KIKA-STYLE

Чистка класична, видалення комедонів, міліумів, лікувальний догляд після чистки 

1800 – 2500

 

Чистка ультразвукова, видалення мертвих клітин і комедонов ультразвуковою маніпулою 

1800 – 2000

 

Пілінг ферментативний, видаляє мертві клітини, колагенова маска для заспокоєння шкіри 

2000 - 2500

 

Догляд шкіри з АКНЕ: очищення і лікування запаленої шкіри, в залежності від проявів Акне

2000 - 3000

 

Гліколевий пілінг Natura Bisse 

3000

ПІДТЯЖКА ТА ПРУЖНІСТЬ ШКІРИ, ЛІМФОДРЕНАЖ, ОМОЛОДЖЕННЯ

 

RF Термоліфтинг шкіри - розгладжування зморшок, ущільнення та ліфтинг шкіри, зменшення набряків під очима, мішків, синців 

З0 хвилин 800

 

Мікротоки, Іонізація, Reface 

З0 хвилин 800

 

Крем провідник у разі необхідності 

200-600

 

LPG обличчя лімфодренаж, ліфтинг шкіри 

З0 хвилин 800

 


 

VIVACE МІКРО - ГОЛЬЧАТИЙ RF (USA)

 

Мікроігольчасті RF, ліфтинг обличчя, декольте, шиї, тіла. Лікування шкіри 

від 2000

 


 

HYDRAFACIAL THERAPY (USA)

 

Гідрафешл - вакуумне чищення, гідрапілінг, дермабразія, неінвазивна мезотерапія, екстракція, зволоження, омолодження шкіри 

від 2300

 


 

AQUAPURE FACIAL (USA)

 

Аквачистка, видалення вакуумом камедонів, неінвазивна біоревіталізація, електропорація, зменшення жирності, сухості, лущення шкіри, міостимуляція, розгладжування зморшок, ліфтинг обличчя 

від 1000

 


 

ULTHERA SYSTEM (USA)

 

Ultherapy Альтера - ультразвуковий смасліфтинг проти в'ялості шкіри обличчя та тіла 

від 2,5 Euro / 1 лінія

 


 

ENDOSPHERES THERAPY (ITALY)

 

Ендосфера обличчя - апаратний ліфтинг масаж, омолодження, розгладжування шкіри 

від 1000

 


 

ICOONE LAZER THERAPY(ITALY)

 

Ліфтінг масаж обличчя та декольте для тургору шкіри 

від 800

 


 

ACCURETT КРІОДЕСТРУКЦІЯ (USA)

 

Видалення пігментних плям, папілом, бородавок - м'яке заморожування газом CO2 

від 800

КОЛАГЕНОВИЙ ЛИСТ 

 

2000 - 4200

Масаж обличчя класичний 30 хвилин 

800

 

Моделюючий массаж обличчя 45 хвилин 

1200

 

Перший догляд в Kika-style: очищення, масаж, що мінімізує зморшки, аnti-age крем 

1500–2500

 

Базовий догляд із сироватками та масажем 

1500 - 2000

 

Делюкс догляд для омолодження додатково до масажу: патчі для обличчя, зони очей, сироватки, маски, колагеновий, гіалуроновий, пептидний, кисневий догляди, карбоксітерапія і інш. 

1500-4200

МІОСТИМУЛЯЦІЯ, МІКРОТОКИ, ДОГЛЯД

 

Reface дермоліфтинг / Іонізація Guinot 

4000 - 4500

 

Додатково делюкс догляд: колагеновий, пептидний, гіалуроновий, кисневий, патчі для обличчя, під очі, сироватки, маски, карбокситерапія та ін. 

1500 – 4200

 


 

ЕНДОСФЕРА ФЕЙСЛІФТИНГ

 

Endospferes масаж з доглядом 

1500 – 3000

 


 

ФІТНЕС-МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ 30 ХВИЛИН

 

Масаж, базовий догляд 

1200

 

Масаж обличчя та поглиблений догляд 

2000

 

Додатково - 10 хвилин 

250

 


 

ТЕРМОЛІФТІНГ

 

Зона очей / Підборіддя 

900

 

Обличчя / Обличчя, шия, декольте 

1500 / 1600

OXYJET LEO DE LUXE

 

Швидке відновлення свіжості обличчя, декольте Кисневий пілінг, дермабразія, усунення пігментації 

1500-3000

 

Застосування кисневої голки у процедурі 

1000

Безопераційна блефаропластика - процедура з дією током плазми для пружності та ліфтингу шкіри повік і зменшення появи периорбітальних зморшок. Значно підтягує рихлу та старіючу шкіру повік

 

Верхні повіки / Нижні повіки 

200 / 150 €

 

Верхні та нижні разом 

320 €

Консультація спеціаліста в салоні та за телефоном

30 хв. 500

 

Консультація та призначення домашнього догляду в салоні та по телефону

45 хв. 1000

 

Online Offline консультація спеціаліста із купівлею (замовленням) продуктів у салоні

Безкоштовно

КОСМЕТОЛОГІЯ ОБЛИЧЧЯ

ПРОЦЕДУРИ З КОСМЕТИКОЮ Is Clinical, HydroPeptide, Neo Genesis (США); Forlle`d, Wamilies (Японія), Biologique Recherche, Ericson Laboratoire, Esthederm Guinot, (Франція), MedSkin (Германія), Cellcosmet, Le Valleé, Margy's, EviDenS (Швейцарія), Natura Bisse (Іспанія) та інш.

