KIKA-STYLE

МЕЗОТЕРАПІЯ / БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

 

Метод напаж € 100-350

 

Метод введення канюлями вистачає

1 раз на рік

Radiesse € 400 - 450

Ial-System Duo € 550 - 600

 


 

Проти алопеції (облисіння)

Рекомендований курс 7-15

 

Процедура

€100 - 120

 


 

Проти целлюліту

€ 70 - 200

 

ІН'ЄКЦІЇ ДЛЯ ТІЛА >

КОНТУРНА ПЛАСТІКИ та інш. >

МЕЗОНИТКИ - ТРЕДЛІФТИНГ

 

1 / 2 покоління

€ 8 / € 10 - 12

 

3 покоління 

€ 50 - 85

1МЛ ШПРИЦ - € 300 - 350

 

Лобові зморшки

до 1 мл

 


 

Носогубна складка / Об'єм скул

1-4 мл

 


 

Міжбрів'я (заповнення насуплених зморшок)

до 1 мл

 


 

Носослізна борозна під очима

1-2 мл

 


 

Скронева зона (при недостатньому об'ємі)

1-3 мл

 


 

Ліфтинг брови

до 1мл

 


 

Корекція носа (нерівність профілю, піднесення кінчика)

от 1-2 мл

 


 

Корекція об'єму і форми підборіддя

1-3 мл

 


 

Корекція овалу обличчя

1-4 мл

 


 

Зморшки біля вух, відновлення обсягу мочок

1-2 мл

 


 

Зморшки шиї, декольте

1-3 мл

ПРЕПАРАТ ПРОТИ ЗМОРШОК - 1 ОДИНИЦЯ € 6

 

Розгладження горизонтальних зморшок чола

10 - 30 од.

 

Розгладження зморшок міжбрів'я / навколо очей

12 - 20 од.

 

Розслаблення напружених м'язів шиї, проти провисання другого підборіддя

24 - 50 од.

 

При рясних дрібних зморшках середньої третини обличчя 

8 - 10 од.

 

Розгладження зморшок курця над губою

6 - 8 од.

 

Розслаблення напруженого підборіддя

6 - 8 од.

 

Підняття кінчика носа

3 - 4 од.

 

Підняття брів

6 - 10 од.

 

Захист проти мігрені до 4 - 6 місяців

€ 300 - 500

 

Проти гіпертонусу жувальних м'язів 

24 - 30 од.

PRP-БАГАТА ТРОМБОЦИТАМИ ПЛАЗМА ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ТУРГОРА, ЕЛАСТИЧНОСТІ, ПОВЕРХНІ ШКІРИ (СТРІЇ, РУБЦІ), ВІД АЛОПЕЦІЇ

Що таке PRP >

 

Проти випадання волосся

€180-250

 

Обличчя, шия, декольте

€280-350

 

Омолодження + коктейлі біопрепаратів

€280-350

 

Рубці, розтяжки, тіло

от €180

ЛІПОЛІТИКИ ДЛЯ ЧІТКОГО, ПІДТЯГНУТОГО ОВАЛУ ОБЛИЧЧЯ

 

Від 2 процедур, рекомендовано 3-5 процедури з інтервалом 10-14 днів

 

Від другого підборіддя

700 - 1000

 


 

ЛІПОЛІТИКИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ (РЕКОМЕНДОВАНО ПОЄДНУВАТИ З МАСАЖЕМ МІЖ ПРОЦЕДУРАМИ)

 

Ефект ліпосакції, розщіплення жирових клітин

 

Рекомендовано 7-10 процедур з інтервалом 7-10 днів

 

Зони бедер, живіт, сідниці та інші

2000-  3900 за зону

ГІАЛУРОНОВІ ФІЛЕРИ - 1МЛ ШПРИЦ € 270 - 300

 

Шприц, незалежно від об'єму введеного препарату, тільки один раз на одного клієнта

 

