KIKA-STYLE

БАЗОВИЙ ДОГЛЯД ВКЛЮЧЕНО (ШАМПУНЬ, КОНДИЦІОНЕР, ТЕРМОЗАХИСТ)

 

Експерт 

1100

 

Арт-директор 

1350

 

Креативний директор 

1650

 


 

ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД

BALMAIN HAIR COUTURE, ORIBE, LEBEL, KEVIN MURPHY, MILBON

 

Додатковий люкс догляд до вартості укладки

600 - 1700

 


 

OLAPLEX

Зміцнюючій молекулярний догляд

 

1мл / 20 мл / 25 мл / 30 мл

80 / 1600 / 2000 / 2400

 


 

ШВИДКЕ ЛАМІНУВАННЯ ДЛЯ БЛИСКУ ВОЛОССЯ

 

K-Water Kerastase 

Додатково 1600

 


 

PPC (LA BIOSTHETIQUE)

Захист та утворення сірчаних зв'язків, рекомендовано додати 2 - 5 апмпул

 

1 ампула PCC La Biosthetique 

300

 


 

ВИРІВНЮВАННЯ ВОЛОССЯ ПАРОМ

 

Steаmpod з доглядом додатково до укладки

600 - 1100

КОКТЕЙЛЬНА УКЛАДКА

Базовий догляд включено

 

Експерт 

1400

 

Арт-директор 

1700

 

Креативний директор 

2200

 


 

ВЕЧІРНЯ ЗАЧІСКА, ВЕСІЛЬНА УКЛАДКА

Базовий догляд включено

 

Голівудська хвиля Alexander de Paris метод 

2700 - 4000

 

О'бємні хвилі з ребрами та інш. 

3500 - 4400

 

Авторська з використанням аксесуарів, тресів тощо 

до 10000

 


 

УКЛАДКА БЕЗ МИТТЯ

 

Різні види, стайлінг включено

– 20% вартості

ДИВИСЬ У

 

Догляд і лікування волосся

Кератин

Розгладження, вирівнювання волосся

Нарощування волосся

Біо-завивка волосся

 


 

ДРЕДИ / АФРОКОСИ

Термін носіння не більше 5-ти місяців. Вартість встановлюється індивідуально після консультації, залежить від техніки та виду волосся

 

Шампунь / Догляд / Випрямлення 

1700

 

Робота майстра 

€ 450 - 700 курс НБУ

 

Розплетення, розплутування 

від 3500

 


 

ПЛЕТІННЯ КІС

Додатково базовий догляд і укладка (див. Укладка). Аксесуари рахують додатково.

 

Заплітання - вартість залежить від складності

від 1300

УКЛАДКА ВОЛОССЯ

КИЇВ

Що вибрати сьогодні? Постійні клієнти знають стиль роботи майстрів. Хтось одразу йде мити голову, довіряючи професійному погляду майстра, а хтось любить обговорити деталі, зробити додатковий догляд, доповнити укладання макіяжем, корекцією брів та манікюром. Але для нових відвідувачів, укладка – це зустріч, спілкування, процес та результат.

КОРОТКЕ, СЕРЕДНЄ І ДОВГЕ ВОЛОССЯ

Найбільше питань, коли потрібно придумати коктейльну укладку для короткого волосся. Щоб створити бездоганну форму для довгого та середнього волосся, волосся з довжиною, що покриває плечі, достатньо накрутити хвилі на плойку, укласти на стайлер або витягнути. Але для тонких, боб - каре та коротко підстрижених, потрібні професійні стилістичні рішення. Щоб укласти коротке волосся на бік і від обличчя допоможуть засоби для укладки з сильною фіксацією: спрей, гель, лак з мокрим ефектом, сяючий блиск. Такий самий прийом використовують в укладці довгих локонів на один бік з проділом, гладко зачісуючи волосся за вухо на один бік. З'являється красиве асиметричне подовження зачіски на плече з крупно накручених локонів. Кудрі вичісують спеціальною щіткою, витончено відкриваючи шию з одного боку. Кучеряве волосся при цьому можна залишити об'ємним або укласти його плоскими хвилями. Зачіска "Голлівудська хвиля" - улюблена укладка зірок на червону доріжку.

