;

- свіжі післяопераційні шви;

- вагітність;

- менструація;

- вік до 14 років.

Як роблять тайський масаж Sabai?

Тайський масаж Sabai виконують на масажному столі. В основі такого масажу давня тайська техніка впливу на біоактивні точки, пов'язані з внутрішніми органами та системами організму на рефлекторному рівні. Під час масажу майстер використовує передпліччя, лікті, основи долонь. Масаж починається з нижніх кінцівок і плавно переходить на все тіло до верхівки голови.

ціни на послугу

про послуги