Шкіра сплетена з волокон колагену, тому її часто називають тканиною. Косметологічний догляд повинен сприяти регенерації, щоб шкіра мала характеристиками дорогої, розкішної тканини: гладкість, шовковистість, ніжність, сяйво, еластичність, рівну нетравмовану поверхню.

Сучасне життя часто призводить до проблем шкіри, вони з'являються в молодому віці, але також зберігаються в зрілому. Процес рубцювання шкіри призводить до появи незадоволеності зовнішністю.

Захист і регенерація - холістичний підхід до класичних косметологічних доглядах в салоні. Не тільки естетичні аспекти, а й здоров'я шкіри - фундаментальний підхід роботи з клієнтами.

Внутрішнє здоров'я збалансованої шкіри і її зовнішні характеристики нерозривно пов'язані. Імунні реакції проявляються на шкірі в першу чергу.

Також старіння - його не можна зупинити, але шкіра може довгий час залишатися здоровою і красивою.

Наш підхід - поєднання косметики і фармацевтики - з'єднання естетичних і медичних функцій косметологічних доглядів. Тому, особливо в період пандемії, косметологія в Kikа-Style розглядається як категорія послуг, розроблених на основі досліджень шкіри на рівні медицини і фармакології.

Травматичність і наслідки некоректного втручання в зовнішність призводять до появи рубців, що спонукає нас шукати способи впливу на здорову регенерацію шкіри за допомогою інноваційних продуктів і методів.

Всі методи прозорі, зрозумілі, науково обумовлені. Нам важливо сфокусуватися на конкретній проблемі клієнта і знайти її рішення. Космецевтика включає пробіотики, постбіотики (компоненти для здорового харчування мікробіоти шкіри для посилення захисних функцій шкіри), пептиди, ферментовані, клітинні продукти, нанотехнології та інші компоненти - фільтр для відбору професійних продуктів і технологій.

Кожен продукт має функції захисту, антиоксидантну дію, контроль старіння, протизапальні, заспокійливі (для шкіри, особливо чутливої до будь-яких зовнішніх і внутрішніх змін) властівості, що стимулюють процеси самовідновлення, відновлення мікробіоти шкіри (бактерії, гриби, дріжджі - невидимі шари шкіри).

Натуральна регенерація, натуральні екологічні, розумні формули - ключ сучасної косметології. Кожен продукт, приготований як фармацевтичний, дає результат в поєднанні з консультацією фахівця.

Чому космецевтика так важлива? Екологічна чистота, регенеративність означають можливість за допомогою доглядів відновлювати функції шкіри. Деякі рослини мають унікальні властивості, які відкривають в лабораторних умовах. Кожен інгредієнт досліджується вченими пильно, щоб зрозуміти, як він може впливати на процес регенерації шкіри.

Щоб відкрити продукти для наших клієнтів, необхідно регулярно знайомитися з новими брендами, які мають серйозні наукові дослідження, покращують склад продуктів, відкривають нові інгредієнти і формули. Робота з пігментацією, зволоження, регенерація, оздоровлення і вирівнювання текстури шкіри - на це спрямована класична косметологія, яка в салонах краси Kika-Style має статус космецевтіки.

Результативність і ефективність є основними в косметологічних доглядах і протоколах індивідуально підібраних кожному клієнту, вони включають сучасні апарати і професійний домашній догляд.

Глобальність і універсальність продуктів, які пропонуються клієнтам створюються з максимально можливими функціями для того, щоб спростити ранковий і вечірній догляд.

Наприклад, чистка, очищення є першим кроком у догляді. Це не повинна бути чистка в прямому розумінні слова. Сьогодні, орієнтуючись на потреби клієнтів і характеристик шкіри, питання очищення шкіри дуже індивідуальне.

Кожен продукт, пропонований косметологами салону, є завершеним з багатовекторною дією. Не у прив'язці до маркетингових трендів, а для користі і задоволення потреб шкіри. Продукт повинен адаптуватися до шкіри, а не навпаки.

Унікальний підхід косметологів Kika-Style - міксологія, можливість поєднувати продукти для задоволення потреб шкіри. Не нашарування, а правильне з'єднання косметичних доглядів і апаратних процедур.

Наша шкіра найважливіший орган. Вона повинна бути прекрасною доглянутою в будь-якому віці. Захищати її, привести в баланс дуже важливо, бо наша шкіра захищає нас кожен день, відображаючи стан навколишнього середовища і нашого здоров'я.

Якщо ми себе почуваємо добре, то і шкіра виглядає добре. І навпаки, красива шкіра допомагає нам відчувати себе відмінно. Занадто багато хімії, стреси, особливо в період пандемії, дають людям багато негативних вражень. Утримувати шкірний баланс дуже важливо. Для цього необхідна допомога фахівця для підтримки внутрішнього і зовнішнього комфорту.

про послуги

Повернутися до прайсу