KIKA-STYLE

Тайський масаж стоп Київ

Тайський масаж ніг доступний у Kika-Style на вул.Болсунівська, 2

Тайський масаж стоп сформований під впливом стародавньої культури Китаю та Індії набув репутації оздоровчої терапії, що сприяє виведенню токсинів. Ритуал виконується за допомогою спеціальної дерев'яної палички та супроводжується теплим чаюванням.

Відгуки клієнтів підтверджують, що процедура знімає напруження, розслабляє сухожилля, позбавляє головного болю, безсоння і навіть мігрені. З наукової точки зору масаж покращує кровообіг, виводить токсини, нормалізує активність нервової системи, знімає стрес. Салон пропонує ритуал як самостійну розслаблюючу процедуру для оздоровлення та розкішного завершення педикюру.

 

Ціна на тайський масаж ніг:

 

 30 хв. 800
 60 хв. 1400

Найпопулярнішими послугами естетистів тіла в наших салонах є апаратні процедури, масаж спини, спортивний та антицелюлітний масаж. Але тайський масаж має своїх шанувальників, тому що його вплив заспокоює, знімає напругу, дає фізичний контакт, передає позитивну енергію, які такі необхідні в умовах мегаполісу.

Ми пропонуємо:

Тайський масаж стоп, ціна >

Тайський масаж Sabai, ціна >

Ціль: гармонізація організму, відпочинок, зняття стресу.

 

Докладніше про тайський масаж тіла Sabai >

Техніка акупресура - це натискання пальцями, всією долонею, ліктями на ділянки шкіри в області біологічно активних точок або навколо них, м'яке розтягування сухожиль і зв'язок. Протягом сеансу масажист опрацьовує тіло, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.

Хто робить масаж?

 

Для нормалізації комфортного стану спини, м'язів, суглобів послуги надають фахівці з багаторічним досвідом, медичною освітою та кваліфікацією реабілітолога. Методика, сила та інтенсивність масажу відповідають побажаннями клієнтів.

Також пропозиція послуг розширена технікою масажу блейдами, тайським Sabai, краніальним масажем, косметологічними протоколами очищення та антистаріння із застосуванням професійної косметики преміальних брендів.

Детальніше >

Яка користь масажу стоп?

- зняття напруги та стресу;

- поліпшення кровообігу;

- нормалізація активності нервової системи;

- позбавлення від головного болю, безсоння і навіть мігрені.

Як робиться тайський масаж стоп?

Масаж виконується за допомогою спеціальної дерев'яної палички та супроводжується теплим чаюванням.

Салон Kika-Style пропонує ритуал як самостійну розслаблюючу процедуру для оздоровлення та розкішного завершення педикюру.

ціни на послугу

про послуги