KIKA-STYLE

Ламінування та довготривала укладка брів

Красиві та акуратні брови – один із важливих елементів зовнішності кожної жінки. Довготривала укладка брів дозволить заощадити час, завжди виглядати доглянутою і привабливою.

Ламінація брів забезпечує ще більш стійку укладку а також гарантує додатковий догляд та покращення структури волосків. Тому потрібно розуміти, що таке ламінування брів, переваги процедури та відмінність від довготривалої укладки.

 

Ціна на ламинирование и долговременную укладку бровей

 

 Ламінування брів 3500

BIO – ФІКСАЦІЯ БРІВ

 Фіксація брів із ущільненням волосся надовго 

 Сироватка БТХ додатково

2500

500 - 1000

BROW BONDER

 Безаміачна укладка брів з доглядом волосся надовго 2500

 

 

Основні відмінності ламінування та довготривалої укладки

 

Чим відрізняється ламінування брів від довготривалої укладки? Насамперед – використовуваними засобами. При ламінуванні забезпечується не тільки красива та акуратна укладка, яка тримається дуже довго, але й повноцінний догляд. Для укладання використовується лише клейкий склад, який зберігає форму брів. Укладка рекомендується в тому випадку, якщо ламі брів неможливо, наприклад, для кучерявих волосків. Також такий варіант рекомендується для негустих брів із товстими волосками. В інших випадках рекомендується ламінування, ефект якого зберігається кілька тижнів.

 

Основні переваги та показання до проведення ламінування брів

 

Як і будь-яка інша процедура, ламінування має свої плюси та мінуси. До переваг належить:

 • повноцінний догляд і ботокс для брів;
 • дозволяє виконати укладку навіть неслухняних брів;
 • позбавляє необхідності виконувати щоденну укладку;
 • якщо попередньо було виконано фарбування, його стійкість буде вищою;
 • корекція невдалого татуажу;
 • безпечна та безболісна процедура.

 

Процедура ламінування підходить майже всім. Відгуки про ламінування брів говорять про високу ефективність процедури. Це оптимальний варіант зробити якісне довготривале укладання жорстких і неслухняних брів. Особливу увагу на процедуру мають звернути жінки, які мають неслухняні брови. У такому разі можна зробити їх густими та пишними. Але якщо є прогалини між волосками, краще скористатися перманентним макіяжем.

Протипоказання до процедури ламінування брів

 

Ламінування брів – безпечна процедура, що відрізняється безболісністю та відсутністю побічних ефектів. Проте вона має й низку протипоказань:

 • вагітність та лактація;
 • офтальмологічні захворювання;
 • висипання в області брів та інші шкірні захворювання;
 • герпес.

При будь-яких механічних пошкодженнях шкіри потрібно дочекатися повного загоєння і тільки після цього записуватися на процедуру.

 

Основні етапи ламінування брів

 

Ламінування брів рекомендується виконувати у досвідчених майстрів, які використовують якісні засоби та суворо дотримуються основних етапів процедури. Ламінування брів включає такі етапи:

 1. Демакіяж. Необхідно акуратно видалити з брів та області навколо них макіяж, використовуючи міцелярну воду та ватний диск.
 2. Очищення. За допомогою молочка або спеціального шампуню проводиться очищення брів. Після цього потрібно знежирити область спеціальним засобом.
 3. Нанесення складу для розпушування волосків. Для цього зручно використовувати спеціальну щіточку. Поступово розподілити склад по волосинках там, щоб мінімально зачіпати шкіру. У деяких випадках рекомендується покрити брови плівкою, щоб підвищити ефект від процедури. Тримати вказаний на упаковці час після чого видалити.
 4. Нанесення складу для фіксації волосків. Попередньо потрібно зафіксувати волоски у потрібному напрямку. Час дії засобу – кілька хвилин, протягом яких порожнечі волосків заповнюються білком


Процедура займає 40-60 хвилин. Варто також дотримуватися рекомендацій щодо того, як часто можна робити ламінування. Фахівці не рекомендують виконувати процедуру частіше, ніж раз на 6-8 тижнів.

Рекомендації щодо догляду за бровами після ламінування

До і після ламінування потрібно суворо дотримуватись правил догляду, щоб підвищити ефективність процедури. Перед ламінуванням потрібно відмовитися від пілінгу та інших травматичних процедур.

Після ламінування брови виглядатимуть вологими та гладкими. Цей ефект зберігається протягом доби. У цей період рекомендується уникнути надмірної вологи та пари, тому варто відмовитися від відвідування сауни та прийняття гарячого душу.

Процедура може підсушити брови. У такому випадку можна наносити на них невелику кількість будь-якої олії. Найкраще використовувати агарову, касторову або лляну олію. Наносити масло найзручніше за допомогою пензлика. Робити це потрібно дуже обережно та в невеликій кількості. Ламіновані брови правильно зростатимуть в одному напрямку, проте їх все одно потрібно розчісувати, щоб вони виглядали акуратно.

Переваги звернення за послугами ламінування брів та довготривалої укладки брів у салон краси Kika-Style

 

Якщо потрібно провести процедуру ламінування брів, варто звернутися в салон краси Kika-Style. Біофіксація брів здійснюється за допомогою професійних препаратів досвідченими майстрами. Ціна ламінування брів залежить від складності процедури та наявності додаткових послуг. Наприклад, ламінування брів може бути без фарбування або з фарбуванням. Точну ціну процедури можна дізнатись у майстрів у салоні.

 

 

Питання та відповіді:

Чим відрізняється ламінування брів від довготривалої укладки?

Насамперед – використовуваними засобами. При ламінуванні забезпечується не тільки красива та акуратна укладка, яка тримається дуже довго, але й повноцінний догляд. Для укладки використовується лише клейкий склад, який зберігає форму брів. Укладка рекомендується в тому випадку, якщо ламі брів неможливо, наприклад, для кучерявих волосків. Також такий варіант рекомендується для негустих брів із товстими волосками. В інших випадках рекомендується ламінування, ефект якого зберігається кілька тижнів. Якщо є значні пробіли між волосками, краще скористатися перманентним макіяжем.

Які переваги та показання до проведення ламінування брів?

- повноцінний догляд для брів;

- дозволяє виконати укладку навіть неслухняних брів;

- позбавляє необхідності виконувати щоденну укладку;

- якщо попередньо було виконано фарбування, його стійкість буде вищою;

- корекція невдалого татуажу;

- безпечна та безболісна процедура.

Які протипоказання до процедури ламінування брів?

- вагітність та лактація;

- офтальмологічні захворювання;

- висипання в області брів та інші шкірні захворювання.

Скільки триває процедура ламінування брів?

Процедура займає 40-60 хвилин.

Як часто можна робити ламінування брів?

Фахівці не рекомендують виконувати процедуру частіше, ніж раз на 6-8 тижнів.

Як доглядати за бровами після ламінування?

- перед ламінуванням слід відмовитися від пілінгу та інших травматичних процедур;

- протягом доби після процедури рекомендується уникнути надмірної вологи та пари, тому варто відмовитися від відвідування сауни та прийняття гарячого душу;

- ламіновані брови правильно ростимуть в одному напрямку, однак їх все одно потрібно розчісувати, щоб вони виглядали акуратно.

ціни на послугу

про послуги