KIKA-STYLE

ПРИШИВАННЯ НА КОСИЧКУ

 

Кожний трес різної довжини, щільності шиють персонально. Встановлення одного ряду (без врахування вартості тресів)

1500 

 


 

ЗНІМАННЯ ПРИШИТОГО НА КОСИЧКУ ТРЕСУ

 

1 заплетений ряд

800

КАПСУЛЬНЕ МІКРО НАРОЩУВАННЯ

Волосся оплачують додатково

 

СЛОВ'ЯНСЬКІ МІКРОПРЯДКИ

 

Одне пасмо 

200

 

Більше 100 пасм 

150 за одне

 


 

ЗНІМАННЯ НАРОЩЕНОГО ВОЛОССЯ

 

Без миття голови

2500

 

Знімання нарощеного волосся, яке зробили не в Kika-Style, або з порушенням рекомендованого терміну з розплутуванням 

3500 - 4500

 


 

ДОДАТКОВЕ КАПСУЛЮВАННЯ

 

Капсулювання волосся 

2000

ТЕЙПИ (АВСТРАЛІЯ)

 

Тейпи скроневої зони 

2200

 

Об'єм потилиці 

5000 - 5500

 

Повне нарощування стрічками 

6500 - 8000

 

Волосся 20 стрічок по 55 см (за 50 гр) 

€ 250 / 300

 

Волосся 20 стрічок по 64 см (за 50 гр) 

€ 360

 

Волосся Invisible 10 стічок 55 см (за 50 гр) 

€ 250

 


 

РЕСТАВРАЦІЯ ТЕЙПІВ

 

(КОРЕКЦІЯ) ЗНЯТТЯ, ЧИСТКА, ЗАМІНА СТРІЧКИ БЕЗ УРАХУВАННЯ ПОСЛУГ

 

Одна упаковка (10 ) 

2200

НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ

БЕЗ УРАХУВАННЯ УКЛАДКИ ТА ВАРТОСТІ ВОЛОССЯ

Капсульне ультразвукове нарощування

Якщо ви зацікавлені в максимально плоскому приляганні нарощеного волосся, вам підійде капсульне нарощування мікрокапсул.

Віктор Панкратов, арт-директор Kika-Style, записатися до Віктора +380674661201

Мікро розмір термостійкого зв'язку капсули з волоссям дозволяє проводити маніпуляції як із звичайним волоссям. Мити, наносити маски, завивати, випрямляти, фарбувати. Я даю певні рекомендації щодо продуктів, способу миття, розчісування та укладання волосся. Нарощення волосся на капсули чудово поєднується з власним волоссям, не приносячи дискомфорту. Рекомендую робити рестайлінг кожні сім – тринадцять тижнів. Якісне слов'янське волосся можна нарощувати багато разів, але потрібно враховувати, що при корекції волосся втрачає довжину і об'єм через перекапсулювання. Капсулювання роблю під кожного клієнта індивідуально. Відразу рекомендую зробити додаткові пасма для майбутніх корекцій. Як правило, можна зробити повноцінне повторне нарощування волосся 2-3 рази. Ви платите за волосся один раз. А під час корекції – лише за послугу.

Клієнти приходять у салон не лише з позитивним, але й із негативним досвідом. Як би добре не була виконана послуга, все-таки присутня капсула, яку можна зачепити і вирвати разом з волоссям, розчісуючи невідповідним гребінцем, носячи обручі та окуляри.

Погані відгуки про послугу часто пов'язані з неправильним виконанням послуги, поганою якістю волосся, з недбалим доглядом та пізньою корекцією. З найбільш поширених ситуацій, коли можна пошкодити волосся:

  • Нарощують дуже великі капсули на маленьке пасмо свого волосся.
  • Занадто велика кількість нарощеного волосся: завжди потрібно пам'ятати про допустимі рамки - не можна наростити 300 грам на дуже тонке волосся.
  • Неякісні, нерівні капсули: неправильно сформована капсула може мати гострі виступи, які наколюють шкіру, а при відростанні на них накручується волосся, що призводить до заплутування.
  • Капсули, закріплені надто близько до шкіри: дискомфорт настільки дратує клієнта, що пасма намагаються зняти самостійно. Не маючи спеціальних інструментів, позбавляються капсул разом зі своїм волоссям.
  • Якщо волосся надто пошкоджене або вибілене до стану вати, то воно обламається незалежно від того, чи є капсули чи ні.

Скільки коштує наростити волосся?

Ціна складається з вартості послуг та вартості волосся. Волосся оплачується окремо. Вибирають із зразків з урахуванням бюджету, кольору, довжини, текстури, але лише серед волосся із пропозиції перевірених постачальників. У середньому ціна на волосся в діапазоні 200-400 $ (за курсом у грн. в день розрахунку). Це мінімальна ціна волосся якщо клієнт вибирає 55см, найсвітліше не фарбоване волосся, то це буде від 420 $ за 100 грам, а якщо вибираєте довге волосся 60 см то тоді ціна буде ще вищою.