РІЗНА СТРУКТУРА ВОЛОССЯ

Як і гарна стрижка, ідеальна форма укладки – це спланована схема зачіски. Можливо у вас кучеряве довге волосся і модельна зовнішність. Але комусь за пропорціями обличчя або довжиною стрижки хвиляста структура не підійде. Стилісти салону враховують основне призначення укладки. Крім краси - корекція форми обличчя, голови, постави (ніс, щоки, форма потилиці, важкий плечовий пояс, великі або маленькі груди, коротка шия. Потрібно враховувати різний смак, фактуру клієнта; густоту, довжину, текстуру, товщину та якість волосся. Любителі слов'янських укладок із задоволенням чергують об'ємне волосся з доглянутим необ'ємним волоссям у європейському стилі. з урахуванням дизайну, стилю, товщини волосся та погодних умов.

УКЛАДка – ЦЕ ЗНАЙОМСТВО КЛІЄНТА З САЛОНОМ

Наші салони краси часто працюють на модних майданчиках, з публічними персонами, представниками бізнесу, політики, спорту. Під час показу немає часу на помилки. Включаються вітродуви, моделі переодягаються, вбрання змінюються. І в таких складних умовах майстри роблять складні укладки на довге і коротке, тонке і товсте, рівне і кучеряве волосся моделям. Що нам дають великі проекти та масові замовлення? Ми можемо швидко зрозуміти, скільки робимо зайвих рухів у процесі роботи. Тому професійна укладка волосся в салоні виконується швидше та якісно. Що таке салонна укладка від майстрів Kika-Style? Ми використовуємо фен, браш, гарячі інструменти в залежності від дизайну зачіски, довжини, структури волосся та приводу.

СЕАНС УКЛАДКИ

Рівне волосся і голлівудська хвиля можуть бути однаково зірковими, якщо ви в руках зіркового стиліста. Позиція рук показує майбутній об'єм, який відкоригує форму обличчя та потилицю. Повідомте майстру привід для укладки, і він запропонує найкращий варіант. Незалежно від того, що запланували сьогодні, спочатку стиліст вибирає шампунь та догляд, який не зіпсує результат укладки. Висока вечірня укладка вимагає використання морської солі, яка забезпечить хорошу фіксацію. Повсякденна - вимагає виняткової краси та блиску структури. Тобто рекомендується провести ритуал з масками та сироватками для волосся. Весільні зачіски підбирають під сукню та стиль весілля. Із плетінням можна ходити кілька днів. Укладка підходить для ділової зустрічі, у відрядження та навчання. Якщо клієнт поспішає, плетіння волосся можна зробити без миття.

МИТТЯ ГОЛОВИ

З миття починається укладка. При якісному митті волосся у мокрому стані легко піднімається від кореня, шкіра голови блищить, волосся приємно пахне. Якщо волосся пофарбоване частково, використовують два види шампунів. Один – вище капелюшної лінії та другий – по периметру. На маківці і скроневих зонах застосовуйте шампунь, що розгладжує, в зоні вільного падіння при чутливому волоссі, кучерявому, з зайвою щільністю в зоні вільного падіння. Якщо шкіра жирна, а довжина і кінці сухі – вибирають спеціальні шампуні та додають очищувальний догляд шкіри голови. Чиста шкіра та волосся = тривала укладка.

СУШКА

Від 100% вологи до 100% сушіння залежатиме стійкість укладки, гладкість та дзеркальний блиск волосся. На скільки скоротимо сухість, на стільки зменшіть якість укладання.