Корекція об'єму / форми / контура

1 - 3 мл

 

Корекція зморшок над губою

0,5 мл

 

Ліфтинг куточків рота

1 мл

ПОСЛУГИ МЕЗОТЕРАПЕВТА

Консультація 30 хвилин включена. Найкращі препарати: JJuvederm, Profhilo, Stylage, Revofil, Restylane Skinbooster, Rejuran Healer, Rejuran I, Rejuran S, Mezo-Wharton, Hydractive in Mezolifter, Mesoexpert, M-HA 18 Filorga, Idune 2,2%, Evolution BioHA 3%, Duo Radiesse, Dermaheal, Bioexpander, Ial-system DUO, T-LAB PRP, Aesfhefill, Gana V, Nithya, Skinbooster, IAL ACP, Teosyal, Derma та інші..

Щоб мати гарне обличчя, потрібно "включати" голову!

 

 

З якого віку застосовують уколи краси?

Під шкірою живуть тканини. Шкіра складається з дерми і епідермісу. На епідерміс можна добре і швидко впливати. Якщо ви молоді, красиві, проблеми не помічаєте. Але потрібно щодня стежити за епідермісом. Також дерма має еластин і колаген. Від колагену залежить, на скільки ми молодо виглядаємо, на скільки шкіра пружна, підтягнута, зволожена, без зморшок.

З віком щось починає обвисати. З'являється птоз. Це теж частково проблема колагену. Всі тканини пов'язані. Вони мають тенденцію до перенапруження і до перерозслаблення. При скороченні одних і розслабленні інших з'являються зморшки і складки.

 

Щоб відрегулювати напругу

Шкіра такий орган, що вона може провисати і натягуватися. Перш ніж руйнувати колаген для побудови нового, потрібно спочатку добре попрацювати над тім, що знаходиться під дермою.

RF ліфтинг змінює структуру колагену, впливаючи на дерму. Колаген денатурирується, перед тим, як він зруйнується організмом, він ремоделює спіралі, в цей момент все красиво підтягується. Але через деякий час процедуру доведеться повторювати. Потрібно розуміти, що колаген не тільки здатний моментально скрутитися, ніби "підваритися". Йому потрібен ресурс для відновлення. Цей процес не швидкий. Якщо у вас проблеми з епідермесом, шкіра дуже жирна або занадто суха, вона втрачає вологу. Якщо у вас не досить вологи в шкірі, фібробласти не будуть добре продукувати колаген. Якщо у вас нестача в організмі жирних кислот, вітаміну А, який вживають у вигляді Бета каротину. Він накопичується в організмі і потім використовується. На відміну від вітаміну А, який при накопиченні токсичний. Брак цинку, який допомагає вітаміну А бути цілеспрямовано активованим в організмі. Якщо ви п'єте мало води і незбалансовано харчуєтеся, новий колаген нормально не виробиться і результат буде короткостроковим.

 

Залишатися молодим

Ми намагаємося ін'єкційні процедури відстрочити. Але саме юні дівчата можуть налагодити правильний спосіб життя. Не перевантажувати організм спортом, дихати свіжим повітрям. Колаген руйнується на амінокислоти. У моменти руйнування колагену потрібно знову підтримати організм. Багато спати, пити, не качатися, а робити спорт приємним, приймати контрастний душ. У цей момент ваш організм прекрасним чином відтворить власний колаген.

Процедура RF ліфтинг підштовхує організм до омолодження. Але якщо ви не стежите за організмом і доглядом шкіри, то процедура не дасть очікуваний ефект. Необхідна гарна підготовка. Після 35 років - це не фітнес для обличчя, а комплексний догляд.

 

Уколи від зморшок

Ін'єкції з ботулотоксином гарні тим, що дають можливість розслабити зажими. А при перенапруженні особа може старіти швидше.

З різними верствами особи працюють по-різному, але системи впливають одна на одну. Для того, щоб отримати ефект потрібно пропрацювати кожен із структурних шарів. І для відновлення організму потрібен час.

