KIKA-STYLE

Консультація та призначення домашнього догляду

45 хв. 1000


Консультація спеціаліста з замовленням продуктів в салоні

Безкоштовно

Чистка класична, видалення комедонів, міліумів, антисептичний догляд  

2500 – 3000

 

Чистка ультразвукова, видалення мертвих клітин і комедонів ультразвуковою маніпулою

2000


Пілінг ферментативний, видаляє мертві клітини, колагенова маска для заспокоєння шкіри

2500 - 3000


Догляд шкіри з АКНЕ: очищення і догляд запаленої шкіри

3500 - 4000


Гліколевий пілінг

3500

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

 

Моделюючий массаж обличчя

40 хвилин 1800
 

Масаж додатково

10 хвилин 400
 

КОЛАГЕНОВИЙ ЛИСТ 

 

Колагеновий лист, колагеновий догляд

2500 - 4500

Детальне меню в наступному розділі

Детальне меню в інших розділах:


Vivace Мікро - Голчастийй Rf, Accurett Кріодеструкція, Hydrafacial Therapy, Aquapure Facial, Ulthera System (Usa), Endospheres Therapy, Icoone Laser Therapy, Мікротоки, Rf Термоліфтинг (Italy), Oxy Jet Leo De Luxe, Starvac, LPG, Іонізація (France)


Від 1200

КОСМЕТОЛОГІЯ ОБЛИЧЧЯ

ПРОЦЕДУРИ З КОСМЕТИКОЮ Is Clinical, HydroPeptide, Neo Genesis (США); Forlle`d, Wamilies (Японія), Biologique Recherche, Ericson Laboratoire, Esthederm Guinot, (Франція), MedSkin (Германія), Cellcosmet, Le Valleé, Margy's, EviDenS (Швейцарія), Natura Bisse (Іспанія) та інш.

Шкіра сплетена з волокон колагену, тому її часто називають тканиною. Косметологічний догляд повинен сприяти регенерації, щоб шкіра мала характеристиками дорогої, розкішної тканини: гладкість, шовковистість, ніжність, сяйво, еластичність, рівну нетравмовану поверхню.

Сучасне життя часто призводить до проблем шкіри, вони з'являються в молодому віці, але також зберігаються в зрілому. Процес рубцювання шкіри призводить до появи незадоволеності зовнішністю.

Захист і регенерація - холістичний підхід до класичних косметологічних доглядах в салоні. Не тільки естетичні аспекти, а й здоров'я шкіри - фундаментальний підхід роботи з клієнтами.

Внутрішнє здоров'я збалансованої шкіри і її зовнішні характеристики нерозривно пов'язані. Імунні реакції проявляються на шкірі в першу чергу.

Також старіння - його не можна зупинити, але шкіра може довгий час залишатися здоровою і красивою.

Наш підхід - поєднання косметики і фармацевтики - з'єднання естетичних і медичних функцій косметологічних доглядів. Тому, особливо в період пандемії, косметологія в Kikа-Style розглядається як категорія послуг, розроблених на основі досліджень шкіри на рівні медицини і фармакології.

Травматичність і наслідки некоректного втручання в зовнішність призводять до появи рубців, що спонукає нас шукати способи впливу на здорову регенерацію шкіри за допомогою інноваційних продуктів і методів.

Всі методи прозорі, зрозумілі, науково обумовлені. Нам важливо сфокусуватися на конкретній проблемі клієнта і знайти її рішення. Космецевтика включає пробіотики, постбіотики (компоненти для здорового харчування мікробіоти шкіри для посилення захисних функцій шкіри), пептиди, ферментовані, клітинні продукти, нанотехнології та інші компоненти - фільтр для відбору професійних продуктів і технологій.

Кожен продукт має функції захисту, антиоксидантну дію, контроль старіння, протизапальні, заспокійливі (для шкіри, особливо чутливої до будь-яких зовнішніх і внутрішніх змін) властівості, що стимулюють процеси самовідновлення, відновлення мікробіоти шкіри (бактерії, гриби, дріжджі - невидимі шари шкіри).

Натуральна регенерація, натуральні екологічні, розумні формули - ключ сучасної косметології. Кожен продукт, приготований як фармацевтичний, дає результат в поєднанні з консультацією фахівця.

Чому космецевтика так важлива? Екологічна чистота, регенеративність означають можливість за допомогою доглядів відновлювати функції шкіри. Деякі рослини мають унікальні властивості, які відкривають в лабораторних умовах. Кожен інгредієнт досліджується вченими пильно, щоб зрозуміти, як він може впливати на процес регенерації шкіри.

Щоб відкрити продукти для наших клієнтів, необхідно регулярно знайомитися з новими брендами, які мають серйозні наукові дослідження, покращують склад продуктів, відкривають нові інгредієнти і формули. Робота з пігментацією, зволоження, регенерація, оздоровлення і вирівнювання текстури шкіри - на це спрямована класична косметологія, яка в салонах краси Kika-Style має статус космецевтіки.

Результативність і ефективність є основними в косметологічних доглядах і протоколах індивідуально підібраних кожному клієнту, вони включають сучасні апарати і професійний домашній догляд.

Глобальність і універсальність продуктів, які пропонуються клієнтам створюються з максимально можливими функціями для того, щоб спростити ранковий і вечірній догляд.

Наприклад, чистка, очищення є першим кроком у догляді. Це не повинна бути чистка в прямому розумінні слова. Сьогодні, орієнтуючись на потреби клієнтів і характеристик шкіри, питання очищення шкіри дуже індивідуальне.

Кожен продукт, пропонований косметологами салону, є завершеним з багатовекторною дією. Не у прив'язці до маркетингових трендів, а для користі і задоволення потреб шкіри. Продукт повинен адаптуватися до шкіри, а не навпаки.

Унікальний підхід косметологів Kika-Style - міксологія, можливість поєднувати продукти для задоволення потреб шкіри. Не нашарування, а правильне з'єднання косметичних доглядів і апаратних процедур.

Наша шкіра найважливіший орган. Вона повинна бути прекрасною доглянутою в будь-якому віці. Захищати її, привести в баланс дуже важливо, бо наша шкіра захищає нас кожен день, відображаючи стан навколишнього середовища і нашого здоров'я.

Якщо ми себе почуваємо добре, то і шкіра виглядає добре. І навпаки, красива шкіра допомагає нам відчувати себе відмінно. Занадто багато хімії, стреси, особливо в період пандемії, дають людям багато негативних вражень. Утримувати шкірний баланс дуже важливо. Для цього необхідна допомога фахівця для підтримки внутрішнього і зовнішнього комфорту.

про послуги

Повернутися до прайсу