УКЛАДКА "ПРИКОРНЕВИЙ ОБ'ЄМ" НА ТОНКЕ ВОЛОССЯ

Виділяємо зону нижче потиличного вузла. Просушуємо нижньо-потиличну зону. Тут не потрібний об'єм. Положення фена визначає об'єм. Плоский корінь отримуємо при потоці повітря перед гребінцем, оскільки потрібний мінімальний об'єм. Круглий об'єм нашкодить укладці середньої довжини, оскільки може розширити обличчя. Фен йде вниз перед брашем ближче до голови. А середні шари будуть базою для укладки. Якщо волосся в каре тонке, об'єм над вухом також не потрібен. Тому починаємо сушити від пасма на вигині голови, фіксуючи потік повітря на корінні, потім, підтягуючи і закручуючи пасмо вгору. Потім захоплюємо нижнє волосся над вухом.

ОБ'ЄМНА - КЛАСИЧНА УКЛАДКА НА БРАШ

Європейський протокол – укладка починається від обличчя. Розділяємо волосся на зони. Ширина пасма визначає вибір діаметра накрутки. Глибина пасма визначає діаметр щітки з урахуванням щетини (щоб уникнути заломів). Натяг пасм - 90 градусів. Вихори повинні попадати в щітку, а не між щітками. Натяг секції необхідний, щоб все волосся було в результаті перпендикулярно до голови. Для сушіння вологого волосся використовують діаметр браша менше, щоб укладка трималася довше.

ВЕРТИКАЛЬНИЙ ЛОКОН

Сушимо від кореня. Накручуємо з феном, розкручуємо без фена. Отримаємо об'єм локона у обличччя. У техніці "через петлю" сушимо від коріння, просушуючи по сантиметру кожне пасмо і весь час повертаємося до кореня, щоб зафіксувати коктельний варіант укладки кучерявого волосся на тривалий час. Для стійкого ефекту необхідно досушувати кучері. Якщо волосся залишиться мокрим, то укладка і короткого, і середньої довжини, і довгого волосся не буде триматися, волосся розпушиться і виглядатиме неакуратним. Щоб кучері вийшли чітко окресленими, при викручуванні прогріваємо місце перекручування джгутів кожного пасма.

ЗАЧІСКА З НАЧОСОМ

Кожне перпендикулярне горизонтальне пасмо на маківці начісується при корінні. Здавалося б, що складного у начосі волосся?

Але є основні вимоги до професійної укладки кучерявого, хвилястого і рівного волосся різної довжини з начосом:

  • Гребінець для начосу тримаємо під кутом 45 градусів.
  • Начісування має розташовуватися у правильно обраній зоні для створення красивої форми зачіски або об'єму.
  • Густота пасм не тонка тонка і не дуже щільна.
  • Начісування пасм виконують або "прикореневою" технікою, або технікою "шиньйон" для створення додаткового об'єму волосся для вечірньої укладки, укладки волосся для вечірки, презентації або на модний показ для подіуму, фотозйомки. Наприклад, для весільної зачіски з вузлом на потилиці або маківці.
  • Начос не повинен бути помітним. Верхній шар пасма необхідно розгладити за допомогою спеціальної гребінця.
  • Прикореневе начісування додатково прогріваємо щипцями, не щільно стискаючи полотна і завершуючи розгладжуванням волосся об'ємного пасма або чубчика від обличчя. Виконуємо рухи лише нижнім полотном, щоб не отримати непрофесійних заломів.

ОБ'ЄМНІ ЛОКОНИ

Для об'єму локон повинен пройти повне коло 360 градусів з феном на круглому гребінці зі щетиною. Якщо зробити зворот 180 градусів, він вийде менш об'ємним. Звичайно, півоберта роблять швидше, але й тримається така укладка недовго у порівнянні з повним завитком. Залежно від кількості часу на укладку та важливості події, клієнтам пропонують один із варіантів виконання локонів. Але для густого, дуже довгого, натурального волосся рекомендуємо накручувати повний оборот кучерів і не підганяти майстра.

ЩИПЦІ НА ПІВБОРОТУ

Таку укладку можна навчитися робити вдома. Від кореня горизонтальними або діагональними секціями, починаючи від лінії росту волосся на потилиці, завиваємо все волосся, захоплюючи тонкі пасма на скронях і чубчику. Не зловживайте укладками на праску, користуйтесь термозахистом!