Коли ми працюємо з епідермісом, дермою і підшкірними тканинами відбувається синергія. Результат омолодження в три рази більш виражений. Ви отримаєте хорошу щільну, підтягнуту шкіру.

 

Що робити в 25

У 25 років за шкірою доглядає ваш організм. Вам потрібно захищати шкіру від сонця, не їсти хімічний цукор і припинити їсти нездорову їжу, яка провокує оксидативний стрес. Все це призводить до поганого стану шкіри.

 

 

Що таке нитки? >

Про них почули, коли стали рекламувати золоті нитки, які коштували великих грошей. Вони не розсмоктувалися і мали багато наслідків. Нитки Аптоз - старі нитки. Їх зараз не ставлять прогресивні лікарі. Нитки, це також не мезоніті. Їх ставлять глибоко і серйозно.

Корейські тонкі нитки створили, щоб по одній нитці викладати під зморшку, щоб утворювався невеликий фіброз, і їх могли змогу встановлювати недосконалі фахівці.

Мезонитка була задумана не тільки, щоб підняти зморшку, але і щось чужорідне, введене поперек м'язової тканини, що змусить м'яз скорочуватися менше. Раніше ін'єкції від зморшок заколювали сильно і обличчя ставало як маска. Пізніше навчилися працювати з різною групою м'язів, щось напружуючи, щось розслабляючи, щоб отримати досить рухливе обличчя.

В лоб, який опускається на повіки, нитки ставлять поперечно лініям горизонтальних зморшок. Без всякого сумніву, нитки повинен встановлювати виключно лікар, який знає будову тканин і систем прихованих під шкірою пацієнта.

Коли ставлять величезну кількість ниток нашвидку навчений фахівець без медичної освіти, виникає набряк, який в принципі подобається. Але така нитка не підтягує шкіру.

 

Справжня нитка тримає обличчя

Це серйозна процедура, яка вводиться через канюлю досить глибоко. Вона має насічки. Нитки кріпляться за м'яз. Це роблять не косметологи звісно. Овал добре натягується.

Наступний вид - французькі нитки, що не розсмоктуються. Їх ставлять глибоко.

Нитки Силует розсмоктуються. Що ж потім тримає тканину? Шкіру підтримує легкифіброз після процедури, який поступово розсмоктується. Якщо потрібно досягти якусь мету, на скільки вона складна, лікар обирає засіб її досягнення. Щоб не помилятися, як тільки косметолог пропонує вам ставити нитка, йдіть до фахівця - цю процедуру може робити тільки лікар!

 

Губи - за і проти

Залежно від ситуації можна стверджувати, що іноді губам потрібен додатковий об'єм.

 

Від другого підборіддя

Друге підборіддя прибираємо ліполітиками і процедурою Альтера, або Ендомед. Також можна прибрати хірургічним методом ліпосакції.

 

Гусячі лапки

Найшвидший спосіб - їх прибере м'який філлер і ін'єкції з релаксанти з ботулотоксином.

 

Біоармірування

Це коли стабілізовану гіалуронову кислоту розводять більш рідко, ніж у випадку постановки у якості філера. Роблять проколи вздовж ліній. Відбувається ущільнення тканин. Біоармірування діє півроку.

 

Нитки або біоармування?

Це різні методи, які застосовують з різним призначенням.

 

Як діє гіалуронова кислота?

Вона підтягує вологу, яка необхідна фібробластам. Стабілізована кислота зникає через добу. Нестабілізована гіалуронова кислота більшою мірою створює об'єм .

 

Носогубки

Носогубні складки прибирають філерами і мезонитями. Вони можуть з'явитися в молодому віці. Чим раніше почати лікувати, тим краще буде.

Заповнення слізної борозни

Це небезпечна процедура. Краще відмовитися від її заповнення у сумнівного фахівця.

 

 

Що робити в 50-60?

