KIKA-STYLE

Ламінування вій

Ламінування вій - популярна салонна процедура, суть якої полягає в обробці волосків спеціальними складами на основі кератину, вітамінів, фарбуючих пігментів, зміцнюючих компонентів.

Салон Kika-Style пропонує оцінити переваги унікальної методики:

 • Ламінування надає віям обсяг, густоту, витончений вигин.
 • За рахунок фарбуючих пігментів з'являється насичений колір, волоски візуально подовжуються, досягається ефект «відчиненого погляду».
 • Поживні склади на основі гідролізованого кератину проникають у пошкоджену структуру волосків, зміцнюють їх, запобігають випаданню.

 

Сироватка створює захисну плівку, оберігаючи вії від шкідливого впливу ультрафіолету, пилу, високої вологості та перепаду температур. Ефект оздоровлення досягається за рахунок мінеральних масел, вітамінів, амінокислот, що входять до складу засобів для ламінування.

 

Ціна на ламінування вій     –     3500

 

Протипоказання

 

Кожна салонна процедура має свої обмеження, плюси та мінуси. До біоламінування вій не можна вдаватися за наступних станів:

 • алергічна реакція на компоненти, що входять до складу сироватки;
 • захворювання слизової повік, очей (кон'юнктивіти, блефарити, кератити та ін);
 • нещодавно проведена блефаропластика або хірургічна операція на очах;
 • вагітність, грудне вигодовування.

Косметологи не радять робити ламінування на короткі вії, тому що в цьому випадку проявляється «ефект кучериків». Ще один мінус - не можна вдаватися до ламінації перед процедурою нарощування, тому що мінеральні олії у складі сироватки погіршують зчеплення штучних волосків.

Як роблять ламінування вій

Нанесення ламінуючого складу включає кілька етапів:

 1. Підготовка. Майстер знімає залишки макіяжу, дезінфікує та знежирює робочу зону.
 2. Фіксація силіконових накладок, що запобігають склеюванню нижніх та верхніх вій.
 3. Підбір валика для формування вигину, закріплення на ньому вій за допомогою клейкого складу.
 4. Послідовне нанесення живильної сироватки з кератином та фарбуючого складу, що надає волоскам насичений колір.
 5. Заключний етап - ламінування вій і закріплення їх нової форми.

 

Клієнтам салону майстри пропонують зробити фото «до і після» нанесення сироватки. Результат вражаючий — вії набувають гарного тону, виглядають довшими і густішими. Погляд стає привабливим та виразним.

Відповіді на часті запитання

 

Скільки тримається ламінування вій?

Ефект зберігається від 2-х до 3-х місяців. Все залежить від стану вій, якості сироватки, професіоналізму майстра, швидкості оновлення волосяних фолікулів.

З якою частотою можна виконувати процедуру?

Через деякий час старі вії починають випадати, на їхньому місці з'являються нові. Щоб вони виглядали акуратно, рекомендується повторити процедуру. Рішення про повторне нанесення складу майстер-косметолог приймає з урахуванням стану волосків.

Тонкі, ламкі вії можна ламінувати двічі з інтервалом 8 -10 тижнів, потім зробити перерву на 2 місяці. Густі, здорові вії рекомендується обробляти рідше.

Чи шкідливо робити ламінацію вій?

Шкоди від нанесення живильної та лікувальної сироватки не буде. Такі склади багаті мінеральними оліями, вітамінами, кератином, який проникає у пошкоджений волосяний стрижень, зміцнюючи та відновлюючи його структуру.

Чи можна фарбувати вії після ламінування?

Нанесені склади запечатують лусочки волосків, не даючи фарбуючим пігментам проникнути всередину. Якщо ви бажаєте зробити колір вій більш насиченим, фарбування слід проводити до нанесення сироватки.

Коли виникає необхідність підфарбовування вій після ламінування, косметологи радять відмовитися від водостійкої туші. Краще використовувати делікатний косметичний засіб з вітамінними та поживними добавками.

 

 

Рекомендації щодо догляду

 

Стійкість результату безпосередньо залежить від правильного догляду за віями після ламінування. Майстри салону радять:

 • У перші 24 год не можна терти повіки, наносити косметику, мочити вії.
 • Відразу після обробки волоски можуть здаватися злиплими або жирними. Не варто їх розділяти, підкручувати або використовувати засоби, що очищають. Протягом 24 годин вії зафіксуються, приймуть ідеальний вигин та природність.
 • Надалі рекомендується користуватися лише якісною косметикою, відмовитись від ватних дисків для зняття макіяжу на користь вмивання прохолодною водою.

 

 

Переваги ламінування у салоні краси Kika-Style

 

Ламінування вій у Києві можна зробити у салоні краси преміум-класу Kika-Style. У нас працюють справжні професіонали, кваліфікація яких підтверджена міжнародними сертифікатами.

Майстри салону стежать за тенденціями моди, регулярно тестують нові продукти в галузі косметології, працюють з ексклюзивними брендами, гарантують якість та безпеку послуг.

Уточнюйте вартість послуги у розділі «Прайс-лист» або зателефонувавши нам.

 

 

Питання та відповіді:

Що такое ламінування вій?

Це популярна салонна процедура, суть якої полягає в обробці волосків спеціальними складами на основі кератину, вітамінів, фарбуючих пігментів, зміцнюючих компонентів. Ламінування надає віям об'єм, густоту, витончений вигин.

Чи шкідливо робити ламінування вій?

Процедура абсолютно нешкідлива. Склади для ламінування вій багаті мінеральними оліями, вітамінами, кератином, який проникає в пошкоджений волосяний стрижень, зміцнюючи та відновлюючи його структуру.

Які є протипоказання до процедури ламінування вій?

- алергічна реакція на компоненти, що входять до складу сироватки для ламінування;

- захворювання слизової повік, очей (кон'юнктивіти, блефарити, кератити та ін.);

- нещодавно проведена блефаропластика чи хірургічна операція на очах;

- вагітність, грудне вигодовування.

Скільки тримається ламінування вій?

Ефект зберігається від 2-х до 3-х місяців. Все залежить від стану вій, якості сироватки, професіоналізму майстра, швидкості оновлення волосяних фолікулів.

Як часто можна виконувати процедуру?

Тонкі, ламкі вії можна ламінувати з інтервалом 8 -10 тижнів. Густі, здорові вії рекомендується обробляти рідше.

Чи можна фарбувати вії тушшю після ламінування?

Нанесені склади запечатують лусочки волосків, не даючи фарбуючим пігментам проникнути всередину. Якщо ви бажаєте зробити колір вій більш насиченим, фарбування слід проводити до нанесення сироватки.

Коли виникає необхідність підфарбовування вій після ламінування, косметологи радять відмовитися від водостійкої туші. Краще використовувати делікатний косметичний засіб з вітамінними та поживними добавками.

ціни на послугу

про послуги