Для уточнень або консультації телефонуйте  +380960977711 чи +380960977722

Наскільки це комфортно?

Серж Лопашинький, арт-директор Kika-Style, записатись до Сержа +380962775555 видео >

Нарощене волосся зручно носити. Поява дискомфорту після нарощення залежить від індивідуальної чутливості. Більшість клієнтів відзначають комфорт із першого дня. Деякі адаптуються кілька днів, коли волосся трохи відростає. Потрібно дотримуватися технології. Волосся має бути добре вимитим. Кондиціонер не наноситься безпосередньо на коріння. Звертаємо увагу на кінчики, вони не повинні бути твердими. У разі потреби їх потрібно пом'якшити. 

Нарощення волосся для блондинок

  • Чи можна нарощувати при пошкодженій структурі


Якщо волосся пошкоджене або сильно зруйноване по довжині, це не означає, що на нього не можна нарощувати. Потрібно правильно підібрати волосся структурою, зменшити кількість укладок. Я маю на увазі, що можна підібрати на кучеряве волосся - кучеряве пасма, а на пряме - пряме. Це полегшить укладання і дозволить носити волосся якийсь період, поки не відросте своє волосся.

Ефект омолодження

  • Чи може нарощування волосся дати ефект пластичної операції


Звісно, ​​таких прикладів багато! Розкішне волосся не тільки омолоджує, але також дає самовпевненість. Існують випадки, коли після послуги вирішувалися проблеми особистого характеру. Іноді нарощування волосся - це вихід із складних ситуацій, а не лише забаганка клієнта. У моєму досвіді була молода дівчина, яка перенесла трепанацію черепа. Її волосся було поголено «змійкою». Через півроку, коли шкіра відновилася, я наростив їй волосся, що дозволило якісно змінити настрій та зовнішність дівчини, пройти період відростання волосся з комфортом. Інший приклад – після гормонального захворювання. У клієнтки є осередкова алопеція (облисіння). Нарощуванням ми коригуємо обсяг, стрижку, приховуючи дефект. Невдалі фарбування, стрижка, недостатня довжина, наслідки гормональних чи алергічних реакцій організму – ситуації, коли ми можемо допомогти відчути себе краще в період відростання волосся.

Популярні питання про нарощення волосся на косичку:

  • Яка вартість послуги і скільки потрібно часу на підготовку волосся?

 

Відповідає на запитання креативний директор Олег Прищук:

Волосся можна підготувати швидко, але потрібна консультація, щоб підібрати структуру, колір та визначити, скільки тресів знадобиться. Насамперед необхідно знати, що необхідно - об'єм і довжина або тільки об'єм верхівки. Наприклад, якщо верхівка красивої форми, не плоска - потрібен нерівний трес, а злегка V - образний. Вартість такого тресу для нарощування ~ 700 $ (за курсом на день покупки оплачується в грн.). Багато клієнтів не тільки нарощують, а й фарбують волосся. Коли відростають коріння на 1-1,5 см приходять на фарбування коріння і одночасно виконується корекція нарощеного на косичку волосся. Треси знімаю, фарбую волосся, косичку переплітають ближче до кореня і повторно пришивають треси.

Відео послуги, яку виконує майстер >

Чи обов'язкова попередня консультація?

Відповідає арт-директор Алеся Гук:

Попередня консультація з майстром є обов'язковою. Всі люди мають різний діаметр голови. Потрібно робити завмер від скроні до скроні. Наприклад, моя постійна клієнтка замовила пришити трес на косичку, щоб весільна зачіска була ефектною та зручною. Довге волосся накрутили локонами, а до місця кріплення тресів було дуже зручно прикріпити фату. У другій частині святкування урочистості, коли наречена зняла фату, зачіска залишалася об'ємною, з красивою хвилею. Я готую трес в середньому 3-4 дні. Це ручна робота. Виготовлений мною трес коштує в середньому 580 – 600 $. Ціна включає вартість волосся, тресування, адаптацію кольору (фарбування тресу).

Як часто потрібна корекція, яка вартість послуги?

Корекцію тресу рекомендую робити раз на 3 - 4 тижні. Зняття одного тресу із пришиванням займає 40 хвилин. Трес служить у середньому кілька років. Часто клієнти перешивають трес без миття. Якщо необхіда укладка, то рахують додатково миття, догляд та укладку. Також може знадобитися додаткова стрижка.

Якщо волосся не росте

Марина Дешина, креативний директор Kika-Style

відео >

Потрібно брати приклад із зіркових клієнтів. Вони дуже часто використовують перуки. Якщо з якихось причин волосся випало, витончилося, можна призначити ефективні процедури. Але іноді облисіння не можна усунути. В обох випадках не варто зневірятися.

Можна замовити перуку як зірок і адаптувати за бажанням клієнта.

про послуги

Повернутися до прайсу