Все залежить від того в якому вигляді ви підійшли до цього віку. Знайдіть досвідченого лікаря. Кисневі інгаляції повинні допомогти з синцями навколо очей. У нашому салоні киснева маска знаходиться в апараті кисневої мезотерапії. Шию від зморшок лікують хорошим косметичним доглядом.

 

Як прибрати брилі

Їх прибирають ін'єкціями з ботулотоксином, ліполітиками, ставлять нитки.

 

Якщо ви не хочете старіти

Потрібно погодитися з тим, що доглядати за собою необхідно постійно.

 

Звикання і ефективність

Минуло досить багато часу з першого запуску ін'єкційних процедур в Kika-style. Тому є можливість дискутувати про результати і методи в розрізі часу. З урахуванням віку старшого покоління постійних клієнтів, можна робити висновки, називати найефективніші комбінації препаратів і процедур.

У 2002 році, практично з початком розвитку мезотерапії в Києві, постійним клієнтам салону стали доступні послуги мезотерапевта. Контурна пластика, ін'єкції від зморшок на основі ботулотоксину, біоревіталізація і мезотерапія зазнали змін. Як і вся естетична медицина, "уколи краси" удосконалюються і оновлюються методи введення препаратів. Ця область б'юті індустрії розвивається швидше і масштабніше інших галузей. Спектр препаратів для омолодження в естетичній медицині значно розширився. за всі роки, питання пацієнтів майже не змінилися.

 

Мікроструми і інші апаратні процедури

Ми працюємо в 3 напрямках:

  • щоденний догляд
  • ін'єкції
  • фізіотерапія

У період між ін'єкціями роблять фізіотерапію. Фізіотерапія прибирає залишки ботулотоксину, відновлює м'язи. Вона назначається перед новим курсом ін'єкцій, коли дія препаратів з ботулотоксином знижується до мінімуму. Таким чином зміцнюємо м'язи і потім повторюємо необхідні ін'еціі - філери, нитки, релаксанти та інш. Один метод приходить на зміну іншому.

 

Вилиці й щоки

Через канюлі викладається філер під м'яз. Щоку збільшують технікою у формі віяла.

 

Крем і сироватки

Крем служить для того, щоб закрити сироватку на шкірі від випаровування. Зверніть увагу на супер сироватки, які широко представлені в Kika-style. Вони також сприяють збільшенню періоду дії уколів краси. Гарний догляд збільшує час між процедурами у мезотерапевта.

 

Шия

Вона може виглядати краще в 40, ніж в 20 і 30. Але, якщо з шкірою пощастило! Існує багато способів, щоб поліпшити її стан. Коли шкіра дуже тонка, іноді ставлять філери. Це коштує дорого і і через рік ефект треба поновлювати. Лікарі у своїй більшості роблять проколи не вірно, тому що метод рідко застосовують і навчають правильній техніці.

 

Чи токсичні препарати від зморшок?

Протягом двадцяти років в салоні використовуються ін'єкційні препарати проти зморшок, підтверджуючи хороший результат і безпеку їх застосування. Деякі клієнти нашого салону краси роблять ін'єкції від зморшок з початку 2000-х. Тобто, є певна статистика, історія спостережень дії препарату. Можна відстежити, за яких умов матимете більш потужній, менш жорсткий, середній варіант зниження м'язової активності.

Багато медичних препаратів виготовляють на основі токсинів. Препарати з ботулотоксину - це не носії вірусу, який може бути присутнім в прострочених продуктах. А зареєстрований, розроблений вченими медичний препарат, який сертифікований в багатьох країнах світу. Він вводиться дуже точно в м'яз. Його дія обмежена місцем введення препарату. Ін'єкції від зморшок виконують з дотриманням медичного протоколу лікаря. Повинно бути достатньо часу для консультації і повільного введення препарату. Ці послуги не повинні виконуватися на потоці фахівцями без вищої медичної освіти, бо вимагають спеціальних знань і навичок.