ПЛЯЖНА УКЛАДКА ДРЕДИ

Скручуємо праскою джгути секціями 2см на 2см від кореня до кінчиків. Така укладка може бути запропонована для особливого випадку. На концерт, вечірку, для модної фотосесії.

  • АФРО-УКЛАДКА Техніка закручування волосся в завиток з найменшим діаметром, буквально від 2мл. Така укладка зробить волосся порівняно коротким і буде триматися максимально довго. Укладка в стилі рок-н-ролл кардинально змінить імідж, підійде для костюмованої вечірки у стилі кінця 60-х – початку та середини 70-х. Відмінно поєднується зі стилем хіпі та одягом Gucci із колекцій останніх сезонів.

УКЛАДКА ЧУБЧИКА С МОДЕЛЮВАННЯМ НАПРЯМКУ

Якщо підстрижений чубчик у стилі Brigitte Bardot, він розглядається як головний елемент укладки Бабета, укладки з хвостом і розпущеним волоссям. При цьому волосся може бути рівне, в кежуал недбалому пляжному стилі, кучеряве, хвилясте, з блискучими локонами і гладко зачесаним з мокрим ефектом у вузол на потилиці. Весь акцент зміщується на красиво обрамлене обличчя. Вільні різної довжини волосся будь-якої миті можна заколоти, накрутити, випрямити, зібрати в хвіст, але стрижка і укладка чубчика гратимуть вирішальну роль. Такі чубчики стрижуть за методом Сессун або Брюно Петіні, пом'якшують у техніці ковзання прямим полотном ножиць, пером (бритвою) або за допомогою філіровки. Подивіться на свій чубчик не лише фронтально, а й у ракурсі 3/4 та у профіль. З усіх боків має виходити шлейф флірту. Чубчик робить жінок сексуальнішими, молодшими, дівчат по-дитячому наївними.

ЛОКОНИ ЗІРОК

Хвилясте волосся укладають, відступаючи від кореня. Також кінці пасм не повинні бути накручені. Рівні кінці пасм не приберуть довжину, про яку так дбають володарки довгого волосся. Така укладка виконується на основі схеми накрутки "Голлівудська хвиля".

ГОЛІВУДСЬКА ХВИЛЯ НА СКРУГЛЕНІ ЩИПЦІ, ПЛОЙКУ, БІГУДІ

Бігуді вимагають сушіння в сушуарі. Це не зручно, але дуже об'ємно та надійно! Зазвичай вибирають накрутку на плойку, щітку, праску. На плойку вийде класичний малюнок хвилі. Від кореня скручуємо пасмо в джгут. Обводимо пасмо навколо плойки. Потім, нагорі плойки перевертаємо джгут і знову заводимо пасмо під плойку. Розбираємо локони з лаком, трохи підтягуючи і фіксуючи пальцями кожне розібране пасмо.

ДЛЯ СУЧАСНОГО ВЕСІЛЛЯ

Повсякденна, коктейльна та вечірна укладка підійдуть на весілля для нового покоління наречених. Вибирайте стиль урочистості та підберіть з майстром свій варіант. Якщо ви одягнете тіару, пасма хвилястого волосся витончено зберемо на Т-кості. Вийде ще більше об'єму на потилиці та вдале місце для закріплення фати нареченої. Це буде варіант 2 в 1. Спочатку - зачіска для церемонії, а потім - вільне модне кучеряве волосся на весь вечір.

УКЛАДКА СТІЙКА НАДОВГО

Забезпечити стійку укладку із завивкою або вирівнюванням структури можна перманентним, кератиновим, кислотним, біо- способом професійними спеціальними продуктами. У салоні краси Kika-Style пропонують способи розгладження, випрямлення, завивки волосся терміном від декількох місяців і довше. Також у прайс-листі послуг запропоновані варіанти лікування волосся для гладкості та ущільнення структури, одночасного вирівнювання структури та виправлення кольору волосся.

про послуги

Повернутися до прайсу