 

Чим видрізняється мезотерапія від біоревіталізації

Дуже часто приходять пацієнти і кажуть, що подруга зробила біоревіталізацію, і вони теж готові зробити цю послугу. Але коли ставиш питання, чи розуміють вони відміну і мета застосування мезотерапії або біоревітализації, то точної відповіді у них немає. У цьому питанні слід розібратися. Мезотерапія і берівіталізація - це введення препарату в шкіру.

Біоревіталізація - процедура термінового догляду. Термін, що визначає введення гіалуронової кислоти різної щільності за допомогою тонкої голки з шприца в шкіру обличчя, шиї, декольте.

 

Коли зробити біоревіталізацію?

Якщо потрібно дуже швидко привести себе до ладу. Підготувати шкіру до процедури смасліфтінга на апараті Альтера (Ultera) або до фракційного омолодження на апараті Ендімед (EndyMed). Підготовлена шкіра виражено реагує на апаратні процедури для омолодження, тому що процеси регенерації і відновлення шкіри проходять набагато ефективніше зі стійким тривалим ефектом. Біоревіталізація зволожує шкіру, заповнює міжклітинний простір, виводить токсини. Стимулює фібробласти, приводячи їх в активний стан, стимулює вироблення колагену.

 

Як часто робити біоревіталізацію

Для тривалого результату введення тільки гіалуронової кислоти, необхідно зробити мінімум 4 процедури з періодичністю один раз на два тижні. Потім можна підтримувати курсом один раз в 3 місяці.

Біоармірування, біорепарація, біоліфтінг - це процедури, які передбачають введення гіалуронової кислоти в поєднанні з іншими елементами. Наприклад, з пептидами, компонентами, які посилюють ефект, результат процедури.

 

Мезотерапія

Мезотерапія - це введення різних препаратів в шкіру. В мезотерапії може не бути гіалуронової кислоти взагалі. Але також мезотерапевтичний коктель може її утримувати разом з іншими препаратами.

Пептиди, вітаміни, амінокислоти - з них будується колаген, еластин. Судинні препарати, які підсилюють мікроциркуляцію. Препарати можуть бути в коктейлях і окремо.

 

Які проблеми вирішує мезотерапія

Метод вирішує дуже багато проблем шкіри обличчя і тіла. Наприклад, мезотерапія від випадіння волосся, препарати для поліпшення росту брів. У мезотерапії є препарати, які розчиняють жирові відкладення, борються з целюлітом, з "другим" підборіддям. Може бути монопрепарат або кілька препаратів у флаконі для вирішення тієї чи іншої проблеми. Розібратися пацієнту в цьому самостійно дуже важко. Для цього потрібен лікар, що спеціалізується на роботі з шкірою.

 

Що сказати лікарю?

Пацієнт не повинен розбиратися в продуктах, він повинен поставити завдання лікарю. Пояснити, що він хоче отримати. І лікар, маючи багаж знань, практичного досвіду і спостережень зможе в цій ситуації допомогти. Найголовніше вибрати мезотерапевта, якому ви довіряєте свої здоров'я, красу і думки.

 

Лікар знає

Довіртеся своєму лікареві, він знає краще, що вам потрібно зараз - мезотерапія або біоревіталізація. Плазмоліфтінг, мезонідлінг, ліполітичні коктейлі для обличчя і тіла. Нитки, філери або уколи проти зморшок.

 

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтінг ефективна процедура, так само як і мезотерапія від випадіння волосся. У чоловіків алопеція може контролюватися виключно зовнішнім впливом. Тому що прийом гормонів з метою зупинити облисіння знижує не тільки випадіння волосся, але і потенцію. Ін'єкції проти облисіння сприяють стимуляції росту і зміцненню волосся. Але робити їх треба постійно.

 

Чим небезпечні біоревіталізація, препарати від зморшок, мезотерапія?

Ревіталізація прекрасна процедура, якщо ви знайшли гарного лікаря. Біоревіталізація - це запатентованавиробником назва препаратів Іял Систем (IAL System, IAL System ASP). Вироблена Fidia Farmaceutici S.P.A. (Італія) гіалуронова кислота повністю очищена від білка, абсолютно безпечна і не алергічна.

 

Чи можливо замінити біоревіталізацію і мезотерпію?

Гіалуронову кислоту можна ввести в шкіру не тільки методом біоревіталізації. Дорогі сироватки, косметика містять гіалуронову кислоту. Наприклад, іонізована гіалуронова кислота в продуктах японського бренду Forlle'd легко долає міжклітинний простір, глибоко проникаючи в шкіру. Наукове відкриття, що дало змогу створювати унікальні препарати отримало Нобелівську премію.

Мезотерпія найбільш ефективна і незамінна. Сьогодні її роблять не тільки шприцом, а й методом канюль. В руках гарного лікаря мезотерапія дає чудовий результат.

 

Коли починати робити?

Зазвичай починають робити уколи краси близько 30-ти років.

 

Чи можна обійтися без ін'єкцій і добре виглядати?

Якщо близько 29 років ви, маючи вдалу генетику, зрозумієте, що вам коли-небудь доведеться старіти, почнете вести виключно правильний спосіб життя, правильно харчуватися, висипатися, певним чином доглядати за обличчям і тілом; раз на півроку здавати чек-лист на гормони і інші показники, то в теорії, ви можете виглядати молодо дуже довго. Але з цього буде складатися все ваше життя. Це дорого і практично не можливо.

 

Підсісти на уколи від зморшок

Таке побоювання є у пацієнтів, які бачать через кілька днів після процедури помолоділе обличчя. Воно радує довгий час. Коли ефект ботулотоксином йде, пацієнт не можете самостійно повністю розслабити м'яз і відразу біжить на ін'єкцію. Це нормально, що міміка поступово повертається. Необов'язково відразу бігти на ін'єкції. Можна продовжувати ефект косметикою і вправами на розслаблення м'язів. Після того, як дія ін'єкцій пройде, рекомендується пройти фізіопроцедури, масаж, щоб поліпшити іннервацію. З роками, щоб отримувати максимальний ефект від процедур, прислухайтеся до рекомендацій лікарів.

Основне старіння викликають опускання тканин. Тому хороші хірурги не роблять кругові підтяжки. Шкіру не потрібно просто натягувати. З поганим станом шкіри просто її підтягувати неправильно. Кругова підтяжка буде супроводжуватися важкою реабілітації і короткостроковим ефектом. Сьогодні лікарі не роблять кругову підтяжку шкіри. Якщо є шкіра, тканини, кістковий каркас, чимось одним потрібного ефекту не досягти. Все працює системно. Нормалізація гормонального фону, ваги регулює обсяг жиру. Але виснажена шкіра без жиру може виглядати тонкою. Тому з 30-ти -32-ти двох років необхідно знайти лікаря, щоб бути готовими у віці після 40 вміти регулювати стан шкіри. Якщо грамотно опрацьовані дерма і м'язи, ви отримаєте очевидні поліпшення.

Якщо ви зробите мезотерапію, ви отримаєте хороший ефект за рахунок регенерації. Робіть її раз на місяць. Щоб визначити який коктейль краще, не орієнтуйтеся на розмови і поради. Ваш лікар визначить, що корисно вам. Він повинен пояснити, що в складі. Дізнайтеся його руки. Якщо доктор відкритий, досвідчений, має хороші руки, відвідуйте його регулярно, щоб живити шкіру, щоб до настання менопаузи вона була в хорошому стані. Якщо в наслідку вегето-судинної дистонії, гормонального фону в молодому віці ви маєте атоничную шкіру, все ще можна виправити. Тоді в 40-45 ваша шкіра буде виглядати краще, ніж в 30 років.

До ендокринолога приходять з втомою. Отримуючи швидке поліпшення жінки не думають про шкіру. Безконтрольне вживання гормонів шкодить організму і молодий шкірі. Перш ніж засуджувати подруг за уколи, зверніть увагу на те, як ви вживаєте гормони.

 

Красиві вилиці

Якщо в дзеркалі ви бачите втомлене обличчя, можна наповнити його. Нестабілізована гіалуронова кислота використовується в мезотерапії, а стабілізована розсмоктується швидко і використовується як філлер. Якщо правильно ставлять філери акуратно, не поспішаючи, поступово, ефект буде тривати довше, ніж коштує сам філлер. У хороших лікарів нові методи!

 

Мезонитки

При постановці мезониток провисаюча тканина ущільнилася, підніметься. Просто так нитка ніде не тримається. На нитках роблять спеціальні насічки. Нитки ставлять під зморшку. Ті нитки, які працюють,це не Аптоз. Лікар не хоче мати проблем після постановки ниток. Запущений випадок не дозволяє отримати той же ефект, що у пацієнта з нормальною історією догляду. У 45 років, якщо ти себе комфортно відчуваєш, добре. Але зазвичай жінки, які не займалися собою в молодості, не отримують той же ефект, як у знайомих, котрих вони критикували в попередні роки. Дівчата, які не готові доглядати за собою регулярно не можуть зрозуміти, що не потрібно це робити постійно. Але зовсім не діючи, можливості будуть втрачені.

При постановці ниток можна практично відразу повернутися до звичайного життя. У кого чутливість підвищена, перші дні може відчуватися неприємна натягнутість. При недоглянутій шкірі ниток ставлять більше. У справжнього лікаря встановлення ниток коштує доволі дорого. Якщо вам пропонують нитки дешево, ви ризикуєте. Не шукайте дешеві нитки в інтернеті. Не тільки нитки, але й інші уколи краси. Кожен, хто ходить по різних фахівцях не розуміє, що кожен лікар працює по схемі. Якщо до обличчя долучилося багато фахівців, працювати з ним складно. Один лікар може працювати з вами, використовуючи весь свій арсенал, переконавшись за перший рік, що ваше обличчя реагує певним способом. Якщо ви не бігаєте по кабінетах, то з хорошим лікарем ви будете задоволені своїм відображенням у дзеркалі. Якщо хочете виглядати певним чином, оберіть одного фахівця. Відновити обличчя після експериментів можна, зробивши довшу паузу між повторами процедур і вибравши нового досвіченого лікаря.

 

Чи будуть діяти уколи через 10 років?

Через десять і довше, будуть. За відгуками клієнтів, які роблять процедуру в салоні протягом двадцяти років, ефект від уколів проти зморшок залежить не тільки від дозування і догляду, а й від стану здоров'я, прийому антибіотиків, здорового способу життя, харчування, фізичних навантажень. Антибіотики вбивають флору в кишечнику, що допомагає отримати нам вітаміни. Безконтрольний прийом антибіотиків не дає можливість підтримувати шкіру у хорошому стані. Якщо пацієнт переніс сильний стрес, захворювання, дотримується дуже суворої дієті, то дія препарату може послабитися швидше звичайного. Доглянуте обличчя, коли дія ботулотоксином зменшується, зберігає звичку не перенапружувати м'язи. Міміка в зонах впливу ботулотоксину згодом стає менш активною, ніж до початку використання препаратів. Досвідчені клієнти не згодні відмовитися від такої процедури, але радять з віком подовжувати періоди між повторними процедурами. Наприклад, робити уколи не раз в 4 місяці, а раз у 6-8 місяців. За місяць - півтора до запланованого візиту до лікаря, вони відвідують косметолога, щоб поліпшити стан шкіри за допомогою інтенсивних процедур, масажу. Після 40 років перед процедурою роблять біоревіталізацію, фракційне омолодження, смасліфтінг.

про послуги

Повернутися до прайсу